Dodaj do ulubionych

Zolty nalot na jezyku!!-co to jest??

09.10.08, 18:31
U mojej corki (8tygodni) zaobserwowalam dzisiaj ze ma zolty nalot na
jezyku i ciagle jak by go wystawiala.Wiem z moze byc bialy ale zolty
nie wiem co oznacza
Edytor zaawansowany
  • joanna1980r 09.10.08, 18:38
    zapomnialam dodac ze ciagle tez pcha raczki do buzi
  • apagnes 09.10.08, 19:25
    Witaj.moja córka(7tyg) też miała nalot nie był on taki mocno żółty ale
    zabarwienie miał.i też ciągle go wystawiała a to były pleśniawki a wystawiała go
    bo jej te pleśniawki przeszkadzały. Ja smarowałam jej a raczej mocno wycierałam
    Aphtinem po 2 dniach znikneły.Teraz zapobiegawczo smaruję jej buzie witaminą
    C.Pozdrawiam
  • niewyspana_mama 22.01.18, 17:47
    Witam, wlasnie i nas dopadlo to co zalozycielka watku opisuje. Corka ma 12tygodni. Od kilku dni wyciaga ciagle jezyczek, ale mysle ze to normslne (a moze nie?) zwlaszcza ze zaczela produkowac wiecej sliny. Natomiast dzis zauwazylam na jezyczku taki pomaranczowo zolty nalot po obu stronach jezyka.... Co to moze byc? Plesniawki sa przeciez biale.... A i namietnie wklada sobie raczki do buzi. Myje je kilka razy dziennie mimo to moze jakies zakazenie bakteryjne sie wdalo...?
  • mama_mil 22.01.18, 22:38
    A nie lepiej się wybrać do pediatry?
  • niewyspana_mama 23.01.18, 10:51
    Jasne ze tak, jutro mamy wizyte.. Ale nie zaszkodzi te, zapyrac bardziej doswiadczonych mam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.