Dodaj do ulubionych

Homoseksualne dziecko

10.07.13, 08:21
Zastanawialiście się kiedyś, jakbyście zareagowali gdybyście dowiedzieli się, że Wasze dziecko jest homoseksualistą? Wiem, że mój mąż przeżyłby szok, nie mówiąc oczywiście o dziadkach, bo tutaj to już atak serca murowany smile Ja, jak teraz o tym myślę, to ogarnia mnie smutek, nie wiem dlaczego. Przecież każdy chce, aby jego dziecko było szczęśliwe, a że będzie szczęśliwe w taki sposób, to powinnam na to pozwolić. Chyba bardziej boję się okrutnego społeczeństwa i tego jak ciężko żyje się inaczej.
A Wy jakbyście zareagowali na taką wiadomość?
Obserwuj wątek
    • majaa Re: Homoseksualne dziecko 10.07.13, 10:33
      Uczciwie powiem, że dla mnie skłonności homoseksualne to pewnien feler natury, dlatego zachwycona na pewno bym nie była. Ale cóż, trzeba byłoby zaakceptować ten fakt. Nie sądzę, żeby to w jakikolwiek sposób zmieniło moje uczucia i postępowanie względem własnego dziecka.
    • jakw Re: Homoseksualne dziecko 11.07.13, 01:00
      Nie zastanawialiśmy się. Będziemy się zastanawiać jeśli dzieć się okaże.
      --
      Wiesz, co myślę ? - powiedziała Anna - Myślę, że to wszystko, co napisane było w gazecie, to kłamstwo. Bo to zupełnie wszystko jedno jak się mówi do małych dzieci. Czy się mówi łagodnie i uprzejmie, czy się na nie krzyczy, robią i tak, co chcą.
        • koza_w_rajtuzach Re: Homoseksualne dziecko 11.07.13, 13:00
          Jak syn będzie homoseksualny, to nie będę musiała konkurować o niego z żadną kobietą i nie będzie istniał problem z synową obsmarowującą mnie na ematce i utrudniającą mi kontaktów z wnuczętami. Jak córka będzie homoseksualna, to raczej nie będzie jej się krzywda działa w związku z drugą kobietą, bo statystycznie rzecz biorąc mężczyźni są bardziej agresywni, częściej stosują przemoc fizyczną, częściej też są mordercami i psychopatami.

A tak serio (bo nic z tego, co napisałam nie było na serio) to w gruncie rzeczy tak w głębi serca orientacja seksualna moich dzieci nie miałaby dla mnie znaczenia. Homoseksualni ludzie nie wzbudzają we mnie absolutnie żadnych negatywnych emocji, nie mam uprzedzeń. Wolę, żeby moje dzieci były heteroseksualne, ale tylko dlatego, że homoseksualizm może wiązać się z napiętnowaniem, a jako matka nie chciałabym, aby doświadczyły one złych i okrutnych słów oraz czynów ze strony innych ludzi.

--
          Klara (26.01.2006)
          Staś (14.01.2009)
    • morekac Re: Homoseksualne dziecko 11.07.13, 21:52
      Ja, jak teraz o tym myślę, to ogarnia mnie smutek, nie wiem dlaczego

Myślę, że martwienie się na zapas może prowadzić do depresji. A zwłaszcza martwienie się rzeczami, na które nie ma się wpływu.
      --
      -------------------------------------------------------------
      "a przecież można pozostać człowiekiem nawet jeśli jest się nauczycielem" by Grave_digger
    • koralik12 Re: Homoseksualne dziecko 12.07.13, 18:55
      Tak, zastanawiałam się. Wiadomość ze dziecko jest homoseksualne nie zrobiłaby na mnie specjalnego wrażenia. Jeśli nie towarzyszyłaby temu inna wiadomość typu że się z tym źle czuje albo ktos go przesladuje to nie wywołałaby żadnej reakcji, przyjęłabym do wiadomości i tyle.
      --
      http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1678/1678485lypv1ewxry.gif
    • gemmi18 Re: Homoseksualne dziecko 14.07.13, 18:10
      Myślałam o tym. Jako matce swoich dzieci, jest mi wszystko jedno, jakiej orientacji będą. Liczy się dla mnie, żeby były szczęśliwe ogólnie, szanowane w związku i żeby z szacunkiem podchodziły do każdego człowieka. Martwiłabym się jedynie o traktowanie ich w kraju tak jeszcze ograniczonym i zacofanym. I nie, to się nie zmieni wraz z nowym pokoleniem, bo niestety poglądy homofobiczne ma bardzo duża część ludzi młodych. Homofobiczne, rasistowskie, antysemickie. Wszystko, co inne niż powszechna nuda, wywołuje niechęć i lęk. Bardzo smutne.
      A, i jeszcze żal byłoby mi, że taki problem będą mieli z zaspokojeniem instynktu rodzicielstwa. I mojego, w przyszłości, bycia babcią.
      --
      http://www.suwaczki.com/tickers/9f7jk6nlkptm61kp.png bbcode
    • mynia_pynia Re: Homoseksualne dziecko 16.08.13, 12:09
      Zdecydowanie wolę żeby moje dziecko było heteroseksualne.
      Jeśli okaże się homoseksualistą to nie będę rwała włosów z głowy ale będę miała poczucie pewnej straty, np. najprawdopodobniej nie zostanę babcią wink.

--
      http://www.suwaczki.com/tickers/43ktx1hpldlexbya.png

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka