Dodaj do ulubionych

jak ubierac niemowlę latem??

06.05.08, 09:06
Witam,
Jestem mama prawie 3miesięcznego szkraba. W zwiazku z tym, chcialam zapytac
jak ubierac takie malenstwo latem?
Edytor zaawansowany
  • 06.05.08, 09:19
    normalnie tak jak każde dziecko, moja jak przyszło lato miała 8msc i ubierałam
    ją w cieniutkie sukieneczki, lub body w krótki rękaw, lub spodenki i bluzeczka
    na krótki rękaw, moja szwagierka ma troche starsze dziecko, jej synek jak było
    lato miała 2 msc urodził sie w maju(nie długo ma dwa latka) to czasem leżał w
    wózku na samym pampersie na słoneczku i tylko kremem wysmarowany z cieniutką
    czapeczką na głowie, wiec nie chuchaj nie dmuchaj bo potem ci bedzie dzieciak
    tylko chorował.
  • 06.05.08, 09:30
    Myślę, że mniej więcej tak jak siebie. Kiedy zaśnie, przykryj cieniutkim kocykiem lub pieluszką. Kiedy są dni takie, że człowiek nago leży i dalej mu się po tyłku leje, to dziecka też nie trzeba stroić w dresy.
  • 06.05.08, 09:38
    moje dzieci urodzily sie latem,gdy bylo goraco byly w samym body z kr.rekawem i bez czapeczki.
    ew w jakims komplecie (koszulka i spodenki) a corcia w sukieneczce.
    ubierasz dziecko tak samo jak siebie.
    za kilka miesiecy bedziez sie smiala z tego pytania
    smile
    --
    > Ola

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.