• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

nauka czytania-program komputerowy Dodaj do ulubionych

• 06.03.07, 15:56
    Czy jest jakiś godny polecenia program komuterowy dla 5,6 latka wspomagający
    naukę czytania??? Syn ma podejrzenie dysleksji, jak wszystkie dzieci uwielbia
    komputer, więc chciałabym połączyć fajne z pożytecznym, tylko nic ciekwego w
    sklepach nie widzę smile Na Bystrzaki i Kubusie już za duży chłop... smile
    Edytor zaawansowany
    • 06.03.07, 17:36
      www.reedukacja.prv.pl/
      Tu znajdziesz mnóstwo zabaw i gier z literkami, a także porad dla rodziców, z
      programów to widziałam taki: "Klik uczy czytać", ale nie wiem co dokładnie ten
      program zawiera.
      • 06.03.07, 17:39
        dziękismile
        • 06.03.07, 17:45
          drobiazg smile
      • 06.03.07, 17:43
        • 06.03.07, 17:50
          mogę jeszcze, po raz kolejny na tym forum, polecić czasopismo dla dzieci
          "Komputerowa Gratka" z grami na płytach CD, może nie są to gry typowo do nauki
          czytania, ale zawierają elementy związane z czytaniem i rozpoznawaniem liter. W
          empiku można kupić numery archiwalne. Numery bieżące w kioskach (ok 10 zł)
          www.kgratka.pl/
          info smile
          • 06.03.07, 20:08
            synek już z Gratki wyrósł, poza tym kupiłam grudniowy numer i miałam problem z
            dźwiękiem. Nie wszystkie numery mi się podobały, mały bawił się tym jak miał 4
            lata i nie zawsze radził sobie z zabawami. Grafika też, taka sobie, brakuje
            chyba na rynku programu, który trafi humorem, grafiką, do 6-latka, zeby go
            zachęcić do nauki. Ale bardzo dziękuję za pomocsmile
            • 07.03.07, 09:43
              blekitnykoralik napisała:

> synek już z Gratki wyrósł, poza tym kupiłam grudniowy numer i miałam problem z
              > dźwiękiem. Nie wszystkie numery mi się podobały, mały bawił się tym jak miał 4
              > lata i nie zawsze radził sobie z zabawami. Grafika też, taka sobie

No bez przesady Koraliku, uważam, że jak na kwotę 10 czy 12 zł gry są całkiem
              fajne smile
              Wiadomo, że za jakość trzeba płacić
    • 06.03.07, 21:06
      trochę dziwne mi się wydaje, że 5,6 latek wyrósł np. z bystrzaków...
      przecież są bystrzaki dla pierwszoklasisty czy drugoklasisty...
      z tymi też radzi sobie bez problemu?
      ja jeśli chodzi o naukę czytania polecam
      bolek i lolek alfabet i nauka czytania
      mi ten program bardzo przypadł do gustu...
      zabawy na zróżnicowanym poziomie
      każdy znajdzie coś dla siebie
      • 07.03.07, 11:18
        O Bolek i Lolek to może być to, to jego ulubione postaciesmileDzięki! Nie chodzi o
        to, że wyrósł z trudności zabaw, tylko króliczki już do niego nie trafiają, to
        już bardziej 6-latek niż 5-latek =)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.