• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

I CO NR KONTA NA POMOC PATRYCJI Z KOCHAJ MNIE???

• 08.06.05, 13:58
    własnie, czy ktoś już ma ten nr konta, by pomóc choć niewielką kwotą ale
    zawsze Partysi z "Kochaj mnie" , co nie wydaje żadnego dżwięku, nawet placze
    bezgłośnie, ja nie mogę o niej zapomnieć, cały czas wracam do niej myślami...
    nawet pomodliłam się do naszego Papy w niebie, jak nie ja...obiecałam sobie ją
    wesprzeć tylko nr konta mi brakuje, chęci są.... pomózcie też..
    Edytor zaawansowany
    • 08.06.05, 15:39
      hej ,ogladalam tez ten program i jestem poruszona losem Patrysi,satwierdzilam
      ze nie moge ogladac takich programow bo pozniej "dniami"przezywam i tak jak ty
      chcialabym ja niewielka kwota wesprzec ale nigdzie nie moge znalezc numeru
      konta.....
    • 08.06.05, 15:53
      Sprawdx na stronach TVP, powinien tam być odnosnik do Kochaj mnie i pewno nr
      konta.

pozd. Ania
      --
      Moje dzieci są radosne dzieki temu, ze ja jestem w miarę zadowolona z życia smile
    • 08.06.05, 20:40
      Dzwoniłam wczoraj i nic!!!! nie oddzwonili i konta nie podali .
      Jestem zdumiona, czy oni chcą, aby te dzieci otrzymały pomoc????
      Czy ten numer konta to jakaś tajemnica, że nie może byc podany na stronie???,
      juz by mnóstwo ludzi wpłaciło, bo wiele osób działa impulsywnie, a tak sie
      sprawa rozmyje.
      --
      " ...A przecie nie cały umieram. To, co we mnie niezniszczalne, trwa..."
      Jan Paweł II Największy
      • 08.06.05, 20:54
        Zadzwoniłam teraz znowu i powiedziałam automatycznej sekretarce co myślę.
        To naprawdę zadziwiające, program był kilka dni temu, jakby od razu podali to
        konto , najlepiej w programie, to pomoc juz by płynęła. Tez mi się ta maleńka
        śni po nocach, chcę pomóc i nie ma jak!!!
        --
        Jan Paweł II Największy
        • 08.06.05, 21:19
          Zniknal moj watek "Kochaj mnie..."sad... ale dobrze ze jest ten drugismile... tez
          bardzo chce pomoc Patrysi... i jestem bezsilna... biedulka malutka tak sie
          meczy i nie ma jak jej pomoc... jak oni moga na to patrzec i nic nie robic zeby
          jej pomoc... przeciez kazdy dzien sie liczy... a moze znalazl sie juz jakis
          powazny sponsor co calosc zaplaci i oni sa tam zajeci ??? hmmm juz sama nie
          wiem co o tym myslec... pozostaje nam czekac... ech...
    • 08.06.05, 21:33
      Czekamy......... zastanawiam sie bo oni tam napisali ze czekaja by ktos mogl pomoc w operacji-moze kasa jest tylko szukaja kliniki, ktora by sie tego podjela? Nie wiem, tak sobie tlumacze milczenie TVP>

--
      Zdjęcia Lenki
    • 08.06.05, 23:13
      podniosę by nie przepadło
      • 09.06.05, 05:28
        up!
        Patrycja lezy podobno w szpitalu w Czestochowie, moze ktoras mama z tych okolic
        wie cos na Jej temat? (tzn czy bedzie operowana i gdzie mozna znalezc nr konta)
        --
        Pozdrawiam Monika

Majeczka kończy dziś...
        Do 9tych urodzin Huberta zostało...
    • 09.06.05, 11:51
      też nie mogę o niej zapomnieć i chciałabym choc troszke pomóc...
      --
      Kubasek - nowe fotki

TaxMachine XP - formularze, deklaracje, faktury, przelewy, umowy, płace, dokumenty magazynowe
      • 10.06.05, 11:13
        Jejku to dziwne, jak mamy pomóc, gdzie wpłacić?
    • 09.06.05, 18:07
      dalej nic...
      up
      --
      Jan Paweł II Największy
      • 10.06.05, 09:45
        • 10.06.05, 11:51
          Jak się ciesze, ze jest nas więcej. Obejrzałam ten program i ciagle mam przed
          oczami buźke malutkiej Patrycji. Jej przerażone oczka i bezgłosny płacz. Tak mi
          szkoda tej dziwuszki, chciałabym jakos pomóc, ale nie wiem jak. Na stronie
          programu nie ma żadnych informacji o np. nr konta. Podany telefon nie
          odpowiada, a twórcy programu zachęcają do dzwonienia.
          • 11.06.05, 15:35
            dziewczyny, ja znowu uparcie dzwonie na podany tel. Czubówna mówi ze oddzwonią i
            nic, 2 razy się nagrywałam, raz opierdzielałam, raz grzecznie znowu prosiłam i
            nic... przerażające to jest, proszą o pomoc i nie odzywają się wcale.. szkoda
            najbardziej mi PAtrysi, jezu ale telewizja....porażka. Ale nie poddaję się i
            postanowiłam zadzwonić do Dyrektora TVP 2 i poskarżyć na traktowanie pomocy od
            widzów. A jak nie da sie to do Prezesa, nie wiem, ale chce najwyzej jak sie da.
            Nie zostawie tak tego, widze tyle z nas chce pomóc choć troszke .....Bede zdawac
            wam relacje
            • 11.06.05, 20:09
              Hej Dorka,
              dobrze, ze jestes taka wytrwala, zgadzam sie z Toba i popieram!!! To jest
              oburzajace co oni wyprawiaja... i to czyim kosztemsad... malutkiej Patrysi...
              qrcze!!!!
              Czekam na relacje i moze wreszcie na nr konta!
              Pozdrawiam
              • 11.06.05, 20:21
                podpisuje sie pod powyzszym
                --
                Nasze Szczęście-
                Mateusz Aleksander ur.30.01.2005 godz.14.00
    • 11.06.05, 20:42
      ja cały czas myślę o tej biednej dziewuszce i serce mi sie kraja, jak sobie
      pomyślę, że ona tam teraz leży sobie samiutka taka biedulinka (to słowo nie ma
      nic wspólnego z bidulem!!!) i nawet oddychać nie może, taka całkiem bezsilna i
      skazana na takie męki to z tej bezsilności swojej komuś bym wlała, a
      najchętniej ludziom z kochaj mnie, za to, że nie ma numeru konta, przez ten
      tydzień to już pewnie dużo byśmy pieniązków dla Patrysi uciułały, ale dla tvp
      najwidoczniej ważniejsze od życia tej dziewuszki jest to debilne opole
      --
      pozdrawiamy
      marta i Staś (14.06.2004)
      • 12.06.05, 21:12
        podnoszę
        --
        pozdrawiamy
        • 12.06.05, 21:56
          Ja też szukałam numeru konta i nie znalazłam oczywiście. Jestem normalnie
          wściekła, olali ta dziewczynke totalnie!!! Nie moge o niej zapomniec, dla niej
          każy dzien tak przeżyty to męczarnia. Chcemy wszystkie pomóc, a nie ma jak.
          Gdzie tu logika, gdzie tu sens?
          --
          KAROLINA KINGA
          KAROLINKA ma już...
          • 13.06.05, 09:14
            Znow nagralam sie im na sekretarke - powiedzialam, ze juz wiele z nas
            zaoferowalo pomoc dla Patrycji, zaprosilam na nasze forum do przeczytania tego
            watku. Czy tam nikt nie odsluchuje sekretarki??????????
            A Patrycja cierpi sad(((((
            --
            Pozdrawiam Monika

Majeczka kończy dziś...
    • 13.06.05, 13:29
    • 13.06.05, 15:11
      Dziewczyny, zadzwoniłam w pare miejsc i w końcu osoba z Zespołu ds Kontaktow z
      Widzami dała mi nr tel do p. Bernadety Strąk która jest opiekunką małej Patrysi.
      Zadzwoniłam , odezwała sie sekretarka, nagrałam sie i jesli pani Bernadeta nie
      oddzwoni, zadzwonie za pare godz raz jeszcze. aLE JESTESMY BLISKO I SADZE ZE
      JESZCZE DZIS otrzymam nr konta!!!!!
      oczywiscie podam go na forum, bo nawet mała kwota zblizy Patunie do zdrowia...pa
      • 13.06.05, 15:55
        tez czekam na ten nr konta, ale swoja droga w jaki sposob oni chca zeby ludzie
        pomogli jezeli nie podaja nigdzie nr konta?Ile osob bedzie tak dociekliwych jak
        dziewczyny z forum zeby wydzwaniac tu i tam.Nr konta powinnien byc wielki na pol
        ekranu w trakcie programu.Nie wiem o co chodzi, jakies niedograne to wszystko jest.
        --
        Nasze Szczęście-
      • 14.06.05, 22:38
        Dzięki Dorka!!!
        Całym sercem jestem z Patrycją. I z Wami wszystkimi chcącymi pomóc.
    • 13.06.05, 18:56
      A ja jestem jeszcze ciekawa co dzisiaj powiadza w programie "Kochaj mnie", moze
      tam w koncu podadza nr konta... ale to pewnie jest krecone duzo wczesniej niz
      emisja... no nic musimy czekac... innego wyjscia nie mamysad
      • 13.06.05, 21:35
        witam, oddzwoniła kobieta do mnie, rozmawiałyśmy spokojnie, jest klinika która
        rzeczywiście zoperuje Patrycje, trzeba pieniązków i jutro obiecała przesłać mi
        nr konta i innie iformacje na mojego maila. To już coś!!! Może któras z was
        bedzie miec szybciej, bo po programie mozna 2 godz dzwonic. Jak tak sie stanie
        to prosze o osobny wątek pt. Konto Patrycji z Kochaj mnie i wszyscy beda
        wiedziec o co chodzi. Wiem ze zbiorki organizowane sa w szkołach, czyli liczy
        sie ilosc przy najmniejszej kwocie. W ilości chetnych do pomocy siła. Wciągnełam
        siostre która kazała kolezankom i kolegom z klasy ogladac program i tez w szkole
        jej bedzie zbierac pieniazki, niech kazdy zrezygnuje z loda - pod takich hasłem.
        Mam nadziej ze Patrycja pomyslnie zostanie zooperowana JAK NAJSZYBCIEJ!!!!No i
        znajdzie miłosc od mamy i taty......
        • 13.06.05, 22:24
          Dorka, chyle głowe przed toba za tą akcje. Pozdrawiam
          --
          KAROLINA KINGA
          KAROLINKA ma już...
          • 13.06.05, 22:43
            Caly czas sledzę losy patrycji i ten wątek i czekam na nr konta, na pewno
            pomogę finansowo oraz rozsyłając ten nr konta znajomym prosząc ich o wsparcie
            dla Patrycji, może inne dziewczyny tez mogłyby porozsyłac tą prośbę komu tylko
            mogąsmile

