• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

kupujecie dzieciom KSIĄŻECZKI?

• 27.01.05, 14:59
    bo ja (a raczej moja Mama) odkryłam pluszowe książeczki bellony. mają kształt
    różnych przytulanek, np. żółwia, zajączka, biedronki, lwa - a w środku
    szmaciane strony z histroryjkami o danym zwierzątku. mamy też książeczki do
    kąpieli: jedną canpola (ze zwierzątkami) i jedną o żółwiu (dołączyli do niej
    żółwia-maskotkę). i jeszcze kupiłam książeczkę wilgi z takimi błyszczącymi
    elemantami oraz obie książeczki tiny love.
    generalnie książeczki są fajne smile i mniej więcej co tydzień mamy
    zmianę "hitu", z którym trzeba chodzić wszędzie :
    --
    pozdrawiam smile
    Edytor zaawansowany
    • 27.01.05, 15:06
      jeeeeeeeeeee...a gdzie się kupuje takie pluszowe książeczki i w jakiej mniej
      więcej cenie?
      • 27.01.05, 15:36
        Mama kupuje w księgarni wydawnictwa, a ja znalazłam w internecie:

ksiegarnia.bellona.pl/index.php?c=cat&cid=126&page=1&PHPSESSID=9be869bc40f2c0784478053b9b522d2f

--
        pozdrawiam smile
        • 27.01.05, 16:04
          fajneeeeeeeeeeeeeeeee
          u nas na topie sa ksiazeczki - małe w sztywnych okladkach, z roznymi fajnymi
          bajkami. babcia sie wtym spelnia - kupuje pasjami, juz mamy ze 30
          --
          =============================== =======================
          Pozdrawiamy serdecznie
          Kinga i Oleńka
          Oleńka ma dziś
          • 27.01.05, 16:37
            no właśnie smile mała ma 6 miesięcy i zupełnie pokaźną bibliotekę wink
            --
            pozdrawiam smile
            • 27.01.05, 16:40
              Dzięki mamam_debiutantka!!!!!!!!!Mó mały 08.02 kończy 6 miesięcy-a ksiązeczki
              uwielbia!!!!!!!(dosłownie-każdz ląduje w buzismileA ile się przy tym nagada....
          • 27.01.05, 18:57
            też staram się propagować książeczki. zaczęłyśmy od małej plastikowej(gumowej),
            do gryzienia to już ok 5 mca. od siudmego sztywne książeczki z bajkami i
            zwierzątkami (realne). a od 8 mca książeczka tinylove (wcześniej nie dawałam bo
            moja mała jest tak mała że nie wystawała z nad książeczki. jak osiągnęła
            odpowiedni wzrost to dostała ją na gwiazdkę.
    • 28.01.05, 12:10
    • 28.01.05, 12:20
      moja 10 miesięczna córka też uwielbia książeczki
      mamy szmacianą Mothercare ze zwierzątkami i szeleszczącymi stronami - cudna,
      ale droga niestety (dostala w prezencie)
      książeczk Tiny Love też świetnie się sprawdza - w środku mnóstwo niespodzianek:
      wiatraczek, ślimaczek, coś do odkrycia,coś do pociągnięcia - super
      ale najbardziej lubi ostatnio książeczkę "Kwoka" Brzechwy wyd Wilga - sztywne
      strony, bardzo kolorowa i najważniejsze: ma przycisk do naciskania, naśladujący
      głos kury
      a tą Bellonę muszę obejrzeć, ale moja Maja jest już chyba na nią za duża
      pozdrawiam
      ola
    • 28.01.05, 13:32
      książeczki są bardzo potrzebne. uczą co widać na obrazku. mamy 20mcy i prawie
      100 książeczek. niektóre gumowe, inne szmaciane, najwiecej tekturkowych.
      najlepsze są te tańsze bo ich nie żal, zawsze się znajdzie sposób ich
      zniszczenia. szukam ich na bazarze lub w księgarniach na wyprzedażach, dobre są
      supermarkety z promocjami. można wtedy kupić kilka na zaś. najważniejszą rolę
      spełniają wieczorem do wyciszenia. po odpowiedniej modyfikacji treści. moja mała
      nie lubi czytania więc rozwijam swoją wyobraźnię tworząc historyjkę do obrazka.
      mamy korzyść obydwie.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.