Dodaj do ulubionych

Uwielbiam ten dowcip

23.08.13, 21:02
Do rabina w Berdyczowie zgłasza się kandydat na męża. Prosi o radę: żenić się czy tez nie?
- Ojciec panny - powiada - jest człowiekiem szanowanym
- Więc się żeń.
- Ale panna jest brzydka jak wielbłąd
- Więc się nie żeń
- Ojciec panny daje dwadzieścia tysięcy rubli srebrem
- Więc żeń się
- Ale panna utyka na jedną nogę
- Więc nie żen się
- Ojciec panny chce mnie przyjąć na wspólnika
- To się żeń
- Ale panna jest okropną złośnicą
- Więc nie żeń się!!
- A zatem jak mi radzicie?
- Sądzę - mówi po głębokim namyśle rabin - że tyś powinien się wychrzcić.
- Aj, rabi, dlaczego?
- Bo wtedy będziesz zawracał głowę księdzu, a nie mnie.

Mniej więcej tak wglądają moje rozmowy z córką. Córka wybrała sobie klasę wojskową, ale zaczyna jej się odwidywać, do sportowej nie pójdzie, bo tam poszedł jej wróg, do językowej nie pójdzie, bo to więcej nauki, więc w życiu, do filmowej może, nie, tez nie...

Ratunku.

Obserwuj wątek
      • andaba Re: Uwielbiam ten dowcip 23.08.13, 21:21
        E tam, jej poradnia niepotrzebna, ona uwielbia mi zawracać głowę.

Powiem, żeby spadała, to sie obrazi, ale ileż można powtarzać "to idź tu, to nie idź tu, to idź tam, to nie idź tam".

Zaproponowałam, żeby sie nardzała z koleżankami, ale koleżanki to nie to uncertain
        • morekac Re: Uwielbiam ten dowcip 24.08.13, 09:27
          Zaproponuj losowanie... smile
          To liceum czy gimnazjum?
          --
          -------------------------------------------------------------
          "a przecież można pozostać człowiekiem nawet jeśli jest się nauczycielem" by Grave_digger
          • monika7123 Re: Uwielbiam ten dowcip 24.08.13, 22:22
            Ha, a mój starszy dzisiaj(ostatni tydzień wakacji) zapytał czy kupiłam już jego podręczniki (technikum budowlane 2 kl) bo chyba by się tak przeniósł do LO....jego najlepsi kumple są w LO i za dwa lata pójdą sobie razem na studia do dużego miasta....wynajmą stancję.....imprezy..
            .laski.....życie .....a on biedny jeszcze rok w technikum...jedyne co go odstrasza to to że musiałby zdać chemię bo dopiero w tym roku w technikum będziesmile))
      • morekac Re: Uwielbiam ten dowcip 25.08.13, 19:42
        oj tam, pewnie mają jakąś dodatkową godzinę biegania, strzelania czy innej musztry... wink
        --
        -------------------------------------------------------------
        "a przecież można pozostać człowiekiem nawet jeśli jest się nauczycielem" by Grave_digger

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka