• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Piłka rehablitacyjna do ćwiczeń z niemowlakiem

• IP: *.* 14.11.02, 18:01
    Witajcie, Przyjmę lub za symboliczną sumę odkupię piłkę do ćwiczeń z niemowlakiem.Na oczy jej nie widziałam ale neurolog i ortopeda zalecił nam ćwiczenia z nią bo nasz 8 miesięczny Szkrab jeszcze nie siedzi i ogólnie jest mało sprawny.Nie mogę jej nigdzie znalesc a każdy dzien opóżnienia w cwiczeniach...same rozumiecie.Nawet gdyby ktos poratował nas zwykłą dużą piłką plażową byłoby super.Z góry dziękuje,Idzia
    Edytor zaawansowany
    • Gość edziecko: Michalinka1 IP: *.* 14.11.02, 23:39
      Czesc Idziu,Ja do cwiczen z moja coreczka uzywam tzw. pilki do skakania. Kupuje sie ja w sklepach z zabawkami i kosztuje ok. 18-20PLN w zaleznosci od sklepu. Tak mi poradzila nasza rehabilitantka. Powiedziala, ze typowe pilki do rehabilitacji sa drogie(szczerze mowiac nie mam nawet pojecia ile kosztuja, bo za jej rada poszlam od razu do sklepu z zabawkami), a taka w zupelnosci wystarczy. Poniewaz ciezko sie je pompuje najlepiej udac sie do CPN lub zakladu wulkanizacji, tam zrobia to w moment. Z tego co wiem, pilka plazowa nie jest dobra do tego typu cwiczen, bo jest po prostu za slaba. Ale wiele znajomych mam cwiczy z dzieciaczkami na pilce do skakania. Nadaje sie idealnie.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.