Dodaj do ulubionych

jaki najlepszy podgrzewacz do butelek??

26.06.08, 19:26
Chcialabym kupic jakis sprawdzony i dobry podgrzewacz do butelek.Czy
mozecie jakis polecic??
Edytor zaawansowany
  • zjawa1 26.06.08, 19:48
    Polecam Aventy!
    --
    .... Lepiej jak wróg stanie sie Twoim przyjacielem, niż przyjaciel
    wrogime...
  • gosia244 26.06.08, 19:58
    a pasuje do niego wiekszosc butelek czy tylko te z aventu.bo np mam
    butelke taka szzeroka tomme tippe
  • aleksandra1977 26.06.08, 20:12
    Tomme Tippe tez pasuje, ale trzeba wyjac ta niebieska wkladke
    redukcyjna. Potem wieksze sloiczki tez sie zmieszcza.
    --
    Zuzia ma już...
    Moje drzewko pomarańczowe
  • gosia244 26.06.08, 20:16
    super.dzieki Olu.
  • mlodamama90 26.06.08, 21:22
    Ja mam Canpola i jestem zadowolona. Też ma funkcję aby włóżyć
    szeroką butelke i słoiczki, ma też specjalną miseczkę do
    podgrzewania pokarmu.
  • zjawa1 26.06.08, 22:30
    Ja nie miałam wogole butelek z Awentu! Wkładałam z Nuka! Słoiczki
    rowniez! Bardzo szybko sie podgrzewa. Kilka stopni regulacji.
    --
    wrogime...
  • docham 26.06.08, 22:05
    używam najzwyklejszego podgrzewacza, zakupiony na allegro za 70pln. można ustawić temp. 40 dla podgrzania mleka czy wody do picia, 70 do słoików i 100 do sterylizacji smoczków. używam już długo, bez zarzutów. Miseczka z przykrywką i wkładka dla łatwego wyjmowania słoików, lampka kontrolna i każda butelka czy słoiczek wchodzi bez problemu... atutem jest możliwość podłączenia do gniazda zapalniczki w aucie, więc zabieram wszędzie.. firma tzw. "no name" jeżeli będziesz zainteresowana, mogę poszukać i podesłać link
  • ewuncia.a 26.06.08, 22:07
    Ja polecam Avent - u nas się sprawdza.
  • karolina_zet 26.06.08, 22:35
    wkurza mnie ze on nie ma wylacznika - tylko to pokretlo z
    temperatura - gdy go chce wylaczyc musze wyciagac wtyczke z pradu -
    bardzo niepraktyczne!!!
  • zjawa1 26.06.08, 22:41
    No, faktycznie jest to minus! Ale i tak w porownaniu z innymi bardzo
    szybko podgrzewa! Awent funkcjonuje jak zelazko tzn. wyłacza sie sam
    jak podgrzeje do okreslonej temperatury i znow włacza jesli tem.
    spada.
    --
    wrogime...
  • karolina_zet 26.06.08, 23:31
    nie wiem jak dzialja inne ale na tego bywa ze klne - bo w srodku
    nocy, kiedy dziecko placze nie mam ochoty szukac kontaktu sad bywa ze
    jednka reke mam zajecta i wtedy jest klops - a pstryczek to taka
    prosta rzecz. ech - chyba producent nie testeowal tego urzadzenia
    tak jak powinien.
  • krypteia 27.06.08, 00:31
    ja mam aventa stale podłączonego do rozgałęziacza z wyłącznikiem (fachowo to się
    nazywa listwa zasilająca), wciskam guzik na rozgałęziaczu aby włączyć lub
    wyłączyć podgrzewacz, polecam takie rozwiązanie zamiast użerania się z wtyczką
  • lid-gaw 22.05.18, 12:16
    kilka dni temu dostałam podgrzewacz do butelek Esperanza Tasty i sądziłam, że czemu nie przyda się bardzo do podgrzewania pokarmu. W zestawie kubeczek, pokrywka, calkiem ok.
    Problem zaczął się przy podgrzewaniu. Wlałam wodę do środka, ustawiłam 40 stopni i czekam. Mija minuta, dwie, trzy, pięć, sprawdzam termometrem i woda zimna. Kontrolka się cały czas pali. Pomyślałam, że może termometr źle wskazuje i zamoczyłam palec w wodzie.
    Jak mnie nie walnął prąd to z tego kopnięcia uderzyłam głową o krzesło, rozcięłam sobie skórę na czole, aż tak mnie zamroczyło.
    Mamy PRZESTRZEGAM was przed kupnem tej chińszczyzny, co prawda dostałam go w prezencie ale nie popuszczę sprzedawcy. Będę reklamować, do badziew jest. Ten podgrzewacz nie był wogóle testowany i nie wiem czy mógł dostać jakie kolwiek certyfikaty. Podgrzewacz jest NIEBEZPIECZNY i radzę przemyśleć jego zakup zanim zdarzy się nieszczęście i będzie za późno. Widzę że jest ich mnóstwo na Allegro i cena niska, wiadomo dlaczego. Jakość mówi za siebie.
    ...P4jUr6
  • anlea12 22.06.18, 13:13
    Przed urodzeniem pierwszego syna kupiliśmy podgrzewacz Avent - młody miał być od początku karmiony mm. Ale..podgrzewacz może się i sprawdził lecz szybkość podgrzewania dla głodnego malucha w środku nocy była zdecydowanie niedostateczna.Opracowaliśmy autorski system oparty na czajniku elektrycznym w którym na noc mieliśmy przegotowaną wodę.Czajnik miał czytnik temperatury.Jak osiągała 40 stopni to bęc -wyłączaliśmy i zalewaliśmy proszek mm.Czas trwania całej operacji - niecała minuta, z czasem 30 sek.W tym czasie zmiana pieluchy.Jak sobie przypomnę to jestem z siebie dumnasmile A tak na poważnie - u nas Avent był dokładnie tak samo niepraktyczny co wszystkie inne podgrzewacze i w sumie żałowaliśmy zakupu.Ale znam rodziców którzy sobie chwalą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.