Dodaj do ulubionych

8miesięcy a stanie

20.01.06, 23:09
Moja mała ma 8 miesięcy,bardzo rwie się do stania ,prostuje nóżki nie można
jej posadzić ale staje na paluszkach.Czy komuś też tak robi dzidzia.
--
<a href="HTTP://www.gazeta.pl"target="_blank">Zuzia córeczka tatusia no i
mamusi.pl
Edytor zaawansowany
  • peggy1 20.01.06, 23:12
    Moj zaczal stawac jak mial 7 miesiecy skonczone (czyli wlasnie 8 miesiac).
    Pediatra stwierdzila ze poki nie pomagamy tylko robi to sam to jest oki (tylko
    bez przegiec - jak przegina to czyms go pozajmowac). Nogi ma proste big_grin i biega
    jak opetany smile))
    --
    "ziarno chaosu, sen o rewolucji"
    aNIA I kACPEREK
  • izabela74 20.01.06, 23:19
    Mój jutro skończy 7 miesięcy a od jakiś 2 tyg staje sam w łózeczku, nie wiem
    czy powinien ale robi to całkowicie sam więc chyba wszystko ok. Nie pozwalamy
    mu jednak stać długo staramy się zając go zabawą na siedząco ale nie jest to
    łatwe.
    --
    Mój młodszy skarbek Bartoszek

Mój starszy skarbek Alicja
  • majkowamama 21.01.06, 12:37
    Witam!
    Moja córcia stanie ćwiczy już od tygodnia a ma skończone 6 miesięcy. Prostuje
    nóżki i jak tylko może się czegoś złapać podciąga się do stania. A najlepiej jak
    mama podtrzyma pod pachy i można stopkami podotykać kanapy.Na początku strasznie
    jej pupą rzucało teraz stoi jak "stary" niemowlaksmile)))))))))))
    Nie mówcie że to za wcześnie bo wiem o tym - nic nie mogę zrobić. Tak było też z
    siedzeniem - miała skończone 4 miesięce i uparła się że już nie będzie leżeć - i
    koniec - zaczęła ćwiczyć siedzenie. Teraz siedzi mi na kolanach, często tylko
    delikatnie podtrzymywana. Oczywiście nie zmuszam i nie podpieram jej poduszkami.
    Taka szybka jest smile)))))))) Ale ja podobno pierwsze kroki stawiałam mając 9
    miesięcy więc ma to chyba w genach.
    Aha i nie zamierza raczkować, za to świetnie pełza albo toczy się tam gdzie chce
    dotrzeć.
    Pozdrawiam
    Kasia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka