15 latki i seks w ubikacji

15 latki i seks w ubikacji

miasta.gazeta.pl/opole/1,35114,4884752.html
Jestem właśnie po tym artykule i jestem przerażona. Moja córka ma 9 lat i jeszcze sporo jej do 15latki, ale wygląda na to, ze dla 15 latków seks to codzienność, więc kiedy zaczynają? Nie chcę, aby moja córka wkraczała w życie tak wcześnie, jestem zszokowana tak wczesnym rozpoczynaniem współżycia przez dzieci i jakimś takim... rozpasaniem. Znajomy, z którym rozmawiałam o tym, zadał celne pytanie - a Ty kiedy zaczęłaś? Fakt, wcześnie, ale wtedy było to otoczone jakimś nimbem tajemnicy, niezwykłości, wyjątkowości, a teraz wygląda na to, że seks dzieciaków to codzienność. Mało tego, jest to powód do chwały, a już szczytem dla mnie jest pokazana na tym filmiku dziewczynka, bo inaczej nie można jej nazwać, robiąca chłopakowi przyjemność w klasie. Dziewczynka uśmiecha się, wie, że jest filmowana, jest z tego nawet zadowolona. Co może dziać się w jej głowie? Co ona może sobie myśleć, czy nie wstydzi się, nie krępuje, że ktoś to widzi?

Nie podoba mi się gimnazjum jako getto dla nastolatków z buzującymi hormonami, myślę, że lepszy był podział na podstawówki i liceum. Taka izolacja chyba jest bardzo trudna dla dzieci i moim zdaniem źle na nich wpływa.

Za 3 lata moja córka pójdzie do gimnazjum, jak pomyślę, co będzie widziała, co słyszała, i nie daj boże w czym będzie brała udział, to mi autentycznie słabo. Po takich sensacjach jestem na najlepszej drodze do zaplanowania jej przyszłości w szkole prowadzonej przez zakonnice. Staram się z nią rozmawiać o wszystkim, i o seksie delikatnie też, naprawdę mamy dobre kontakty, ale boję się, że wobec tego, z czym się zetknie i wobec eksplozji jej hormonów i własnej seksualności rozmowy ze mną zejdą na dalszy plan.

Mamy gimnazjalistów - jak to wygląda w przeciętnej szkole?
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie (1-100)
przejdź do: 1-100 101-101
(101-101)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.