Dodaj do ulubionych

Zabawa tylko gdy mama lezy w łóżku

15.02.13, 18:59
Moja 8-letnia córeczka najlepiej lubi gdy z nią się bawię leząc/siedząc wygodnie w łóżeczku otulona kołderką (znaczy ja w łóżku a ona stoi obok, bliziutko, siedzi na brzegu lub jest na podłodze). Najlepiej gdy wtedy mam śliczna piżamkę lub suknię nocną (falbanki, koronki, jedwab, satyna itp.) i satynowa pościel z falbankami. Tolerować takie zachcianki, ulegać zawsze Jej prośbom o łóżeczkowe śliczne ubranko i leżenie/siedzenie w łóżku podczas zabaw ??
Edytor zaawansowany
  • 16.02.13, 19:46
    A dlaczego tak? pytałaś? Ciekawe, co poda jako motyw..
    I w co ona się wtedy lubi bawić?
    --
    Jak można taką podłą być i mieć tak ładny biust
  • 08.05.17, 09:29
    Witam,
    Zabawa córki, jak sama Pani zauważyła jest dosyć niepokojąca. Na pozór wszystko wygląda w porządku , ale gdyby się tak zagłębić w umysł dziecka można znaleźć złe strony wyobrażeń dziewczynki podczas tej zabawy. Uważam, że musi więc Pani zaprzestać tego typu zabawie oczywiście nie wymigując się obowiązkami tylko zmieniając przebieg waszych zabaw . Powinna Pani siedzieć razem z córką na podłodze . Mogłaby Pani z kawałków satyny , koronki czy jedwabiu uszyć kołderki dla lalek i wspólnie z córą zaaranżować inną, wspólną zabawę . Życzę udanej i już nieniepokojącej zabawy .

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.