Dodaj do ulubionych

ząbkowanie

29.07.07, 06:50
doradzcie mi prosze cos dobrego na zabkowanie, corcia zaraz chyba zje cale
swoje piastki,a nie chce gryzakow.
Dziekuje i pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • cora73 Re: ząbkowanie 29.07.07, 09:48
      Moja mamla od 2msc , to podobno trwa zanim zeby wyjda. Jak mala ma "atak" to
      smaruje jej dziaselka zelem Dentinox, lagodzi no i jej smakuje smile pozdrawiam
      • emilia822 Re: ząbkowanie 29.07.07, 09:55
        moja julenia chyba tez zaczyna zabkowac bo jest marudna ostatnio a wieczorem to
        czasem przed zasnieciem placze, slini sie strasznie i wszystko pcha do buzi. ma
        juz 6 miesiecy. smaruje jej dziaselka dentioxem i podaje jej gryzaczek, ciekawe
        ile to bedzie trwac?
    • elizach5201 Re: ząbkowanie 29.07.07, 12:20
      polecam calcel super zel .najlepiej wlożyć do lodówki. idaj ibufen
      zapobiegawczo .i może wiburkol jak jest rozdrażniona.a moze tez sucharka ,bo
      pewnie ja mocno swędzą ale oczywiscie pod twoją opieką ,chodzi tylko oto zeby
      sobie troche podrapala te dziąselka.
    • mika1023 Re: ząbkowanie 29.07.07, 14:05
      Mój Antoś od 2 m-c się ślinił no i cały czas ma paluszki w buzi. Ślinił się też
      okropnie, ale teraz (ma juz 5 i pół m-ca ) chyba mniej.Gdy miał 3 m-ce pani
      pediatra powiedziała nam,że lada dzień ząbki mu pójdą, bo ma bardzo
      rozpulchnione dziąsełka. Stosuje dentinox no i Wiburkol. Z reguły pomagają.
      Znajoma poradziła mi też zakup gazika wyjałowionego, założenie sobie go na
      palec i pocieranie dziąsełek dziecku. Mój Smyk bardzo to lubi, jest to dla
      niego duża ulga. Pozdrawiam i ... byle do pierwszych ząbków wink
    • dag88 Re: ząbkowanie 20.11.16, 12:08
      My stosujemy na ząbkowane żel kin. Ma tylko rumianek i szałwię a więc jest bez chemii, same naturalne składniki. Dobrze działa bo dziecko szybko się uspakaja i z pewnością nie zaszkodzi maleństwu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka