• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

gronkowiec złocisty w oku !!!! Dodaj do ulubionych

• 18.09.06, 17:29
    Czy ktoś tak miał. Byłam dzisiaj po odbiór wymazu z oka bo małej oczko ropiało
    i okazało się że mała ma gronkowca złocistego. boże z tego co się orientuje to
    tego nie można wyleczyć można zaleczyć ale nie wyleczyć. tak bynajmniej było z
    moim psem kiedy dopadł go gronkowiec w uchu co 2, 3 infekcja się powtarzała.
    jakie wy macie doświadczenie ? z góry dzxięki
    Edytor zaawansowany
    • 18.09.06, 21:47
      mysmy wyleczyły CHIBROXINEM ale zapuszczałam co godzine a najrzadziej co 2
      godziny i po 3 dniacg ropa znikneła, bo jak zapuszczałaM 3 razy dziennie to nie
      było efektu
      • 18.09.06, 22:13
        wyleczysz, u mnie byla biodacyna i jeszcze jakiś 2 antybiotyki+ przetykanie
        kanalików sad
        • 18.09.06, 22:21
          mój synek ma w oczku paciorkowca - niby "łatwiejsze" w wyleczeniu ale też
          kłopotliwe...co do gronkowca to powiem ci że mój brat miał kiedyś gronkowca
          złocistego to leczył sie dobre kilka lat ale skuteczniesmile wiec może i u ciebie
          będzie też dobrzesmile głowa do góry!!!!smile))
          --
          Michałek ur. 29.01.2006r., 10:50, 3200g, 10pkt/10pkt
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.