Dodaj do ulubionych

Gry planszowe

23.04.15, 08:38
Kupujemy dzieciakom w rodzinie i szczerze mówiąc to jest czysta loteria. Potrafią się trafić całkiem sensowne pożeracze czasu jak i zupełne buble. Totalną wpadką okazał się jeden quiz bez klucza (szukałam we wszystkich elementach które były w pudełku ale nie ma takiego), pewne szachy okazały się być miniaturkami. Wbrew pozorom wciągająca dzieci okazała się gra ortograficzna i hodowla zwierzątek.
Edytor zaawansowany
  • dziennik-niecodziennik 23.04.15, 08:59
    ale czemu loteria?
    my mamy na to dwa proste patenty - najpierw czytamy opinie w necie, a potem jedziemy do sklepu gdzie sprzedaje najcudowniejszy pan pod słońcem i prosimy zeby nam doradził. bierzemy to co doradzi i jeszcze NIGDY nie bylo wpadki.
    facet jest po prostu nieziemski, ma sklepik zapchany towarem po dach i wie wszystko o kazdej grze jaką ma i nie tylko. dla mnie masakrą jest juz tylko to ze on w ogole wie co ma i gdzie to znaleźć big_grin

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • murwa.kac 23.04.15, 09:41
    wystarczy opinie na niecie poczytac, poszukac sklepu (lepiej kupic osobiscie, gdzie sprzedawca, czesto pasjonat, doradzi, podpowie, niz w hipermarkecie czy przez neta), poszukac for (forum.gazeta.pl/forum/f,251622,Gry_planszowe.html )

i tak na marginesie - quizu czy szachow za gry planszowe bym nie uznala wink

--
    Siedzieć w domu na macierzyńskim big_grin Normalnie wstaje taka mama malucha, albo kilku maluchów, kiedy chce, siada i tak siedzi, czas płynie, a ona siedzi - aż do wieczora, bo potem znowu się kładzie. by lampka_witoszowska
  • lauren6 23.04.15, 10:27
    Dzięki pozytywnym opiniom na necie kupiłam dziecku grę planszową Angry Birds... która się okazała drogim chińczykiem big_grin
    Na forum gry planszowe nie widzę dużego ruchu.
    Już prędzej zapytałabym na ematce jakie są planszowe hity i kity dla dziecka w określonym wieku.
  • lifecolor 23.04.15, 10:31
    Tu ciągle są wątki o grach planszowych:
    forum.gazeta.pl/forum/f,583,Zakupy.html
  • murwa.kac 23.04.15, 11:15
    bywa i tak tez smile

forum gazetowe podalam jako przyklad po prostu.

warto poszukac for bardziej specjalistycznych, gdzie siedza zapalency i zarazaja tym swoje dzieci. tam angry birds raczej nikt nie poleci jako gre planszowa big_grin

--
    Niektóre samochody nawet nie jeżdżą (!) tylko są traktowane jako ,,piwnica" by mojemieszkanie24
  • tatosteron_pl 07.01.16, 17:22
    Lepiej poszukać opinii na branżowych forach o grach planszowych, albo na blogach. Recenzje są rzetelniejsze.

----
    Podejmij wyzwanie rodzicielskie 2016 tatosteron.pl/10-zadan-dla-rodzica-wyzwanie-rodzicielskie-2016/
  • aurinko 23.04.15, 10:40
    Co jakiś czas czytam na forum zakupy opinie o grach, hity i kity, robię listę wybranych planszówek, pokazuję dzieciakom w necie, czytamy opisy, instrukcje i decydujemy. Wtop żadnych nie było. I jeszcze tu bywamy www.festiwalgramy.com
    można gry przetestować na żywo, poradzić się, dowiedzieć co i jak a nawet wypożyczyć smile
  • maj18-98 23.04.15, 10:49
    na gazetowym forum o grach planszowych ruchu nie ma ale jest bardzo żywe forum w necie, polecam zajrzeć, kopalnia wiedzy www.gry-planszowe.pl/forum/index.php
    i taki na przykład fantastyczny wątek : www.gry-planszowe.pl/forum/viewtopic.php?p=169111#p169111
  • tranel66 22.05.15, 09:30
    Morze gry od Maxima. Solidne wykonane w ładnym opakowaniu .
    radosne.pl/pl/p/DROGA-DO-DOMU/356
  • agus1976 07.05.15, 08:44
    Ja często wchodzę na stronę Rebel.pl gdzie przy większości gier można znaleźć recenzje blogerów oraz opinie osób, które kupiły daną grę. Jeśli interesuje mnie konkretny tytuł wpisuję w wyszukiwarkę np.: Metrolpolia gra blog i czytam kilka opinie na temat gry. Jeśli ktoś ma możliwość to fajnym rozwiązaniem jest odwiedzenie różnego rodzaju spotkań i konwentów gier planszowych. My tak robimy i dzięki temu poznaliśmy kilka fajnych gier, które trafiły na naszą listę "must have". Nie kupujmy byle czego, szkoda kasy.

--
    wieczorgier.blogspot.com/
  • 774marek 20.06.15, 11:10
    Mój chrześniak bardzo lubi gry planszowe. Niedługo ma urodziny i planuje kupić mu kolejną. Zastanawiam się nad Policz nogi stonogi. Czytałam bardzo dobrą recenzję tej gry.
    Gra przeznaczona jest dla dzieci powyżej 4 roku życia. Chrześniak ma 5 lat. Gra Nogi Stonogi polecana jest dla dzieci są na etapie nauki liczenia/poznawania kolorów. W bardzo prosty i przyjemny sposób zachęca dzieci do liczenia, gwarantując świetną zabawę. Rodzice też nie będą się nudzić, ponieważ liczenie i kolory to nie wszystko - trzeba obstawiać, jakie ""nogi"" są nam potrzebne i czy na pewno je wylosujemy. Wydaje się być fajna. Czy wasze dzieci mają tą grę?
  • krzy1333 03.10.15, 09:52
    e-puchatek.pl/c/14/gry.html
  • big_benka 04.11.15, 11:39
    warto przed zakupem czytać recenzje graczy, zwracają oni uwagę na różne elementy gry

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka