Dodaj do ulubionych

Teściowa !

27.10.17, 08:57
Witam
Wiem , że życie z teściami to nie sielanka ... jednak ja juz poprostu nie mogę wytrzymać !!! Mieszkałam z teścia przez 5 lat , teściowa pomagała mi przy wychowywaniu dziecka . Jednak zawsze były z tym kłopoty ja mówiłam nie wolno córka szła do babci i juz na dole byli wolno . Ja zabraniają pić coli ona dawała jej i słodycze ... ze 100 razy się o klocilismy . Ja chciałam dziecko ubrać tak teściowa po moim wyjsciu do pracy córkę przebierala . ja kazałam podciąć fryzierce tylko grzywkę , to teściowa na w dzień wiela dziecko do fryżowa i na krótko obcięla uncertain Juz dzieki Bogu nie mieszkamy razem , ale w bliskiej okolicy . Córka non stop do mnie mówi , że mnie nie lubi i ze chce mieszkać z babcia itp . A teraz najgorsze .... Jestem w ciąży i teściowa mojej 5 letniej córce powiedziała , że jak będę palić dziecko umrze ! ( juz nie pale tylko czasem popalam mam 0
pol paczki od 3 tygidni wiem , że nie powinnam ) i teraz moja córka chodzi za mną i płacze , że dziecko umrze i mnie nie lubi !!!!
Edytor zaawansowany
  • 27.10.17, 12:53
    Albo troll, albo babcia ma rację. W sprawie palenia.
  • 13.11.17, 11:04
    W jednym teściowa ma stuprocentową rację - w ciąży się odstawia używki.

--
    Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    Pół wieku poezji
  • 13.11.17, 11:07
    Juz rzuciłam , palenie i taki miałam zamiar od poczatku jednak to wcale nie bylo takie łatwe . Jednak nadal sądzę , że teściowa te swoje mądrości powinna zatrzymać dla siebie .
  • 14.11.17, 19:24
    Tutaj Ty masz stuprocentową rację smile Odstaw teściową, podobnie jak używki i będzie super.

--
    Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    Pół wieku poezji
  • 29.11.17, 21:35
    Tesciowa pewnie sadzi , ze to jej gadanie zdopinguje Cie do odstawienia papierosow i moze ma racje. Jesli nie, to poczytaj sobie o smierci lozeczkowej dzieci, ktorych matki w ciazy palily. Wtedy na pewno skonczysz od razu.

--