05.12.18, 19:38
Witam mam pile pytanie moja 6 letnia kuzynka była w ten weekend razem z 2 kuzynką u babci i ja też tam byłem, przed pożegnaniem się z mamą obiecałem, że się nimi zajmę. Starałem się jak najlepiej, kiedy przyszedł czas na kompanie tej 6 letniej powiedziałem babci, że idę ją porządnie wyszorować gąbką i przy okazji sam się umyję. Zastanawiałem się czy jej pomóc, spytałem się jej kto myje ją w domu ona odpowiedziała, że czasem tata czasem mama. Z racji tego, że obiecałem się nimi opiekować to postanowiłem, że ją umyję. Rozebrałem się (mam 12 lat) ona też, nabraliśmy trochę wody i zacząłem ją porządnie pucować gąbką. Nie mam rodzeństwa a bardzo bym chciał mieć to uczyłem ją jak porządnie się myć. Spuściliśmy wodę wysuszyłem ją i poszliśmy spać. Na drugi dzień wszystko było w porządku. Dzisiaj odwiedziła nas jej mama i opowiedziała wszystko mojej mamie. Nie wiem co robić, wiem, że źle zrobiłem nie sądziłem, że to będzie miało taki skutek, że ona jest świadoma tego co to jest golizna, chciałem dobrze, teraz mamy się spotkać(ja,moi rodzice, i jej rodzice). Pomóżcie.
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.