Dodaj do ulubionych

czy macie bole brzucha?

14.09.06, 19:31
Witam...
Nadal niepokoja mnie bole w dole brzucha (jakby delikatne skurcze macicy, nie
jest to jakis silny bol), bylam u lekarza, powiedzial, ze nic nie widzi
zlego, ale ja sie troche martwie. Czy ktoras z Was ma takie pobolewania?
Z gory dziekuje za odpowiedzi...
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
      • ineze Re: czy macie bole brzucha? 18.09.06, 12:43
        właśnie zajrzałam, żeby się uspokoić, że tak bywa. 2 razy wspominałam lekarzowi
        o bólach niby wszystko dobrze, też słyszałam o wiązadłach. Boli mnie w dole
        brzucha, czasami mocno, przestaje i później znów teraz cały dzień. I tak sie
        trochę zaczęłam nakręcać, ze cos nie tak. Idę jutro na usg to jeszcze zapytam.
        --
        Czyżby pan, taki wielki uczony, wierzył, że podkowa przynosi szczęście?
        - Nie - ale powiedziano mi, że podkowa przynosi szczęście także tym, którzy w
        to nie wierzą.
    • malpka_z Re: czy macie bole brzucha? 18.09.06, 13:06
      Ja też miewam różne bóle w podbrzuszu i też mnie to zawsze bardzo stresuje.

Jeśli bóle są silne i wyraźnie skurczowe biorę no-spę. Jeśli nie przejdzie to
      wtedy kontaktuję się z lekarzem. Tak mam z nim ustalone.
    • karina.82 Re: czy macie bole brzucha? 18.09.06, 19:24
      No wlasnie mnie lekarz tez mowil, ze na srodku to moze cos nie tak, ale musi
      temu towarzyszyc twardnienie brzucha. Tylko ze to ciezko wyczuc czy jest twardy
      czy nie. Moj prawie caly czas jest twardy. No ale jesli nie jestem z tym sama
      to pewnie jest to naturalne.
      Ineze daj znac co powiedzial Ci lekarz na te calodzienne bole, ja mialam tez
      juz 2 takie dni, ze przez pare godzin mnie bolal.
      Pozdrawaiam
    • shemsi1 Re: czy macie bole brzucha? 27.09.06, 15:04
      ja miałam też, ale nosze trojaczki i macica rozciągała się potrójnie.
      Wielę słyszę na ten temat, koleżanki pojedyncze też tak mają.
      Dziś mnie boli też, jestem strasznie nerwowa, jeszcze tak nerwowa nie byłam w
      czasie ciąży!!
      I serce mi wali jak oszalałe. Już na forum "ciąża i poród" się wkurzyłam
      strasznie, nie cierpię chamstwa i nabijania się z innych. Zwróciłam parę osobom
      uwagę i był na mnie lincz smile
      Strasznie się dziwię, skąd przyszłe matki tyle w sobie jadu mają.
      I mnie brzuch boli. o.
      Wkleję Wam linka wkurzonej ani

• minka2403 Re:Mnie tez boli 27.09.06, 15:27
      Dzisiaj akurat nie, ale ostatnio miewam takie dziwne bole zlokalizowane w
      roznych m-cach. Np. ponizej pepka i 3-4 cm w lewo - bolalo mnie cala noc, byl
      to taki bol w jednym punkcie jakby ktos przyciskal jakis przycisk: sekunda-dwie
      klucia i przerwa. Podobnie bolalo mnie inna cala noc, tylko ze juz wyraznie
      nisko po lewej stronie z tendencja do rozchodzenia sie na srodek podbrzusza,
      ale tez tak pulsacyjnie: chwila bolu i przerwa. W obydwu tych przypadkach
      wzielam nospe forte, ale to mi w ogole nie pomoglo. Kiedy dzisiaj powiedzialam
      o tym mojej p. doktor, ona stwierdzila, ze to sa pewnie jakies nerwobole i
      dlatego nie pomaga rozkurczowa nospa. USG mam za m-c i mam nadzieje, ze nie
      bedzie sie to czesto powtarzac, bo to sa rzeczywiscie niezle NERWO-bole, bo
      skoro nospa nie pomaga, to jak sie tego pozbyc? No i jeszcze ten nieustanny
      niepokoj o Dzidziolka. Czy ktoras z Was tez tak miewa, ze nospa nie pomaga?
        • anntenka Re: a zajrzyjcie tutaj 27.09.06, 17:37
          ja tez nie mam zielonego pojecia

chociaz dzisiaj w nocy bolal mnie bebenek tak jakbym miala okresa dostac i
          podejrzewam ze to to

pomijajac ze mnie chyba nery nawalaja

a poza tym zwalam na skurcze braxtonowskie co by sie nie martwic do piatkowej
          wizyty u ginki

pewnie powie ze wszystko ok wiec staram sie sama w schizy nie wpedzac
          poki nie mam plamien ani innych straszniejszych dolegliwosci jest ok

pozdr
          a.
          --
          maleńkości...
              • anntenka Re: do anntenki 27.09.06, 17:58
                nie, mocniej niz od okresu nie, tylko ze moje bole okresowe wygladaly tak ze
                wypadalam z zycia na 2 dni.
                a ten dzisiajszy nocny to taki przez ok 5 minut, dokladnie na srodku brzucha w
                dolnej czesci. po chwili przeszlo. identyczny jak na okres tylko lzejszy. i juz
                sie nie powtorzyl.

za to dzisiaj laze caly dzien zgieta w pol. to chyba jednak nera.

--
                maleńkości...
                • shemsi1 Re: do anntenki 27.09.06, 18:08
                  pogadaj z lekarzem, może to być skurcz, ale niegroźny. Ja mam bóle wiązadeł, gdy
                  się nagle np przewrócę na bok.
                  To porodu to skurcz jest coś podobnego jak przy okresie, ale duuuuuuuuuuuuuuzo
                  silniejszy smile
                  acha, mi jeszcze czop przy tym skurczu wyszedł, taka różowa maź na wkładce, ale
                  powinno być jej dużo, ja miałam ból okresowy, troszkę mazi i spanikowana
                  pojechałam rodzić smile (38tc)
                  jeszcze musiałam tam czekać, bo się okazało że to nie jest to sad
                  ale skurcze mi się wzmagały coraz częstsze i silniejsze, a szyjka mi się nie
                  otwierała.
                  To było o 6.00 rano a urodziłam nazajutrz przy wszystkich możliwych
                  wspomagaczach do otwierania szyjki :0
                  Podobno taką mam "urodę" big_grin (ładna mi uroda, od zastrzyków to na zadku nie
                  szło siedzieć)
                  przy trojaczkach to ta "uroda" jest błogosławieństwem mówi GIN
                  oby tak było... w piątek się okaże...
                  Chyba więcej nas idzie do Gina w piątek? Kto jeszcze?
                  Założymy sobie w piątek nowy wątek smile
                  U gina smile
                  • anntenka Re: do anntenki 27.09.06, 18:13
                    ha, dobry pomysl z tym watkiem smile
                    ja mam na 11 godz.

nie strasz mnie z tym porodem wink ja jeszcze nie mam zamiaru rodzic... tak przez
                    najblizsze 4 miesiace smile

dlatego sobie tlumacze ze to skurcze braxtonowskie i nic zlego sie nie dzieje

byle ne panikowac...

ale sie obzarlam smile teraz to sie juz wogole nie rusze z wyra smile
                    --
                    maleńkości...
                    • minka2403 Re: do anntenki 27.09.06, 19:11
                      No nie, no co Ty. Jaki porod? Potrzymalo Cie 5 minut i puscilo. Mnie te moje
                      bolenia trzymaly dwie noce i tez szczesliwie nic sie nie stalo. Tak jak sama
                      napisalas wczesniej, dopoki nie ma plamienia, to nie ma co sie za bardzo
                      strachac. A latwo jest sie nakrecic, oj latwo, sama to przyznaje. Tak wiec
                      trzymajmy te nasze Dzidziaczki w naszych bebenkach i precz zle mysli. Serdeczne
                      pozdrowionkasmile
                      • shemsi1 Re: do anntenki 27.09.06, 20:21
                        no smile
                        ja tez tak myślę, jak nie ma krwi, plamienia to jest ok.
                        no co ty smile nie straszę Cię smile chcę Ci tylko pokazać, że to pewnie nie to i
                        tylko macica coś tam sobie ćwiczy wink
                        a poród... każdy ma inny, oj każdy. Nigdy sie nie sugeruj tym co Ci ktoś
                        opowiada, nie słuchaj straszeń, wierz mi. Każdy ma inaczej, a każdy niech sobie
                        opowiada co chce...
    • zona06 Re: czy macie bole brzucha? 28.09.06, 12:19
      hej też mam bóle w dole brzyucha, bardziej na srodku. Ich efektem jest
      skracajaca sie szyjka macicy - wczoraj zostałam skierowana na założenie
      pessara, ale czekam na USG, bo w poprzednim ujawniło się łożysko
      niskoschodzące, pokrywające ujście wewnętrzna.
      Biorę No-spę forte 3 x 1. Jest lepiej, ale ciągle boli.
      Uważajcie na siebie mamusie i kontrolujcie to u lekarzy. pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka