Dodaj do ulubionych

Manga Pandora Hearts a duchowe zagrozenia...

11.08.17, 18:29
Moja 12 latka chcialaby kupic sobie mange. Czy ta manga jest bezpieczna? Czy ma jakies ukryte przekazy? A zagrozenie duchowe? Jestem osoba wierzaca i nie wiem czy pozwolic na czytanie.
Edytor zaawansowany
  • 11.08.17, 21:16
    i wszelkiego rodzaju nawiedzeni duchowni...

Manga i anime sa super. Jedyne co mozna powiedziec to to co o innych ksizkach i komiksach..lub filmach. jedne sa super, inne glupie, inne niesamowite...

• 11.08.17, 23:10
    Kazda dobra książka ma ukryte przekazy, chyba, ze to Harlequin. Każda może być zagrożeniem duchowym dla kogoś, kto uważa, ze dziecko powinno znać tylko to, co aprobują rodzice. Nawet szkoła jest tu zagrożeniem. Najlepiej byłoby uczyć dziecko samemu, nie pozwalać na czytanie i oglądanie niczego i nie wypuszczać w ogóle z domu. Plakaty bywają zabójcze dla duszy.
  • 12.08.17, 23:10
    Ale Harlequiny tylko udają, że nie mają ukrytych przekazów... one bardzo zwodnicze som wink
    Nie wiem, czy nie bardziej niż manga.
    Generalnie trzeba bardzo uważać, przy wszystkim. Ja bym odcięła wszelką literaturę.

--
    Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    Pół wieku poezji
  • 13.08.17, 09:43
    Dlaczego tylko literaturę? Filmy, gry obrazy też są zabójcze dla duszy. O kolegach wolę nawet nie wspominaćsmile
  • 13.08.17, 13:03
    Widzę jedno rozwiązanie - nauczanie domowe.
    wink

--
    Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    Pół wieku poezji
  • 14.08.17, 13:49
    Proboszcza zapytaj i broń Boże

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.