Trzy dni nie robi kupki Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Wiem, zę dziecko karmione piersią może nie robić kilka dni kupki (mój synek
    pierwszy potrafił nie robić i 7 dni).Jednak mam do Was pytanie, czy dziecko
    gdy nie robi kupki odczuwa jakis dyskomfort?Czy może go coś boleć?Bo mój
    synek przez te trzy dni jest strasznei niespokojny, budzi sie co chwilę i
    popłakuje.Na pewno nie ma zatwardzenia bo karmię go piersia, zawsze robi
    rzadkie kupki i nie pręży sie tak jak by chciał robic a nie mógł.
    --
    Dawid i Wojtek
  • O kupkę się nie martw, powinna pojawić się lada dzień. Jeśli brzuszek jest
    miękki, to nie ma podstaw do niepokoju. A płacz może (choć niekoniecznie)
    świadczyć o tym, że maleństwo jest po prostu głodne. Może nie dojada? Ja muszę
    mojego synka dokarmiać bebilonem, bo pokarm z piersi mu nie wystarcza (Staś ma
    dopiero 4 tygodnie). Wówczas po podaniu 60-90 ml w butelce synek jest zupełnie
    spokojny i zasypia jak aniołek na dobre 3-4 godziny.
  • Głód odpada, mały doskonale przybiera na wadze i dużo je, czasami mam wrażenie
    ze go przekarmiam, bo mam b. dużo mleka.Synek ma dopiero 6tygodni a ja jak
    gdzieś wychodzę i mały zostaje z dziadkiem to potrafie jednorazowo ściagnąć
    200ml także na pewno nie jest głodny.Myślałam, ze to brak kupki jest przyczyną
    marudzenia...
    --
    Dawid i Wojtek
  • ja swojemu synkowi daje czopek jeśli nie robi kupki dłużej niz 3 dni, tez karmię
    piersią ale chce by mógł spokojnie się wypróżnic. daje mu 1/4 czopka
    glicerynowego i kupka za chcwile wychodzi sama. nie mozna tylko za często dawac
    czopka zeby się nie przyzwyczaiła dzidzia
  • mój synek ma prawie 6 miesięcy.do tej pory robił kupki w czwarteksmile i było wszysko ok. ich częstotliwość zwiększyła sie gdy zaczęłam podawać mu owoce. i pytanie... po co podawać dziecku czopki skoro bez nich doskonale sobie radzi??
  • Mój maluszek jak robił kupki co 3 dni to też strasznie się prężył i co chilkę
    budził. Myślę, że to przez wzdęcia. Spróbuj może podać mu kropelki espumisan lub
    inne. Chyba nie zaszkodzi sprawdzić
  • Może to kolki. Zwykle zaczynają się ok 1 msc życia i trwają do 3 msc. Spróbuj
    kropelki np espumisan, tylko trzeba podawać regularnie kilka dni by widać było
    efekty działania.
    pozdr
  • moje maleństwo ma 3 miesiące i od około 3 tygodni robi kupę raz na tydzień to
    normalana sprawa i nie podawaj mu czopka lekarz kategorycznie mi tego zabronił,
    pomasuj mu brzuszek podaj, kropeli albo sama zaczniej pić herbatki od wzdęć bo
    to pewnie zaczynają mu dokuczać koleczki.
  • hej! Mój synek ma 5 mies. Wcześniej robił kupki różnie, albo codziennie, albo
    co 3 dni. Teraz codziennie rano. Tez był niespokojny. Masowałam mu często
    brzuszek i podawałam herbatkę koperkową. Jeśli oddaje gazy to wszystko w
    porządku, ale jesli nie, to spróbuj podać kropelki ja dawałam infacol. Radzę
    masowac brzuszek nawet kilka razy dziennie to naprawde działa a na leki zawsze
    jest czas. W ostateczności podawałam kawałek czopka i pomagalo natychmaist, ale
    to sporadyczne przypadki.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.