Dodaj do ulubionych

Blizniaki denerwujace uwagi

30.12.18, 20:57
Dziś bylismyna basenie.dzieci obecnie maja 4lata.troche wariowaly,ale nie byly jakos niegrzeczne.przy wchodzeniu do jacuzzi jeden nie wszedł schodami tylko podszedł z boku.ratownicy od razu się rzucili,ze ma wejść schodami po czym otrzymalam tyrade na temat postępowania z dziecmi. .najbardziej wkurzyl mnie argument-ja tez mam dzieci i wiem jak TO jest,oraz -przecież ma Pani dwie ręce,-chyba w sensie,,,-moze ich pani trzymać za reke.jasne.jeden leci do przewodu drogi pozostaje-a tu takie złote rady.myslalam,ze jebne temu gosciowi prosto w jego zapuszczone od kamienia zeby.czy wy tez sie spotykacie z takim uwagami? Mam wrażenie,ze te wytwarzające sie osoby gowno wiedzą na temat problemów jakie się maz blizniakami i ze jednak to jest trochę inaczej niz z dziećmi w rożnym wieku...z blizniakami następuje totalna synergia energi, wszystko jestem faktycznie podwójne.
Edytor zaawansowany
  • syr-inx 30.12.18, 20:58
    Mialo być wymadrzajace a nie wytwarzające
  • katja.katja 05.01.19, 20:06
    Basen nie jest obowiązkowy, jak nie panujesz nad swoim bydłem to siedź z nim w oborze (domu).

--
    Proszę o wpłatę na naprawdę ubogą samotną matkę, z nieuleczalnie chorym dzieckiem, oboje są brzydcy więc nie wzbudzają współczucia ani medialnego zainteresowania, życie jest podłe: dzieciom.pl/podopieczni/4405
  • xyz_xyz1 11.01.19, 11:30
    Przepraszam a jak dojdzie do wypadku bo się np. maluch idąc nie ta drogą co potrzeba poślizgnie - to kto będzie winny? Personel basenu czyli Ratownicy. Więc nie dziw się ich reakcji. Pilnują po prostu własnych interesów jednocześnie poprawnie wykonując swe obowiązki i wcale im się nie dziwie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.