• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

7 miesieczne dziecko czy moze stawac??

• 16.01.07, 19:48
    Mam dylemat bo moje 7 miesieczne dziecko rwie sie do stawania na nozkach.Gdy
    lezy na pleckach i podam jej palce to dzwiga sie ale nie chce siedziec tylko
    stac.Samo jeszcze nie siedzi,natomiast stoi sztywno na calych stopkach, nie
    sprezynuje.Strasznie krzyczy gdy chce ja posadzic.Czy takie stanie nie
    zaszkodzi jej bioderkom albo kregoslupowi??
    Edytor zaawansowany
    • 16.01.07, 20:04
      Nie dawać palców. Jak chce wstawac, to niech sobie samo radzi!
      I jesli naprawde sobie poradzi, to nic mu nie będzie. Jesli samo nie wstanie,
      to widac za wczesnie i nie nalezy mu pomagać.

--
      znów Polska nieprorządem stoi (arana
    • 16.01.07, 20:04
      spokojnie moze stawac, jesli robi to samo to moze, gorzej gdybys Ty chciala go stawiac
      --
      lista osob ktore moga mnie pocalowac w dupe rosnie kazdego dnia - stan na dzis 11 osob
    • 16.01.07, 20:09
      moja stała, a jak miała 8,5 m-ca to juz chodziła SAMA
      --
      Skarby Malucha, zabawki iubranka dla dzieci do lat trzech
    • 16.01.07, 21:44
      Nasz synek ma 8,5 miesiąca. Zanim skończył 6 miesięcy wstawał na nóżki gdy
      podawałam mu palce żeby usiadł. Gdy mu nie pozwalałam wstać zaczynał płakać. Też
      martwiłam się, że to zbyt wcześnie. Pediatra jednak uspokoił mnie, mówiąc, że
      jeżeli dziecko chce i ma na tyle silne mięśnie,że potrafi się podciągnąć i
      ustać, to należy mu pozwalać. Ważne aby nie stawiać na siłę. Dodam,że teraz nasz
      maluszek drepcze trzymając się moich palców, natomiast nie ma najmniejszego
      zamiaru raczkować smile
    • 16.01.07, 22:46
      moja córa tak samo jak Krzyś, nie było mowy o siedzeniu ani raczkowaniu tylko od razu nóżki. teraz ma 10 miesięcy i nauczyła się siadać, wstawać po szczebelkach i chodzi trzymając się za rączki juz drugi miesiąc. a o raczkowaniu nie ma nawet mowy
    • 17.01.07, 15:58
      Na pewno nie zaszkodzi. Mój synuś nie raczkował tylko od razu zaczął chodzić,
      najpierw przy meblach jak miał właśnie 7 miesięcy, a w wieku 10 poszedł już sam.
      Pozdrawiam
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.