• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

jak ubierac niemowlę latem?? Dodaj do ulubionych

• 06.05.08, 09:06
    Witam,
    Jestem mama prawie 3miesięcznego szkraba. W zwiazku z tym, chcialam zapytac
    jak ubierac takie malenstwo latem?
    Edytor zaawansowany
    • 06.05.08, 09:19
      normalnie tak jak każde dziecko, moja jak przyszło lato miała 8msc i ubierałam
      ją w cieniutkie sukieneczki, lub body w krótki rękaw, lub spodenki i bluzeczka
      na krótki rękaw, moja szwagierka ma troche starsze dziecko, jej synek jak było
      lato miała 2 msc urodził sie w maju(nie długo ma dwa latka) to czasem leżał w
      wózku na samym pampersie na słoneczku i tylko kremem wysmarowany z cieniutką
      czapeczką na głowie, wiec nie chuchaj nie dmuchaj bo potem ci bedzie dzieciak
      tylko chorował.
      • 06.05.08, 09:30
        Myślę, że mniej więcej tak jak siebie. Kiedy zaśnie, przykryj cieniutkim kocykiem lub pieluszką. Kiedy są dni takie, że człowiek nago leży i dalej mu się po tyłku leje, to dziecka też nie trzeba stroić w dresy.
        • 06.05.08, 09:38
          moje dzieci urodzily sie latem,gdy bylo goraco byly w samym body z kr.rekawem i bez czapeczki.
          ew w jakims komplecie (koszulka i spodenki) a corcia w sukieneczce.
          ubierasz dziecko tak samo jak siebie.
          za kilka miesiecy bedziez sie smiala z tego pytania
          smile
          --
          > Ola
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.