Dodaj do ulubionych

23 stopnie na dworzu, a dzieci w czapkach

25.04.17, 12:54
Dzisiaj u mnie termometr pokazuje 23 stopnie w słoncu, powiewa co prawda wiatr, ale nie jest to jakiś zimny wiatr, a multum dzieci i to tych nawet starszym (7-8 lat) maszeruje w czapkach! Co jest z tymi rodzicami? Niektóre dzieci opatulone w dosyc ciepłe kurtki, kominy. Rece opadaja jak sie patrzy na tak przegrzewane dzieci. Ba widziałam dzisiaj nawet dziecko w rekawiczkach!
Edytor zaawansowany
  • 27.04.17, 03:03
    > to tych nawet starszym (7-8 lat) maszeruje w czapkach! Co jest z tymi rodzicami?

Dlaczego z rodzicami? Ośmiolatek potrafi sam zdjąć czapkę jak mu jest za ciepło, skoro tego nie robi to widać nie jest. Jak uważasz, że powinno mu być za ciepło, to idź mu to powiedz.

--
    Wodospady, fontanny, witraże - mój blog o życiu z małym Aspim.
  • 01.05.17, 17:23
    Co z tego, że zdejmie skoro rodzić każe mu za chwilę założyć, bo przewieje? Niestety,małe u nas w Polsce dzieci są przegrzewane
  • 01.05.17, 20:22
    Jak uważasz że jest tak strasznie ciepło to tej nieszczesniej czapki dzieciakowi nie zakładaj. A od reszty dzieci się odstosunkuj - nie Twoje to i problem nie Twój. Niestety u nas w Polsce dorośli często wtykają nosy w nie swoje sprawy ...
  • 26.06.17, 14:37
    A dlaczego ma sie odstosunkowac? Ja sie z nia zgadzam, u nas dzieci sa koszmarnie przegrzewane. U mnie na zakonczeniu roku szkolnego bylo chlodno i deszczowo dzieci w bluzach albo cienkich kurteczkach (bylo z 15 stopni), ale widze nagle dziewczynke w zimowym (tak zimowym!) plaszczyku! Nikt mi nie powie, ze to normalne. Skoro mozna robic afery o to, ze dziecko nie ma czapeczki to mozna tez w druga strone.
  • 11.05.17, 10:14
    Na dworze, nie na dworzu.
  • 19.06.17, 13:48
    Moje do 7 roku życia przy każdym wiaterku latem nosiło opaskę, chłopak!! Uszy!! Zapalenie ucha co 4, 5 tygodni!!
  • 26.06.17, 14:40
    Ja jako dziecko tez ciagle mialam zapalenia ucha, ale nie wyobrazam sobie chodzenia w czapce przy takiej temperaturze, opasek nie lubilam. Learka kazala wkladac wate do ucha i tak mi mama wkladala.
  • 01.08.17, 21:16
    Zapalenie ucha nie jest od niechodzenia bez czapki, tylko od bakterii.

--
    "Odwal się od moich kóz i pomidorów, ja to mam od dawna zaplanowane w szczegółach." (c)mathiola
  • 21.06.17, 13:27
    Jeśli któregoś roku taki wątek się nie pojawi, to będę w szoku.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.