Dodaj do ulubionych

czy to kolka???

05.12.07, 11:22
Moj 7 tyg synek kazdego wieczora tak gdzies od 18-19(zaczelo sie ok drugiego tyg) ma problemy z gazami, tzn.placze bo nie moze sobie poprukac a od kilku dni placze w trakcie puszczania baczkow, a to powinno mu chyba przyniesc ulge. Kupki oddaje codziennie i sa w kolorze musztardy.
Podawalam Infacol ale nic sie nie polepszylo.
przeczytalam w necie, ze to moze miec zwiazek z tym, ze czesto je (karmie tylko piersia). Urodzil sie z waga 4760 kg. Wczoraj byl wazony i juz jest 7kg. On wlasciwie ciagle by wisial na cycu.
Nie moge juz patrzec jak tak placze. Serce sie kraje.
Obserwuj wątek
    • ak251 Re: czy to kolka??? 05.12.07, 12:04
      Ja miałam tak samo z moim synkiem. Przez 2,5 miesiąca ciągle wisiał
      na cycu. Pediatra mówił że za dużo je itp. a inny peditra że mlekiem
      z piersi niemożna przekarmić. Też miał kolki i wzdęcia i co gorsza
      żadne specyfiki nie pomagały(infacol, espumissan, esputicon, sab
      simplex plantex itp.itd). Bylismy na badaniach usg brzuszka i takie
      tam - nic nie wykazały.Mordęga to była straszna dla mnie i dla niego
      ale cud się stał i samo przeszło! Na moje oko to kolka ale jak masz
      wątpliwości spytaj lekarza.
      • marta5525 Re: czy to kolka??? 05.12.07, 15:38
        Moj Maly tez jest strasznym zarlokiem wink Urodzil sie co prawda duzo mniejszy
        niz Twoje Dziecie (3000g), ale w wieku 2 m-cy juz ma ponad 5kg, wiec jedzie
        rowno z tym koksem! wink Poplakiwal czesto (jak sie okazalo - wzdecia), rowniez
        przy robieniu kupki. Bardzo dobra pediatra z LIMu (rowniez rekomendowana na
        forum), p. Iwona Jakubowska stwierdzila, ze chlopak je b. duzo i brzuszek ma
        problem, by to wszystko strawic. Wzdecia co prawda przeszly po tym jak ja
        przeszlam na diete. Glownie zawinily chyba jablka i razowiec, zreszta sama
        dokladnie nie wiem co, bo wyeliminowalam wiekszosc rzeczy natenczas (zgodnie z
        zaleceniem pediatry). Zostaly standardy, czyli indyk, chleb bialy, buraczki,
        marchew, gotowane jablka, margaryna... Sprobuj zwrocic uwage na diete, moze cos
        mu tym pomozesz?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka