Dodaj do ulubionych

Pływać od dziecka, czyli na basenie z maluchem

IP: *.aster.pl 27.04.10, 23:58
Ja chodze z moim dzieckiem już od dawna na basen.Polecam świetna
zabawa i dla malucha i dla rodzica.
Obserwuj wątek
    • 1kasiap Re: Pływać od dziecka, czyli na basenie z maluche 29.04.10, 21:16
      ja chodziłam ze swoją córcią na basen od 4 miesiąca życiasmile teraz ma 9 lat i do
      domu przynosi medalesmile
      --
      www.katarzynapiechowska.com.pl
      Instruktor techniki wykonywania Masażu Shantala dla potrzeb rodziców i opiekunów
      dzieci
      Doradca noszenia dzieci w chstach po kursie podstawowym Die Trageschule ®
      www.trageschule-dresden.de
        • szlimak Re: Pływać od dziecka, czyli na basenie z maluche 12.09.13, 15:54
          Hej Wiktoria! Pisalem na e-tata ale nikt nie odposiedzial moze Ty dasz mi jakies wskazowki. Jak Twoj mlodszy synek daje sobie rade z rekami, czy jakos mu pomagalas czy sam zaczal. Jest juz w stanie utrzymac sie na powierzchni bez motylkow? Moze ktos jeszcze doradzi jak mobilizowac raczki.

<Zaczalem z coreczka dosc wczesnie, jak miala okolo 8 miesiecy, teraz ma 19 miesiecy i calkiem niezle sobie radzi. Fajnie to plywanie wplywa na nasze relacje, tworzy sie szczegolny rodzaj zaufania. Soboty i niedziele, ktore zaczynamy od wyjscia na basen cale sa pod tytulem TATA. Lena nabiera takiej fascynacji zabawa, ze mamy w te dni mogloby nie byc. Dla tych ktorzy nie probowali plywac z dzieckiem, goraco polecam - sporo materialow w necie jak sie do tego zabrac.
          Utlmelismy ostatnio w martwym punkcie. I chcialem zapytac, czy moze ktos z Was przez to przechodzil. Zabawa jest wciaz niezla, ale Lena zapomina o rekach. Swietnie pracuje nuzkami ale jak zauwazyla ze jest w stanie sie utrzymac na wodzie to rece sie rozleniwily. Nie wiem jak ja zmobilizowac do dalszego rozwoju umiejetnosci plywania.>

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka