Dodaj do ulubionych

krzesełko do karmienia-fotelik sam.-poradzcie!!!!!

28.11.07, 12:12
poprosze o opinie i polecenie dobrego krzesełka do karmienia do 200 zł i fotelika samochodowego do 350 zł od 9 kg w gore np do 36 lub mniej,przymierzam sie do zakupu i nie wiem co wybrac a ograniczenia finansowe stad ze to maja byc prezenty na gwiazdke od babci wiec...
Obserwuj wątek
    • zaisa Re: krzesełko do karmienia-fotelik sam.-poradzcie 28.11.07, 13:49
      Krzesełko do karmienia mamy chyba najprostsze - z Ikei, plastykowe, z
      doczepianym blatem. U nas się sprawdza. W razie potrzeby można rozebrać i
      wyszorować w wanniewink Kosztowało kilkadziesiąt złotych. Może właśnie krzesełko
      prostsze i trochę droższy fotelik do samochodu?
    • lady_sphinx Re: krzesełko do karmienia-fotelik sam.-poradzcie 28.11.07, 14:04
      Ja mam krzesełko drewniane - z mozliwością zrobienia z tego stolika i krzesełka (ok. 100 zł). U mnie sie sprawdza, choć wiem, że nie wszystkie emamy są zadowolone. Co do fotelika - jeśli do 350 zł to tylko Coneco (Atos lub Zenith) od 9-25 kg - to podróba maxi-cosi, mam taki i jest super. Jeśli byłaby szansa na droższy to weź maxi-cosi koszt to ok. 600 zł.

Pozdrawiam
      • agairafal Re: krzesełko do karmienia-fotelik sam.-poradzcie 28.11.07, 15:25
        a czy to krzesełko jest bezpieczne?/z tego co wiem ono nie ma szelek , czy dziecko Ci sie w nim nie giba na wszystkie strony?/mojama 6,5 m-ca i sie chwieje jak sama siedzi,tez myslalam o tym krzeselku ale nie wiem...napisz cos wiecej ze swoich doswiadczen, a fotelik wlasnie chyba kupie ten co doradzasz coneco bo jest tani i ma chyba duzo mosliwosci poziomow od spania do siedzenia prawda??
        • lady_sphinx Re: krzesełko do karmienia-fotelik sam.-poradzcie 28.11.07, 15:42
          Krzesełko nie ma szelek, ale jest "głębokie" - zobacz na zdjęciu www.tanimarket.pl/go/_category/?idc=id_68
          Dziecko mi sie nie giba, ale moja zaczęła stabilnie siedzieć jak zaczęła 7 miesiąc i od tej pory z niego korzystamy (wcześniej jadła w foteliku samochodym, wózku - bo miały oparcia pochylone). Teraz mała ma 9,5 miesiąca i bardzo lubi w nim siedzieć, nawet się pobawi, a ja mam spokój w kuchni i małą na oku. W tym krzesełku mnie to urzekło, że potem mozna zdemontowac tackę i zrobić krzesełko i stolik - małej w pokoju się przyda nawet do malowania kredkami.

A co do fotelika - od siedzenia do pozycji pół leżącej, czyli takiej jak w fotelikach 0-13. Poziomów jest dużo, ale tak naprawdę korzystam z dwóch - albo leży, albo siedzi. Dobre jest to, że nawet jak sama z nią jadę, to w każdej chwili mogę jednym ruchem ręki zmienić pozycję fotelika.

Jak masz jeszcze pytania to pisz wink))
    • crazygirl11 Re: krzesełko do karmienia-fotelik sam.-poradzcie 28.11.07, 21:25
      Polecam serdecznie krzesełko o karmienia z IKEA. Białe, plastikowe z doczepianym
      blatem. Nazywa się ANTILOP. Ma pasy, co jest nie bez znaczenia, kiedy maluch
      zaczyna się wychylać na boki nie ze względu na słabe siedzenie, ale np. bo che
      sięgnąć po coś ręką, lub zobaczyć co jest pod nim smile Do krzesełka można dokupić
      dmuchaną wkładkę, co jest świetnym rozwiązaniem, kiedy maluch jeszcze słabo
      siedzi. Nasz już siedzi bardzo penie, ale tą dmuchaną wkładkę ma pod pupą i na
      oparciu, żeby w ferworze walki nie uderzył się w głowę z tyłu smile
      www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00069725 - tu masz krzesełko,
      wkładka: www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70046622 i blat
      www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40076093 całość poniżej 100zł
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka