Dodaj do ulubionych

Dobry start.

17.07.13, 23:29
Akcja dotyczy dzieci w wieku szkolnym od zerówki do ostatniej klasy gimnazjum.

Po raz kolejny na „Pomocnych emamach” jest organizowana akcja pomocy dzieciom z najbiedniejszych rodzin. Tym razem dotyczyć będzie kompletowania przyborów szkolnych dla najbardziej potrzebujących. Akcję koordynują: sion2, sylwia11022000, pitahaya1 , kogosia, mamba30, joa26

Oficjalny adres mailowy Akcji to: wyprawki2013@gazeta.pl

Poniżej najważniejsze informacje oraz zmiany w regulaminie:

W tym roku kontynuujemy Akcję „Dobry start”. Zakupione w ramach Akcji przybory mają zapewnić dzieciom z najbiedniejszych rodzin podstawowe przybory szkolne potrzebne do rozpoczęcia roku szkolnego.

Stąd też wymóg dla Potrzebujących, prosimy o wpisanie w zgłoszeniu, jakie przybory dziecko ma już zakupione lub zostały z zeszłego roku. Prosimy także o porównanie tego z listą wymaganą w szkole, może zamiast na przykład zeszytu będzie dziecku potrzebna bibuła. Prosimy pamiętać, że nie będziemy kupować podręczników, ani strojów gimnastycznych.

Prosimy Darczyńców o informowanie koordynatorek o każdorazowej próbie kontaktu Potrzebujących poza Akcją, na prywatny adres mailowy. Osoby takie będą dyskwalifikowane z udziału w Akcji.

Lista Darczyńców oraz wszelkie dodatkowe informacje o wysyłce paczki i dotarciu na miejsce będą zawarte w tabelach, które będziemy starały się aktualizować w miarę na bieżąco. Tabele dostępne pod tym linkiem.

Lista potrzebujących dzieci zakwalifikowanych do akcji z miastem, z jakiego pochodzą i innymi podstawowymi danymi, będzie znajdować się pod tym linkiem.

Pamiętajcie, że jesteśmy po prostu ludźmi i możemy się pomylić, mamy własne życie i nie siedzimy na necie 24 godziny, ale będziemy się starać, żeby zgłoszenia przyjmować na bieżąco, uaktualniać tabelki, odpowiadać na maile najszybciej jak się da.

Każde zgłoszenie potrzebującego dziecka staramy się sprawdzić tyle na ile jest to możliwe, zwykle są to dzieci z rodzin nam znanych z forum, sprawdzonych, zgłaszane przez opiekunów społecznych, osoby zajmujące się pomocą, jeżeli jednak ktoś zauważy jakieś nadużycia, które nie zawsze jesteśmy w stanie wychwycić prosimy o kontakt na maila Akcji.

REGULAMIN DARCZYŃCY

Zgłoszenia Darczyńców będziemy przyjmować do 23 sierpnia.

Aby zgłosić swój udział w akcji jako Darczyńca prosimy o napisanie maila na adres wyprawki2013@gazeta.pl wpisując w tytule „zgłoszenie Darczyńcy” a w treści podanie poniższych informacji:

1. Nick z gazeta.pl, adres mailowy oraz ewentualnie telefon.

2. Liczbę dzieci, którym chcesz zakupić przybory.
Można zgłosić chęć zakupienia tylko części przyborów lub samego tornistra/plecaka.

3. Wiek dzieci, którym chcesz kupić przybory np. podstawówka klasy młodsze albo gimnazjum.

4. Miejscowość lub województwo, jeśli chcesz przybory dostarczyć osobiście.

Utworzyłyśmy LISTY PRZYBORÓW SZKOLNYCH dla poszczególnych etapów nauczania tj.

Zerówka

Klasa 1

Klasy 2 - 3

Klasy 4 – 6

Gimnazjum

Ale w tym roku prosimy rodziców o podanie informacji czy i jakie przybory dziecko już posiada. Darczyńca każdorazowo będzie o tym informowany, może także nastąpić sytuacja, w której zamiast zeszytu będzie potrzebna na przykład bibuła.

Prosimy o maila z informacją, że paczka została wysłana/przybory dostarczone osobiście.

Prosimy Darczyńców o informowanie koordynatorek o każdorazowej próbie kontaktu Potrzebujących poza Akcją, na prywatny adres mailowy! Osoby takie będą dyskwalifikowane z udziału w Akcji.

REGULAMIN POTRZEBUJĄCY

Prosimy o zgłaszanie dzieci w nieprzekraczalnym terminie do 18 sierpnia,

Nie możemy zagwarantować, że przybory otrzymają wszystkie zgłoszone dzieci!!!

Nie będziemy kupować podręczników, ani strojów.

1. Aby zapisać potrzebujące dziecko na listę należy, wysłać WYŁĄCZNIE na adres Akcji: wyprawki2013@gazeta.pl w tytule należy napisać "zgłoszenie dziecka/dzieci", wpisując w treści według schematu:

- nick zgłaszającego,
- imię i nazwisko zgłaszającego
- adres
- imię dziecka, klasa, do której dziecko pójdzie (np. 3 SP, 2 gimnazjum)
- telefon kontaktowy
- posiadane przybory

2. Proszę napisać czy dziecko potrzebuje tornistra/plecaka (dotyczy klas 1 i 4 podstawówki oraz 1 gimnazjum).

3. [u]Proszę napisać jakie przybory dziecko ma już zakupione lub zostały z zeszłego roku[/]. Prosimy także o porównanie tego z listą wymaganą w szkole, może zamiast, na przykład, zeszytu będzie dziecku potrzebna bibuła.

4. Proszę napisać czy zgłaszane dziecko/dzieci brały udział we wcześniejszych akcjach na Pomocnych emamach, proszę o przesłanie nam mailem skanów bądź zdjęć dokumentów potwierdzających trudną sytuację (AKTUALNYCH!). W razie niejasności będziemy w ramach weryfikacji zadawać dodatkowe pytania, więc proszę sprawdzać pocztę. Osoby, które nie będą odpowiadać na nasze maile nie zostaną przyjęte do Akcji.

5. Proszę przedstawić opis aktualnej sytuacji rodziny.

6. Zgłaszając nie swoje dziecko do Akcji proszę pamiętać, aby uzyskać zgodę jego rodziców. Zgłaszający chciałby zrobić dobry uczynek, ale ktoś może nie życzyć sobie, aby obce osoby dostały jego dane adresowe i poznały sytuację rodziny. Ponadto zastrzegamy sobie prawo odmowy przyjmowania kolejnych rodzin zgłaszanych przez tę samą potrzebującą (wszystkich koleżanek, siostrzeńców, bratanic itp.).

7. Osoby, które od poprzedniej akcji zmieniły dane [imię, nazwisko, wiek, ilość dzieci, nick] są proszone o zgłaszanie tego w pierwszym mailu. Inaczej nie będą brane pod uwagę [zaznaczam, że listy danych z poprzednich akcji są w naszym posiadaniu]. dla Darczyńcy.

8. Obowiązkiem zgłaszającego jest poinformowanie nas MAILOWO (nie na forum!!!) o tym, że przesyłka dotarła do dziecka. Tworzymy „czarną listę” osób, które nie raczą nas informować o otrzymywaniu paczek. Forum to miejsce do wpisania na przykład podziękowań.
Obserwuj wątek
    • mond33 Re: Dobry start. 22.07.13, 19:18
      Mozna poprosic o przywrocenie tabeli potrzebujacych? W tej chwili pod obydwoma linkami jest ta sama tabela dotyczaca tylko darczyncowsmile
      --
      Człowiek, który podjął decyzję, by zwyciężyć, nigdy nie powie "niemożliwe"...
      www.dzieciom.pl/16924
      www.dzieciom.pl/16925
      • mond33 Re: Dobry start. 24.07.13, 17:01
        Norka, rozumiemsmile Każdy z nas pewnie tutaj miewa takie etapy w życiu ale wierz mi, warto. Kto, jak nie my? Zawsze siła tkwi w ludziach i to wiele od nas samych zależy. Człowiek jest w stanie naprawdę dużo zdziałać chcąc, pragnąc, potrafiąc, a już w grupie, nie samemu, te siły się podwajają, potrajają, (chciałam napisać poczwarzają ale mi się z poczwarką skojarzyłosmile). Wyprawki są dla dzieciaków, nie dla nas dorosłych. Ja też często mam dość wielu spraw związanych z pomocą ale staram się złapać drugi oddech i znaleźć słuszne pozytywy. Tu ich nie brakuje, wierz mismile Jak się zdecydujesz, uderz na maila gazetowego. Tylko nie bij mniewink
        Pozdrawiam serdeczniesmile
        --
        www.dzieciom.pl/16924
        www.dzieciom.pl/16925
        • norkamorka Re: Dobry start. 24.07.13, 19:57
          Norka raczej nie podlega wahaniom nastrojów na tym tle smile
          Przez dwa lata robiła paczkę, dla jednej z tutejszych "gwiazd". Ale gwiazda znikła, (by nie powiedzieć, że zgasła), Norka została "sierotą" big_grin

• mond33 Re: Dobry start. 25.07.13, 10:47
            Ups, i to najbardziej boli. Rozumiem Cię. Niestety też mi się zdarzały takie sytuacjesad

Go, wątek do górysmile
            --
            www.dzieciom.pl/16924
            www.dzieciom.pl/16925
      • mond33 Re: Podziekowanie dla mond@społka 26.07.13, 20:06
        czarnok7, ogromnie się cieszymy, że wyprawka już dotarła i Kamilek jest zadowolonysmile Cała grupa tu spisała się dzielnie i wpływy były tak szybkie, że można było szybciutko i solidnie przystąpić do dziełasmile Pozdrowienia dla Was grupowe i powodzenia dla Kamilka w zerówcesmile

--
        www.dzieciom.pl/16924
        www.dzieciom.pl/16925
    • wawrzek0 Podziękowanie dla mamba30 28.07.13, 16:16

Dziękuję Pani koordynator mamba 30 za nie zakwalifikowanie moich dzieci do wyprawki szkolnej w tym 2 dzieci niepełnosprawnych przesyłając na adres e-mail wszystkie dokumenty. Pozdrawiam wszystkich.

• mamba30 Re: Podziękowanie dla mamba30 28.07.13, 16:54
        Jako że zostałam wywołana do tablicy, postaram się udzielić wyjaśnień. Szkoda tylko, że w tym miejscu, a nie tam, gdzie była prowadzona korespondencja. Bicie piany w tym wątku niczego nie zmieni, a tylko w pewien sposób "zaśmieca" wątek informacyjny. Ale w porządku, zatem po kolei.

Nasza akcja ma na celu pomóc rodzinom najbiedniejszym, które w ciężkiej sytuacji znalazły się nie z własnej winy, przejściowo lub z racji różnych uwarunkowań nie są w stanie sytuacji polepszyć. Do rodzin, które swojej sytuacji nie pogarszają. Musi Pan przyznać, że w Waszej sytuacji powołanie na świat kolejnego dziecka tej sytuacji nie zmienia na lepsze a drastycznie pogarsza. Od kilku lat jest Pan bezrobotny, więc tym bardziej należało się nad tym faktem zastanowić. Niepełnosprawność dzieci nie ma tu żadnego związku, więc niepotrzebnie podnosi Pan ten fakt. A podstawowe potrzeby tj. między innymi wyprawka szkolna powinni zaspokajać w pierwszym rzędzie rodzice - Pan zgłasza się do kolejnej akcji. Kolejna sprawa to ilość Darczyńców - nie jest z gumy, nie powiększy się, bo ktoś ma takie widzimisie. Nasza decyzja podyktowana jest powyższymi względami oraz tym, że chcemy dać szansę innym rodzinom.
        --
        http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/vxcoTFT.jpghttp://lb3f.lilypie.com/vxcop2.png
        • wawrzek0 Re: Podziękowanie dla mamba30 28.07.13, 17:02
          Jak Pani wie jestem osobą również niepełnosprawną i to w stopniu umiarkowanym nie pobieram renty.
          A pani u pakarza innych i to w ten sposób :
          Dnia Czwartek, 25 Lipca 2013 21:01 wyprawki2013 Gazeta.pl <wyprawki2013@gazeta.pl> napisał(a)

A ja nie rozumiem do końca idei ponownego "rozmnażania się" przy tak mizernych warunkach finansowych. Nie stać Was na zakupienie dzieciom podstawowych przyborów szkolnych, ale powołujecie do życia kolejne dziecko? Przecież ono tylko pogorszy i tak mizerną Waszą sytuację materialną. I co dalej? Za rok zgłosicie się do kolejnej akcji?
          mamba30

• pitahaya1 Przypominam, że... 28.07.13, 17:51
            Tajemnica korespondencji (w tym również korespondencja przesyłana drogą mailową) jest istotnym elementem prawa do poszanowania życia prywatnego i jest chroniona w szczególności przez:

Konstytucję RP w art. 49, zgodnie z którym „Zapewnia się wolność i ochronę tajemnicy komunikowania się. Ich ograniczenie może nastąpić jedynie w przypadkach określonych w ustawie i w sposób w niej określony.”

Co do zasady wystarczy by jedna tylko osoba poza adresatem poznała treść listu, by można było mówić o naruszeniu tajemnicy. Naruszenie tajemnicy korespondencji może również nastąpić, gdy osoba uprawniona do poznania tajemnicy (głównie adresat), przekaże jej treść osobom postronnym czy też ją opublikuje.

------------------------------------------------------------------------
            Ja wiem, że wielu z nas ma w nosie prawo ale...przypominam.
            • oregano1 Re: Przypominam, że... 16.08.13, 22:27
              Tajemnica korespondencji,to jedno,a Państwa zachowanie to drugie-karygodne!!.Jestem w stanie zrozumieć,ze macie ograniczone zasoby i jezeli ,ktos juz wcześniej korzystał z pomocy,nie może,albo nie powinien sie o nia starać.Ale taka odpowiedz-to szczyt chamstwa!!-kto upoważnił Panią do ingerowania i pouczanie ludzi w temacie ilosci dzieci?!skandaliczne zachowanie,trochę więcej kultury!!!.
                • norkamorka Re: Przypominam, że... 17.08.13, 09:04
                  pitahaya1 napisał:

> Oregano1, komu tak odpisałam? Podpinasz się pod mój post, więc to do mnie.

To w sumie bez znaczenia komu odpisuje, skoro tekst jest bez sensu.
                  Nie ma zakazu pouczania kogoś, tym bardziej jeśli ten ktoś jest niereformowalny, a jednocześnie czegoś od Was oczekuje.
                  Natomiast ocenianie kogoś i pisanie o chamstwie, jest już tylko chamstwem w czystej postaci. Komu się forum nie podoba, może po prostu wynieść się na inne. Człowiek, który płodzi następne dzieci, nie potrafiąc zapewnić właściwych warunków bytowych dzieciom już posiadanym, jest nie tylko idiotą, ale wręcz przestępcą. Kodeks wymaga od rodziców zapewnienia dziecku właściwych warunków rozwoju. To, że (na razie!!) władze nie wyciągają z konsekwencji prawnych z tego typu postępowania, jest tylko etapem przejściowym! Takie konsekwencje (prędzej lub później) pojawią się.
                  Gdybym to ja stanowił prawo, nakazałbym kastrowanie obojga rozkoszniackich "rodziców".
                  A Ty zamiast pytać, do kogo jest ten post, po prostu wykasuj go i koniec.
                  Pozdrawiam.
                  • pitahaya1 Re: Przypominam, że... 17.08.13, 13:55
                    Cóż, może przydałoby się raz czy dwa wrzucić tu kilka ciętych słów ze strony potrzebującej, gdy takiej osoby do akcji nie przyjmujemy. Słowa "ok, rozumiem" należą do rzadkości.

Nożyczek nie mam, nie wytnę.
          • fasola08 Re: Podziękowanie dla mamba30 02.08.13, 12:20
            ale prawdę napisała ....uncertain przykro mi ze muszę tutaj odpowiadać i to tak negatywnie, ale cóż... jeśli nie mam za co wychowywać jednego dziecka, nie powołuję na świat kolejnego, jak widać niepełnosprawność w TYM akurat Panu nie przeszkadza. Dziś żyjemy w XXI wieku i metod antykoncepcji jest wiele, wystarczy iść do lekarza a nie skazywać kolejne dzieci na biedowanie i szukanie sponsorów - sponsorzy kieszeni z gumy nie mają uncertain i nie dają wiecznie.
            • joa261 Podziękowania dla pomilak1 03.08.13, 09:52
              W imieniu pani Karoliny oraz szczęśliwych dzieciaczków Natalii i Szymona bardzo, ale to bardzo dziękuję za wyprawki.
              Radość była przeogromna.
              DZIĘKUJĘ raz jeszcze. Joa
              --
              Pomóżmy Kamilkowi odnaleźć swój świat.....

Podziel się swym 1% podatku na leczenie autyzmu u mojego siostrzeńca.
              Numer KRS:0000037904,KONIECZNIE z dopiskiem: 8544 - Kamil Jędrach
        • norkamorka Re: Podziękowanie dla mamba30 28.07.13, 17:03
          Mamba, niepotrzebnie się tłumaczysz. To faktycznie tylko zaśmieca wątek. Podjęłaś taką decyzję jaką podjęłaś, a my ufamy, że postąpiłaś rozsądnie. Zresztą post potrzebującego tylko to potwierdza. Nie potrafi wymyślić niczego konkretnego, aby zmienić niekorzystną (dla siebie) decyzję, tylko pluje jadem na moderatora. Jego post powinien być natychmiast usunięty, forum nie jest instytucją publiczną i nie musi się podporządkowywać zasadom postępowania administracyjnego. Tu nikomu, nic się nie "należy", tu trzeba sobie zasłużyć! A insynuacji i pomówień, nawet tych tylko w domyśle, nie można mu za zasługę policzyć.
      • mond33 Re: Dziękuję mond i spółka :-) 01.08.13, 04:33
        Ogromnie cieszę się, że już dotarł do Kamilkasmile Przeogromną wręcz radość czułam zamawiając ten plecaksmile Mam nadzieję, że dłuuuuugo Wam posłużysmile Dziękuję zielonejkratce, że mogliśmy ten plecak w tak błyskawicznym tempie zamówićsmile

Co prawda z grupami się już rozliczyłam pokazując zrzuty obrazów przelewów i zamówień ale jak ktoś życzyłby sobie fakturkę zbiorczą, zapraszam na priv.

Pozdrawiam.
        --
        www.dzieciom.pl/16924
        www.dzieciom.pl/16925
    • karolina198001 majarzeszow 04.08.13, 18:09
      Z całego srace, najładniej jak potrafię pragnę Pni podziękować za przepiękny p,plecak dla syna. Jest śliczny, nawet nie marzyliśmy o tak pięknym plecaku. Dziękujemy kiss
      • dlakacperka Podziekowania 06.08.13, 06:55
        Bardzo dziękuję za wyprawkę dla Weroniki Pani Małgorzacie oraz Pani Ewię, któa przygotowała wyprawkę dla Kacperka.
        Dzieci są przeszczęśliwe, a Kacper już nie może doczekać się pójścia do szkoły.
        Bardzo dziękuję.
        --
        Moje dzieci - moją siłą.
        Weronka - 04.11.1998 i Kacperek - 07.04.2008
        okielznacbb.blogspot.com/
          • joa261 trixii@spółka - dziękuje w imieniu Kamili i Kamila 07.08.13, 10:10
            Chciałam Wam podziękować za cudowną wyprawkę dla bliźniaków - Kamili i Kamilasmile
            Dzwoniła do mnie mama dzieciaków - są bardzo ale to bardzo szczęśliwi.
            Piórniki wywołały taki zachwyt, że nic tylko pytają kiedy będzie już ten wrzesień wink
            Dzięki trixi, że się tym zajęłaś.
            Joa
            --

• gris_gris Re: Dobry start. 07.08.13, 11:35
      Dziewczyny, ja ze wzgledow logistycznych moge tylko pomoc finansowo (nie mam jak sama kupic i wyslac bo bede w Polsce tylko na chwile). Gdybym sie mogla przydac, to dajcie znac.
    • 7maryna Wielkie Dziękuje dla Annjab 12.08.13, 14:39
      Serdecznie dziękuje annjab za zakupienie wyprawki dla syna do szkoły.
      Dziękuje wszystkim darczyńcom oraz organizatorkom za pomoc dla wszystkich potrzebujących. Akcja naprawdę wielka uznania.
      Pozdrawiam
    • karolina198001 waforki 13.08.13, 16:01
      Najładniej jak potrafię pragnę Pani podziękować za wyprawkę dla syna. Bardzo długo wszystko oglądał, a po piórnik sięgał kilka razy był tak szczęśliwy jak go zobaczył. Naprawdę jesteśmy Pani bardzo wdzięczni za radość jaką sprawiła Pani naszemu dziecku i pomoc nam okazanąsmile
    • karolina198001 waforki 17.08.13, 09:06
      Jeszcze raz muszę złożyć Pani podziękowania ponieważ zapomniałam o czymś co strasznie zaskoczyło mnie nie mówiąc o chłopcach. Obydwoje są zachwyceni, Wiktor bawi się razem z bratem tymi wspaniałymi klockami, bardzo się z nich ucieszyli obydwoje smile DZIĘKUJEMY SERDECZNIE smile
    • anngam8388 Re: Dobry start. 21.08.13, 15:49
      Serdeczne podziękowania dla Bi-Scotti oraz anonimowego darczyńcy za wyprawkę dla moich synów smile chłopcy byli zachwyceni, mały szczególnie piórnikiem z spidermena, i tym ,ze na zeszytach są postacie z bajki ;samoloty;. starszy syn zachwycony szczegolnie plecakiem smile

Dziękujemy także miłym paniom i tym fajnym dzieciaczkom , które nam dostarczyły wyprawki do domu ..
      • bi_scotti Joa26 - dziekuje!!! 26.08.13, 02:09
        anngam8388 napisała:

> Serdeczne podziękowania dla Bi-Scotti >

Podziekowania naleza sie przede wszystkim organizatorkom a zwlaszcza Joa26, ktora juz po raz kolejny byla na tyle uprzejma, ze zechciala zajac sie zakupami w moim imieniu i dostarczeniem tego, co sie dzieciom moze przydac. Joa26, bardzo (BARDZO) dziekuje smile
        Przy okazji, wszystkim dzieciom zycze wspanialego roku szkolnego 2013-2014 pelnego nowych przyjazni, dobrych nauczycieli i radosci z poznawania swiata. Cheers smile
        http://1.bp.blogspot.com/_OMHrt41C1Bg/SLy5AK72UtI/AAAAAAAAAJU/4HjKh1GNEak/s320/School%2520Bus%2520-%2520Cartoon%25207.jpg
        • joa261 bi_scotti - dziękuję:) 27.08.13, 15:39
          W imieniu Oscarka i jego cioci oraz babci dziękuję Ci za wyprawkę.
          Chłopiec był zachwycony. Każdą rzecz oglądał milion razy.
          Miło było zobaczyć uśmiech na twarzy tego chłopcasmile
          Dzięki wielkie smile

--

• joa261 gris_gris - ogromne podziękowania :) 27.08.13, 15:43
            W imieniu Pani Elżbiety oraz Dawida i Nikolki bardzo dziękuję za wyprawkę dla dzieciaków.
            Ileż było radości, pisków i zachwytu - tego nie da się opisaćsmile
            Ciągle dzieciaki pytały czy na pewno nie muszą za to płacić - bo nie mają czym.
            Podziwiały każda rzecz. Jestem pewna, że dzięki Tobie radośniej minie im ten nadchodzący rok szkolny smile
            Raz jeszcze dziękuję, że mogłam zobaczyć tę radość smile
            --

• joa261 nikka31 - dziękuję za plecaki:) 27.08.13, 15:49
              W imieniu szczęśliwych bliźniaków dziękuję za podarowane im plecaczkismile
              Oczywiście trafione w gusta dzieciakówsmile
              Dziewczynka dostała swój wymarzony Monster High a chłopiec Samoloty Planessmile
              Dzieciaki uradowane, uśmiech nie schodził im z buzismile
              Sprawiłaś im naprawdę wiele radości.
              I już nie mogą się doczekać 2 wrześniasmile
              Dziękuję za dobre serducho smile
              Joa
              --

• joa261 martha_sz2, brysia0, soniaa - podziękowania:) 27.08.13, 15:52
                Dzięki Waszej składce udało się kupić wyprawkę dla Dżesiki - która pójdzie od września do 5 klasy smile
                Wszystko oczywiście trafione w gust uczennicy smile
                I radość na twarzy dziecka - bezcennasmile
                Dzięki Wamsmile
                Paragony za wszelakie zakupy prześlę na mailasmile

--

• aguti88 Re: Podziękowanie dla mazia_m 23.08.13, 10:04
        Z całego serducha dziękujemy za wyprawkę dla Olafa jest przeszcześliwy całym zestawem, nawet podzielił się z siostrą temperówkami, gumką i ołówkami (córcia pewnie też cos dostanie to się wymienią) smile ale najbardziej zaskoczył go prezent od razu zabrał się za układanie smile Dziękujemy !!!
        --
        smile
        • aguti88 Re: Podziękowanie dla beata 23.08.13, 20:34
          A teraz ogromne podziękowania za paczkę dla Alicji mała cały czas się cieszy z akcesorii strasznie jej się podobają
          Pani Beato Dziękujemy z całego serca za pomoc i miłą niespodziankę dla dzieci smile
          Z pozdrowieniami Agata, Mariusz, Alicja, Olaf, Lena smile
          --
          smile
    • raae Re: Dobry start. 23.08.13, 20:43
      Podziękowania dla kasia_137.Bardzo dziękuję za wyprawkę dla moich dzieci . Brak słów by opisać to co się dzieło w domu. Jeszcze raz dziękuję.
    • myszka307 Re: Dziękujemy z całego serca. 28.08.13, 18:12
      Serdecznie dziękujemy darczyncom za wyprawke szkolna dla moich synów ,którzy są bardzo zadowoleni zwłaszcza starszy bardzo ucieszył sie z plecaka .Dziękuje paszczakowna1 dzięki Pani mój Syn miał ogromny uśmiech na twarzy smileDziękuje również P. anonimowej bo młodszy Syn takze moze radowac sie,a i ja jestem spokojniejsza bo chłopaki sa wyposazone w piorniki ,zeszyty i inne potrzebne przybory typu cyrkle,ołówki kredki itp.Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy .
      myszka
      • gosi78136 Re: prze -tak 29.08.13, 13:43
        serdeczne podziękowania dla prze -tak za wyprawki dla Filipa i Kacpra za plecak piękny radość wielka ,będą chłopcy wspaniale wyposażeni .filip jeszcze wyprawki nie widział bo wraca w sobotę z koloni ale już wyobrażam sobie jego mine jak zobaczy co dostał .wielkie dzięki .Balerinki mam nadzieje że będą na OLE jej też jeszcze niema ale muszą być dobre bo są śliczne dziękuje za wszystko .gosia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka