Co powinno jesc 7,5 miesieczne dziecko? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • No wlasnie co dajecie juz swoim dzieciom?? Oczywiscie znam standardowy
    schemat zywienia,ale jaknarazie nie udalo nam sie z moim Grzesiem dojsc do
    takiego stanu aby zjadal wszystko tak jak przykazano tzn.jemy zupke 1 raz
    dziennie z miesem i ewentualnie pol sloiczka owocow 1 raz dziennie. Poza tym
    tylko cycus. Generalnie zalecaja, zeby wprowadzic kaszki, biszkopty
    (bezglutenowe- jeszcze nie udalo mi sie takich znalezc w sklepie - gdzie Wy
    je kupujecie?)? Czy mozna juz podawac Danonki?Co jedza juz Wasze dzieci? Ile
    razy na dobe karmicie piersia? Moj synus to w ogole tylko najchetniej by jadl
    cycusia a reszte to musze wciskac na sile... Czy warto zmuszac dziecko?

Agata i Grzes
    • czesc, widze ze mamy ten sam problem bo mój michał tez chce cały czas cycusia!
      Daje mu dziennie 1x zupke, jakis owoc( starte jabłko, brzoskwinie, banana,
      nektarynke), chrupki kukurydziane, biszkopty - normalne,skórke z chleba,
      ziemniaczki z żółtkiem a ostatnio zjadł serek danio i było ok no i oczywiscie
      w ciagu dnia 2,3 razy cycus i do spania tez. Jak jemy obiady to tez daje mu
      sprobowac zeby poznał smaki, acha i chlebek z masłem i szyneczka.Niestety nie
      chce zadnej kaszki i pluje nia na odległosc wiec narazie czekam- moze mu
      zasmakuje.
      pozdrawiam Iwona
      • hej,
        We Wroclawiu biszkoty bezglutenowe mozna dostac w zwyklym sklepie spolemowskim
        na ul. Januszowickiej, maja tem polke z takim jedzonkiem. Moja dzidzia ma 8,5 m-
        ca i tez nie je kaszek. Ale to glownie dlatego, ze wyglada lepiej niz dobrze i
        czepia sie mnie tutaj health visitor (polozna), ze idzie po centylach w gore
        jak strzala. Wiec nie podaje kaszek, bo po co jej te zbedne kalorie. Wlasnie
        przywiozlam zPolski biszkopty bezglutenowe i torbr chrupek kukurydzianych,
        malej to ladnie wchodzi. Poza tym zupka i deserek no i oczywiscie upragniony
        cycus. Mysle, ze nic na sile...
        --
        mrUfkaa*
    • Jemy kaszkę bezmleczną, zupkę z mięskiem (2razy w tygodniu zupkę z żółtkiem
      bez mięsa - gotujemy), deser. Ostatnio nie otwieram słoiczków z deserkami,
      tylko robię sama - np. 1/2 gruszki + 1/2 jabłka + brzoskwinie. Gotuję, miksuję
      i mała wcina aż miło.
      W ciągu dnia wypijamy niecałą buteleczkę soku rozcieńczonego wodą.
      Biszkopty bezglutenowe moczone np. w herbacie zjadamy chętnie. Chrupki
      kukurydziane są nam znane.
      Z piersi pijemy głównie wieczorem i w nocy. W dzień mama też proponuje, ale
      córcia coś nie chce. No chyba, że jest bardzo głodna to się skusi.
      Na koncie mamy spróbowanie ziemniaków z sosem z talerza mamy, pomidorową z
      gara, wiemy jak smakuje dżem i lizak.
      Pozdrawiamy bardzo serdecznie smile))

Ampia1 z Asią
    • jestem mamą 5 letniegi marcinka i 5 mies.ani.
      w poznaniu można kupić produkty bezglutenowe firmy Glutenex z sadów k.Poznania.
      są tam ciasteczka kruche , biszkopty , paluszki. poza tym możesz śmiało podawaś
      zwykłe chrupki kukurydziane i kaszki ryżowe . danonki napewno odpadają bo są na
      mleku krowim , poza tym to jednakkonserwanty i chemia.
      pozdrawiam , ulka
      ps a może "glutenex" ma swoją stronę intermet.?
      sprawdzę.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.