• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Żółto-zielona kupa-co to znaczy? Dodaj do ulubionych

• 07.12.06, 14:36
    Nie wiem czy to dobrze czy źle.
    dziecko ma 8 tyg. i dotychczas była tylko żółta a dziś...
    trochę zieleni znalazłam.jest gesta.
    Może to głupie, że o to pytam, ale po prostu jestem tu sama i nie wiem czy to
    norma czy nie.jest na mleku Nan Ha sensitiv.Mały ma problemy z brzuszkiem i
    straszne kolki.Prezy sie przed kupa.
    dzięki za odpowiedzi.
    Zaawansowany formularz
    • 07.12.06, 18:23
      Ja miałam podobną sytuacje tylko po NAN 1 HA. okazało się, że ból brzuszka
      (czyt. kolka) była wywołana alergią. Problem znikną, kiedy zaczęłam karmić
      Nutramigenem. Kupki i ich zrobienie są ok.
      • 07.12.06, 19:24
        Mój synek ma 7 tygodni i od jakiegoś czasu robi zielone kupki i do tego luźne,
        jest to objaw skazy białkowej. Skaza może być przyczyną kolek. Po podaniu
        mleczka o którym pisze poprzedniczka problemy znikną. Mleko dostępne jest tylko
        na receptę i kosztuje 14 zł. Musisz zgłosić się czym predzej do lekarza aby nie
        męczyć dziecka. Jednym z obajwów mogą też być pryszczyki na twarzy albo pękanie
        skóry za uszami. Leczenie polega na odpowiedniej diecie i z wiekiem mija
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.