czekam na nr konta
            --
            Paula, mama Sebastiana
        • 14.06.05, 08:14
          Ja po programie sie nie dodzwonilamsad Dorka w Tobie nadzieja.

--
          Zdjęcia Lenki
          • 14.06.05, 14:18
            TEZ CZEKAM
    • 14.06.05, 09:17
      czekam razem z Wami!!!
      Podciagam wątek
      --
      Martusia

Martusia ma już...
    • 14.06.05, 17:26
      Dzis dzwonie od rana,bez skutku oczywiscie,naiwna myslałam ze moze mi sie
      uda,eeh.Nagrałam sie na sekretarke,ale po wypowiedziach widze ze raczej nie ma
      na co czekac.PARANOJA!!!
      Czekam z Wami niecierpliwie na nr.konta,a Pati sie męczy...
      --
      A to mój największy skarbeksmile))

Weroniczka dzisiaj ma...
      • 14.06.05, 18:52
        napisałam maila do tvp, w odpowiedzi dostałam namiary do opiekunki Patrycji,
        zaraz zadzwonię
        --
        emektb - wasz najlepszy kandydat na prezydenta
        • 14.06.05, 19:39
          wcześniejszy post napisałam na męża loginie, ups, oddzwoniła do mnie opiekunka
          Patrycji, i obiecała numer konta jutro,bo teraz nie ma dostępu do netu, ale mam
          też do niej maila więc jeszcze napiszę list i wkleję linka do tego forum, z
          rozmowy dowiedziałam się, że potrzebna na operację kwota to 50 tys.$ , ale
          wydaje mi się, że nie jest to jakaś wielka kwota i napewno uda nam się pomóc,
          jeśli będziemy miały to nieszczęsne konto
          mam nadzieję, ze nie skończy sie tak jak wczoraj, tylko na obietnicy...
          --
          pozdrawiamy
    • 14.06.05, 20:18
      hmmm cały czas zastanawiam się i dziwię, dlaczego ten numer konta jest taką
      tajemnicą. Powinien być dostępny na stronie programu, a tu trzeba niesamowitych
      zabiegów, aby go zdobyć. Czas leci , kwota duza , a dziecko cierpi męki.
      Może to uwaga na wyrost i nadmierna ostrożność, ale ja nie wiem, czy ten numer
      konta, który poda opiekunka jest na pomoc dla Patrycji, jak to ewentualnie
      sprawdzić, skoro twórcy programu mają gęboko w d.... to że chcemy pomóc i ne
      odpowiadaja na liczne telefony.
      --
      Jan Paweł II Największy
      • 14.06.05, 21:27
        • 14.06.05, 21:29
          Jesli podasz nam maila do Niej, oczywiscie jesli mozesz.
          Ja tez nie rozumiem dlaczego nigdzie nie ma oficjalnej strony z nr konta?
          przeciez to jest walka z pieniedzmi, ale i z czasem?!
          --
          Pozdrawiam Monika

Majeczka kończy dziś...
          • 14.06.05, 21:39
            Dziewczyny, kazdego dnia zagladam z nadzieja, ze juz numer konta jest. Powiem
            wprost to jest kompletna paranoja, na usta cisna mi sie mocniejsze slowa....
            nie! to to sie nadaje do gazety albo uwagi!
    • 14.06.05, 21:37
      Może to będzie chamskie co teraz napisze ale tak właśnie myśle. Wg mnie dla
      tych wszystkich bab które opiekują sie tymi porzuconymi dziećmi to jest chleb
      powszedni. Ja jednak nie moge patrzec na cierpienie tej małej i ta cała
      sytuacja mnie wk...a. O co w tym wszystkim chodzi? Numeru konta nie mają? Mam
      poprostu ochote narobić strasznego syfu. Obawiam sie ze w taki sposób bedzie
      baaaardzo ciężko nazbierac pieniądze dla Partycji.
      --
      KAROLINA KINGA
      Karolinka ma już...
      • 14.06.05, 21:51
        ja też mam ochotę narobić wokol tego tematu wiele szumu, mój mąz jest
        dziennikarzem w ogolnopolskim dzienniku obiecał nam pomóc, jeśli jutro nie
        dostaniemy tego numeru, bo w głowie sie nie mieści, żeby takie jaja się działy,
        a Patrysia cierpi...
        --
        pozdrawiamy
        • 14.06.05, 21:52
          paranoja....i tylko zal Patrycji, ze w takim chorym kraju sie urodzila....
          --
          Nasze Szczęście-
          • 14.06.05, 22:21
            To i ja dopiszę swoje 3 grosze.

Zastanawiam się w jakim celu powstaje telenowela dokumentalna "kochaj mnie"???

Poruszona losami bohaterów zainicjowałam kiedys "forumową akcję" zbiórki rzeczy
            (ubranek, pieluch, mleka itp) dla ośrodka preadopcyjnego w Częstochowie i z
            przykroscia stwiedzam, ze ze strony osrodka odzew by żaden. Masa superowych
            dziewczyn zadeklarowała pomoc i wysyłała paczki, nawet "wprost" zacytowało
            tamtenpierwszy post jako przykład pomocy w artykule o forach internetowych,
            prosiłam wówczas osoby z osrodka, by podłączyły się do tego wątku i jakos
            pomogły rozreklamować całą "akcje" póki było o tym głośno.

No i DUPA.

Regularnie nikt mi nie odpisywał nawet na konkretne oferty pomocy (typu
            ewentualna mozliwosć wcześniejszego wpisania ich fundacji do KRS co dało by
            możliwosć przekazania im 1%podatku)..

Mimo to jestem za tym by jak najbardziej nagłaśniać takie sprawy, własnie
            dlatego, ze jak widać dzieciaczki nie bardzo mają na kogo liczyć i tym
            bardziej potrzebują NASZEJ pomocy. Czekam wiec na nr konta.

Jesli ktoś ma adres mailowy, na ktry mogłabym swoje żale wylać (do tvp? do p.
            Bernardetty Stark?), to z chęcia się tam rozpiszę, im wiecej skarg dostaną, tym
            większa szansa na to, ze coś sie w sprawie pomocy ruszy. Oby.
            --
            Paula, mama Sebastiana
            • 14.06.05, 22:22
              I niech Twój mąż narobi szumu ile wlezie!
              --
              Paula, mama Sebastiana
              • 15.06.05, 07:42
                up
                Dziewczyny! Czy cos juz wiadomo?
                --
                Pozdrawiam Monika

Majeczka kończy dziś...
                • 15.06.05, 09:42
                  • 15.06.05, 10:17
                    numeru nadal nie ma, a ja nie mam juz cierpliwości, podaje wam moje drogie, to
                    co udało mi sie wczoraj ustalić, nie jest tego wiele, ale...
                    opiekunka Patrycji to p.Bernadetta Strąk, prezez Stowarzyszenia Pielęgniarsko-
                    Opiekuńczego Z Ufnością w Trzecie Tysiąclecie, ul.Szkolna 3, 42-262 Poczesna,
                    adres do korespondencji: ul.Michałowskiego 30, 42-262 Częstochowa, tel.322-34-77
                    mail: ufnosc@o2.pl oraz b_strak@poczta.fm
                    tel.kom.602-460-051

może któraś z was mieszka w częstochowie i może podjechać na michałowskiego, i
                    narabanić w realu, no ja mieszkam niestety z 600 km od częstochowy, szkoda...
                    --
                    pozdrawiamy
                    • 15.06.05, 10:39
                      Słuchajcie,nie mam pomysłu co z tym mozna zrobic.Ale to juz naprawde mnie
                      wkurza.Napisze list do "Interwencji",wiadomo Polsat-konkurencja,moze
                      zainteresują sie i coś zrobią,bo my raczej nie mamy takich mozliwosci.Wystarczy
                      mi czekania,treba zrobic co mozemy i ta sprawe w miare mozliwości nagłośnic.Co
                      to za bzdury,typu nie mam konta,bo nie mam dostępu do neta?!!!Musi znac
                      nr.konta na pamiec,skoro jej zalezy!!!K....WA o co tu chodzi??!!!
                      --

Weroniczka dzisiaj ma...
                      • 15.06.05, 11:06
                        ...moze jak im sie skrzynki przeladuja to laskawie sie odezwa!!!!!!!!
                        Naprawde ta sprawa podniosla mi cisnienie - po co w takim razie emituja ten
                        program, jesli automatycznie ich obojetnosc zniecheca do jakiejkolwiek pomocy!!!

PS ja tez powaznie sie zastanawiam, czy nie naglosnic w mediach - pomyslalam o
                        Wajsie
                        --
                        Pozdrawiam Monika

Majeczka kończy dziś...
                    • 15.06.05, 14:16
                      Właśnie przed chwilą próbowałam się dodzwonić na nr 322-34-77 (z kierunkowym do
                      Częstochowy 0-34) i jest komunikat "nie ma takiego numeru".
                      --
                      lilypie.com/baby3/030126/2/4/1/+1/.png
                      lilypie.com/baby1/060208/2/16/1/+1/.png
                      • 15.06.05, 14:23
                        Okazuje sie, że wysłane przeze mnie maile do B. Strąk i fundacji "ufnosc"
                        wróciły.

Fatum czy co???

Juz na serio nie wiem co zrobicsad
                        --
                        Paula, mama Sebastiana
    • 15.06.05, 13:31
      Udało mi sie w końcu wysłac maila do "INTERWENCJI",moze odpiszą,czekam.Dam znac.
      --

Weroniczka dzisiaj ma...
    • 15.06.05, 13:44
      Wysłałam maila.

To naprawdę paranoja jakaś, niech każda z nas spróbuje nagłośnić tą sprawę w
      miarę swoich możliwosci.
      --
      Paula, mama Sebastiana
      • 15.06.05, 13:53
        ja sprobuje,pozwole sobie skopiowac caly ten watek, jezeli nie macie nic przeciwko.
        --
        Nasze Szczęście-
        • 15.06.05, 13:59

--
          Nasze Szczęście-
    • 15.06.05, 14:36
      Podaję numer konta Patrycji:
      61 1160 2202 0000 0000 4434 4711 z dopiskiem PATRYCJA Stowarzyszenie
      Pielęgniarsko-OPiekuńcze Z ufnością w Trzecie Tysiąclecie ul. Szkolna 3
      42-262 Poczesna, tel.0-34 372-12-97
      Właśnie przed chwilą tam dzwoniłam, Pani z którą rozmawiałam wkrótce odezwie
      się na forum, bo wokół sprawy związanej z tym numerem konta trochę się ostatnio
      namieszało-jak wynika z wcześniejszych postów.
      Ale najważniesze chyba w tym wszyskim jest to, ze mamy już numer, tak więc
      życzę Patrycji aby udało się zebrać potrzebne pieniądze, aby operacja się udała
      i aby jakaś rodzina ją pokochała i zabrała do siebie.

--
      lilypie.com/baby3/030126/2/4/1/+1/.png
      lilypie.com/baby1/060208/2/16/1/+1/.png
      • 15.06.05, 14:43
        Drogie Panie!

Jako pracownicy placówki, w której przebywa Patrycja i 14-cioro innych
        porzuconych maluchów, jesteśmy oburzone Państwa KRYTYKANCTWEM.
        Ludzie tu pracujący, to nie „grupa bab, dla których widok chorego dziecka to
        chleb powszedni”!!!, to grupa wrażliwych osób, które poświęcają swoje życie
        prywatne aby dać szansę wielu dzieciakom na normalny dom a nie skazywać je na
        wieloletni pobyt w placówkach.
        Do tej pory 180 maluchów (również tych bardzo obciążonych) w krótkim czasie
        znalazło miejsce w nowych, kochających rodzinach.
        Nasze możliwości personalne są bardzo ograniczone, i proszę nam wierzyć, nie
        jesteśmy w stanie brać czynnego udziału we wszystkich akcjach internetowych.
        Dla nas najważniejsze są dzieci. Skala akcji dotyczącej pomocy Patrycji
        przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Codziennie odbieramy setki telefonów
        od osób, chcących pomóc. Jednocześnie zajmujemy się załatwianiem całej masy
        formalności związanych z przeprowadzeniem operacji za granicą , gdyż jak
        Państwo wiecie w Polsce zabieg ten jest niewykonalny – i proszę nam uwierzyć
        NAM TEŻ ZALEŻY NA JAKNAJSZYBSZEJ POMOCY MAŁEJ PATRYCJI.
        Informacje udzielane przez TVP 2 nie zależą od nas, jednakże na naszą prośbę
        zostanie umieszczony numer konta bankowego na oficjalnej stronie internetowej
        telenoweli „Kochaj mnie”, dla wszystkich osób chcących pomóc Patrycji.

Pragniemy sprostować również podane kontakty przez „e-magnolie”, które są
        niewłaściwe.
        Oto pełny poprawny kontakt do nas wraz z numerem konta:

STOWARZYSZENIE PIELĘGNIARSKO-OPIEKUŃCZE „ Z UFNOŚCIĄ W TRZECIE TYSIĄCLECIE”
        42-262 POCZESNA UL. SZKOLNA 3

NR KONTA:
        BANK MILLENNIUM S.A.
        61 1160 2202 0000 0000 4434 4711

Tytułem „POMOC PATRYCJI”

TEL/FAX 034/372-12-97
        0609-938-105 Magdalena Szymczyńska
        0602-460-051 Bernardetta Strąk

E-MAIL: ufnosc@poczta.fm

Gdyby nie nasze zainteresowanie i podjęcie się opieki nad chorą Patrycją to
        nadal byłaby skazana na pobyt w szpitalu i kilkuletnie oczekiwanie na zabieg w
        Polsce.
        Ponadto pragniemy nadmienić, iż w chwili obecnej opiekujemy się 15 dzieci, przy
        czym pięcioro z nich wymaga specjalistycznej opieki i rehabilitacji i mimo iż
        ich historie nie są „medialne”, tym dzieciom też pragniemy pomóc…
      • 15.06.05, 14:45
        Drogie Panie!

Jako pracownicy placówki, w której przebywa Patrycja i 14-cioro innych
        porzuconych maluchów, jesteśmy oburzone Państwa KRYTYKANCTWEM.
        Ludzie tu pracujący, to nie „grupa bab, dla których widok chorego dziecka to
        chleb powszedni”!!!, to grupa wrażliwych osób, które poświęcają swoje życie
        prywatne aby dać szansę wielu dzieciakom na normalny dom a nie wieloletni pobyt
        w placówkach.
        Do tej pory 180 maluchów (również tych bardzo obciążonych) w krótkim czasie
        znalazło miejsce w nowych, kochających rodzinach.
        Nasze możliwości personalne są bardzo ograniczone, i proszę nam wierzyć, nie
        jesteśmy w stanie brać czynnego udziału we wszystkich akcjach internetowych.
        Dla nas najważniejsze są dzieci. Skala akcji dotyczącej pomocy Patrycji
        przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Codziennie odbieramy setki telefonów
        od osób, chcących pomóc. Jednocześnie zajmujemy się załatwianiem całej masy
        formalności związanych z przeprowadzeniem operacji za granicą , gdyż jak
        Państwo wiecie w Polsce zabieg ten jest niewykonalny – i proszę nam uwierzyć
        NAM TEŻ ZALEŻY NA JAKNAJSZYBSZEJ POMOCY MAŁEJ PATRYCJI.
        Informacje udzielane przez TVP 2 nie zależą od nas, jednakże na naszą prośbę
        zostanie umieszczony numer konta bankowego na oficjalnej stronie internetowej
        telenoweli „Kochaj mnie”, dla wszystkich osób chcących pomóc Patrycji.

Pragniemy sprostować również podane kontakty przez „e-magnolie”, które są
        niewłaściwe.
        Oto pełny poprawny kontakt do nas wraz z numerem konta:

STOWARZYSZENIE PIELĘGNIARSKO-OPIEKUŃCZE „ Z UFNOŚCIĄ W TRZECIE TYSIĄCLECIE”
        42-262 POCZESNA UL. SZKOLNA 3

NR KONTA:
        BANK MILLENNIUM S.A.
        61 1160 2202 0000 0000 4434 4711
        S.W.I.F.T:
        Tytułem „POMOC PATRYCJI”

TEL/FAX 034/372-12-97
        0609-938-105 Magdalena Szymczyńska
        0602-460-051 Bernardetta Strąk

E-MAIL: ufnosc@poczta.fm

Gdyby nie nasze zainteresowanie i podjęcie się opieki nad chorą Patrycją to
        nadal byłaby skazana na pobyt w szpitalu i kilkuletnie oczekiwanie na zabieg w
        Polsce.
        Ponadto pragniemy nadmienić, iż w chwili obecnej opiekujemy się 15 dzieci, przy
        czym pięcioro z nich wymaga specjalistycznej opieki i rehabilitacji i mimo iż
        ich historie nie są „medialne”, tym dzieciom też pragniemy pomóc…
        • 15.06.05, 16:31
          Wszystko dobrze,ale chyba zgodzi sie pani,ze brak numeru konta w
          programie"Kochaj mnie",jak i na stronie www.,to jakieś nieporozumienie i
          napewno duzo pieniędzy uciekło.Czy to zaniechanie ze strony TVP?Czy nie ma
          mozliwości zorganizowania przez telewizje jakiegoś numeru,na który mozna by
          było wysyłac SMSy?Wiadomo,ze nie kazdy będzie chciał iść do banku lub na
          poczte,by wpłacic kilka złotych,a tak nawet w trakcie emisji nazbierała by sie
          jakaś kwota.Ale nie znam sie na sprawach organizacyjnych,wiec o tym chyba
          musieli pomyślic organizatorzy programu.
          --

Weroniczka dzisiaj ma...
      • 15.06.05, 14:49
        Uff,no w końcu.Dzieki.Teraz trzeba tylko wpłacic,kto ile moze....Ale bardzo
        chętnie jednak,poobserwowałabym jak tymi pieniedzmi sie rozpoządzą,bo baaardzo
        mnie zdiwiło,ze nr.konta otrzymaliśmy dopiero teraz,jak wszystcy zaczeli
        wysyłac maile i dzwonic.Co by było,gdyby kazdy czekał az samo sie zrobi?
        Baaardzo,ale to baardzo mnie wszystko to zastanawia......
        --

Weroniczka dzisiaj ma...
        • 15.06.05, 15:24
          Wlasnie,
          naprawde podanie kilku cyfr nie zajmuje wiele czasu, zwlaszcza ze sprawa jest
          NADER pilna.Ten meil od Pan powinnien sie ukazac duzo wczesniej.

I nie nalezy "oburzac sie krytykanctwem", tylko cieszyc sie ze sa ludzie,
          ktorzy chca pomoc!!

Chcialabym wiedziec co sie dzieje z pieniedzmi, ile juz zebrano ile
          brakuje...podbnie jak to mialo miejsce z Witusiem.
          Ale w tym tempie to chyba nie ma na co liczycsmile

W kazdym razie konto jest i dobrze jakby bylo pokazane w tv, w koncu nie kazdy
          zaglada na forum Niemowle, albo na strone "Kochaj mnie".

Jestem zdziwiona tym jak TVP prowadzi pomoc dla Patrcyji.Jestem pewna, ze gdyby
          Patrycja znalazla sie w tv komerycjnej jak TVN czy Polsat, to juz byloby po
          operacji...A tv panstwowa jest taka sama jak sluzba zdrowia, urzedy...eh, szkoda
          gadac....

--
          Nasze Szczęście-
          • 15.06.05, 15:46
            Nasza organizacja nie jest przypadkową jednostką czy osobą z ulicy. Działamy
            szósty rok i jasteśmy pod stałą kontrolą merytoryczną i finansową właściwych
            urzędów. Pełne rozliczenie wydatkowania pozyskanych środków zostanie na pewno
            zaprezentowane po przeprowadzeniu zabiegu. Wszystkie osoby które chcą na
            bieżąco uzyskać informacje o zbiórce zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki
            osobiście lub do kontaktu telefonicznego, który został podany. W chwili obecnej
            udało się zebrać 20.545,00 zł. Dla Patrycji zostało utworzone specjalne
            subkonto.
            Jesteśmy bardzo wdzięczne wszystkim darczyńcom i w imieniu własnym i naszej
            Patrycji bardzo dziękujemy; jednak prosze zrozumieć nasze oburzenie, bo osby
            ktore potrafia krytykowac nie maja chyba pojecia o prowadzeniu placowki dla
            maluchow bez finansowania z środków budżetowych; szkoda że są osoby szukające
            nieuzasadnionej sensacji...
        • 15.06.05, 15:26
          Ja zawsze myślałam ze nr konta w takich przypadkach to jest "wizytówka" chorego
          dziecka. My sie musiałyśmy prosic, ale nie o to chodzi. Najważniejsze, ze w
          końcu JEST. Innym, bardzo chorym dzieciom, też można pomóc, ale nie zawsze
          bedziemy takie uparte. Pozdrawiam i lece na poczte wysłać siano.
          --
          KAROLINA KINGA
          Karolinka ma już...
          • 15.06.05, 15:37
            NO NARESZCIE!!!!!!!!!!!!!!
            Dziewczyny nie ma co wchodzic w czcze gadanie z Paniami - najwazniejsze, ze
            jest konto (co wazne bedzie na oficjalnej stronie tvp) i mozemy pomoc Patrysi.
            Ta ich opieszalosc i niezbyt mily odzew do nas budzi moje wielkie zdumienie,
            ale co tam - szkoda naszych nerwow - najwazniejsze, ze sie zsolidaryzowalysmy i
            nr konta zdobylysmy smile
            PS1 Polak potrafi smile))
            PS2 Dzieki tej sprawie poczulam sie przez chwile jak w latach 70tych, gdzie
            kazdy mial na wszystko czas i wszystko w d... sad
            --
            Pozdrawiam Monika

Majeczka kończy dziś...
            • 15.06.05, 16:37
              JEsteście wielkoe dziewczyny. Teraz gdy jest już nr konta pieniążki dla małej
              Patrycji pewnie popłyną
    • 15.06.05, 18:53
      Chyba warto zainteresować sprawą telewizję komercyjną np. Polsat, wiecej ludzi
      ogląda i pomoc będzie szybciej.
      --
      Jan Paweł II Największy
      • 15.06.05, 20:13
        numer telefonu kom. do p.Strąk uzyskałam od p.Beaty Rudas z TVP, adresy mailowe
        mam od p.Strąk, a pozostałe dane znalazłam na oficjalnej stronie urzędu miasta
        w częstochowie, przykro mi,że są nieaktualne, ale najważniejsze, że maszyna
        ruszyła, więc nie ma co zwlekac, bierzmy sie dziewczyny do roboty i zbierajmy
        kasę!!!
        --
        pozdrawiamy
    • 15.06.05, 20:42
      aha i jeszcze jedno, dostałam maila od p.Strąk, w którym szczegółowo
      przedstawiona została Patrycja, cytuję:

"Patrycja Zimkowska ur. 27.10.2004r. w Łodzi przebywała od dnia urodzenia pod
      opieką lekarzy specjalistów Szpitala Klinicznego „Centrum Matki Polki” i
      została przyjęta do Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego – Oddziału Opieki
      Długoterminowej dla dzieci w Częstochowie dnia 11.04.2005r w którym przebywa
      do dziś.
      Dziecko urodziło się z wrodzoną wadą rozwojową polegającą na koncentrycznym
      zwężeniu krtani w okolicy podgłośniowej. Z uwagi na niewydolność oddechową i
      bezpośrednie zagrożenie życia lekarze Centrum Matki Polki wystąpili o zgodę ze
      wskazań pilnych na wykonanie zabiegu tracheostomii. W dniu 14.02.2005r. zabieg
      ten wykonano na zgodę Sądu syg. Akt VI Nmo 33/05 z dnia 11.02.2005r..
      Dziecko w chwili obecnej wymaga wykonania zabiegu operacyjnego z uwagi na
      całkowite zarośnięcie światła krtani okolicy podgłośniowej. Rodzice biologiczni
      Patrycji zrzekli się władzy rodzicielskiej i nie interesują się jej losem i
      zdrowiem.
      W chwili obecnej dziewczynka przebywa w naszym ośrodku i jest otoczona
      profesjonalną opieką pielęgniarsko-lekarską, jednakże z uwagi na fakt iż
      dziecko może oddychać tylko za pomocą rurki tracheostomijnej jest ono narażone
      na szereg pośrednich i bezpośrednich zagrożeń w odniesieniu do podstawowych
      funkcji życiowych, rozwoju a nawet życia tj. liczne infekcje dróg oddechowych,
      odleżyna wywołana wprowadzeniem ciała obcego (rurki) do krtani, zanik mięśni
      oddechowych , niebezpieczeństwo zaczopowania wydzieliny światła krtani mogące
      prowadzić do uduszenia itp. Ponadto niezbędne zabiegi wynikające z konieczności
      wykonywania pielęgnacji i toalety rurki tacheostomijnej polegające na
      odśluzowywaniu co 3 godziny ( tj. wprowadzaniu sondy bezpośrednio do dróg
      oddechowych, który może spowodować podrażnienie i uszkodzenie śluzówki
      prowadzące nawet do krwotoku).
      Proces pielęgnacji i opieki, jak wynika z przedstawionych faktów, w bardzo
      dużym stopniu wpływa negatywnie i zaburza rytm dobowy dziecka co
      uniemożliwiania i ogranicza szansę na prawidłowy rozwój psycho-ruchowy a także
      minimalizuje prawidłowy przyrost masy ciała.
      Jedynym skutecznym rozwiązaniem problemów zdrowotnych Patrycji jest jak
      najszybsze przeprowadzenie zabiegu operacyjnego korygującego wadę rozwojową.
      Z uwagi na to, iż w naszym kraju zabiegi są wykonywane rzadko i w starszym
      wieku dziecka ( tj. ok. 1 roku życia – kiedy dziecko osiągnie wagę 10 – 12 kg.)
      poczyniliśmy starania poszukując szpitala za granicą, który wykona go jak
      najszybciej.
      To dziecko ma prawo do normalnego i godnego życia jak każdy z nas, dlatego
      dokładamy wszelkich starań by jej to umożliwić. Dzięki zaangażowaniu i pomocy
      TVP2 i realizatorom programu „Kochaj mnie” (tj. Pani Atenie Sawidis i
      Grzegorzowi Siedleckiemu – osobom o wielkim sercu) udało się zyskać poparcie i
      pomoc Ambasady USA i Rzecznika Praw Dziecka. "

--
      pozdrawiamy
      • 15.06.05, 21:59
        Magnolio mam nadzieje, ze nie bedziesz miala mi za zle jesli wkleje link z
        opisem sytuacji Patuni do watku z nr konta - moze sa mamy, ktore nie
        przeczytaly tego watku, a zainteresowaly sie tamtym.

Ciesze sie, ze mozemy pomoc - malutka tak bardzo cierpi, nie ma kto Jej utulic,
        wycalowac...sad((((((((((((
        Ale wierze, ze juz wkrotce bedzie zdrowa i znajdzie kochajacych rodzicow
        --
        Pozdrawiam Monika

Majeczka kończy dziś...
        • 16.06.05, 07:36
          pewnie, że niesmile mam jeszcze zdjęcie Patrycji, ale już nie wiem jak to
          udostępnićsad
          --
          pozdrawiamy
      • 20.06.05, 22:15
    • 15.06.05, 22:54
      a przy okazji do góry
      • 16.06.05, 07:37
        mówiono mi, że ok. 50 tys.$
        --
        pozdrawiamy
    • 16.06.05, 10:08
    • 16.06.05, 14:49
      a nie macie żadnych watpliwosci czy to konto jest na 100% prawdziwe???
      zastanawiam sie nad wpłata sporej kwoty i nie chciałabym byc oszukana
      • 16.06.05, 15:40
        To zaczekaj do nastepnego programu,podobno w nastepnym odcinku ma byc juz
        podawane konto w TV.
        --

Weroniczka dzisiaj ma...
        • 16.06.05, 15:49
          dziekuje za inf. a do poniedziałku niedalekosmile
        • 16.06.05, 15:49
          dziekuje za inf. a do poniedziałku niedalekosmile
    • 16.06.05, 16:23
      Hej,tak z ciekawości,czy ktos ci odpisał coś z TVN?BO u mnie cisza....,czy
      takie tematy ich raczej nie interesują?
      --

Weroniczka dzisiaj ma...
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.