• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

parafina

• 27.01.06, 09:43
    Kupiłam parafinę ciekłą gdzie na opakowaniu jest napisane :" jako środecz
    przeczyszczający stosować wg wskazań lekarza". czy dobrą parafinę kupiłam i czy
    mogę nia przemywać bardzo suche czoło mojej miesięcznej niuni czy mam ją
    rozcieńczyć w wodzie????
    Edytor zaawansowany
    • 27.01.06, 09:47
      Ja używałam parafiny w płynie bez rozcieńczania zamiast oliwek i kremów, kiedy
      syn był niemowlakiem. Nie pamiętam opakowania, ale w aptece nic nie tłumaczyłam,
      tylko poprosiłam o parafinę w płynie. Przecież nie ma tam napisane, że nie można
      stosować zewnętrznie?
      --
      bardzo przepraszam za wszelkie błędy i literówkismile
    • 27.01.06, 09:47
      ja też jak miałam parafinę to się zdziwiłam, że to środek przeczyszczający także a nie tylko do oliwienia dzieci smile Używaliśmy jej normalnie- trochę na dłoń, ogrzeawałm, żeby nie była za bardzo zimna (po prostu tarłam w rękach) i smarowałam Młodego!

--
      jeremi.int.pl
    • 27.01.06, 10:13
      Dobrą kupiłaś, możesz trochę podgrzać w garnuszku z ciepłą wodą i dopiero
      posmarować dzidziusia
      • 27.01.06, 10:50
        dzieki za odpowiedzi
    • 27.01.06, 10:56
      • 27.01.06, 11:01
        jak najbardziej,na oilatum(ktore jest najkczesciej zalecanym produktem dla alergikow)w skaldzie 70%to wlasnie parafinka cieklasmile
    • 27.01.06, 11:06
      • 27.01.06, 11:12
        1,77 pln smile
        • 27.01.06, 11:21
          jezeli na te suche miejsca nie pmoze parafina bo u mnie nie pomogla to kup kram
          balneum 16 zl u mnie poprawa byla niemal natychmiastowa
    • 27.01.06, 13:02
      Ja od urodzenia po kąpieli stosuję parafinę zamiast oliwki.Mały zaczął 9mies.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.