Dodaj do ulubionych

gdzie na wycieczkę o okolice Krakowa?

24.09.03, 10:48
Prosze podajcie jakies fajne miejsca na niedzielna wycieczkę poza miasto.
Oczywiscie najlepiej by było z atrakcjami dla dzieci( 1,5 roku i 13 lat).
Ojców juz nawiedzałam 100 razy , kopce tez , zoo , lasek wolski itp juz było.
Mam takie miejsce ale az 80 km od Krakowa , przydałoby sie troche blizej cos
z placem zabaw , jazdą konną , jakąs knajpką na obiad itp.

--
Paula
Edytor zaawansowany
  • silije.amj 26.09.03, 08:56
    Nie wiem czy Rabka Zdrój jest dostatecznie blisko, ale poza tym ma same
    zalety - przyjemny spory lunapark o nazwie Rabkoland, rewelacyjny jak na małe
    miasteczko teatrzyk lalkowy Rabcio, można wybrać się w góry np. na Luboń
    Wielki - wszystko to sprawdziliśmy na naszej 3,5 letniej Julce smile.

--
    Julia figluje w przedszkolu, a dzidziuś w brzuszku.
  • agalubian 26.09.03, 09:36
    Byłam w Rabce i na Luboniu, kiedy miałam 5 lat. Tata wyciągnął mnie na taką
    wycieczkę. Te góry śniły mi się potem po nocach. Do dzisiaj pamiętam pieniek
    powygryzany przez korniki w piękne wzorki i widok ze szczytu spod schroniska
    (czy co się tam teraz mieści). Po latach sama zaczęłam chodzić po górach.
    Teraz - cóż, mała przerwa, synek ma dopiero 3 lata i jeszcze nie jest wytrwałym
    piechurem. Nad morzem jakoś łatwiej. A Warszawa niestety nie jest ani trochę
    pofałdowana. Płasko i już...
  • Gość: Biały IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.14, 11:37
    Gospodarstwo w Dolinie Będkowskiej (www.naszaryba.pl) Miejsce nie tylko do wędkowania, ale również odpoczynku. Piękna okolica, zaledwie 15 km od Krakowa, gospodarze troszczą się o każdego , nawet najmłodszych, i przygotowali dużą ofertę rekreacjyjną wink
  • thejehmes 23.06.14, 12:07
    Kopalnia Soli w Wieliczce, Auschwitz-Birkenau, Ojcowski Park Narodowy - możesz poczytać o tym tutaj zwiedzanie-krakowa.pl/ i może skorzystać z ich oferty, bo ponoć dobre biuro
  • fizmedka 24.07.14, 21:48
    Z dalszych jest zespol parkow rozrywki dino i park miniatur w Inwaldzie k Wadowic. Niedaleko jest tez Zatorland w Zatorze. W okolicy krakowa w Niegardowie jest fajna stadnina maja kucyka. A w samym Krakowie stadnina i fajna knajpka Stare Konie w okolicy ul. lubostron na Ruczaju.
  • arica7 19.09.14, 12:40
    Auschwitz dla 1,5 roczniaka i 13letniego dziecka? To chyba żart! smile
    Ja polecam Restaurację Rohatyna nad Kryspinowem - można wypić kawkę, zjeść coś, dla dzieci jest fajny plac zabaw (chyba oddany w tym roku przed wakacjami) na piasku, obok drugi starszy, na trawie - są chuśtawki, piaskownica i taka drewniana konstrukcja statku do wspinania się. Ogród Botaniczny na Kopernika też jest fajny, wspomniany Park Dinozaurów, Miniatur i Park Starożytności w Zatorze i nowo otwarty Energyland w tym samym miejscu (park rozrywki dla dzieci i rodzin). Weekendowo polecam warsztaty kulinarne w Chochołowym Dworze, super sprawa dla dzieci, wstęp wolny, rodzice w tym czasie mogą wypić kawę. Przy restauracji jest też plac zabaw i taka lina do zjazdu tyrolskiego (to dla starszaka). Trochę dalej, bo za Nowym Sączem jest fajny Park Linowy Ablandia, tyle że to dla starszego dziecka atrakcja, z młodszym można wtedy pospacerować obok po lesie albo powrzucać kamyczki do rzeki jak to robi dużo dzieciaków smile
    Ponoć fajny jest też plac zabaw Pinokio pod Wieliczką, ale nei byłam jeszcze.A, no i Park Śląski z Wesołym Miasteczkiem w Katowicach wart jest odwiedzenia!
  • fizmedka 24.07.14, 21:50
    A Ogrod Doswiadczen juz odkryliscie? Fajne miejsce dla malych i duzychwink
  • mamaohana 10.09.14, 23:21
    W samym Krakowie absolutnym hitem dla małych i dużych jest wspomniany wcześniej Ogród Doświadczeń im Lema. Byliśmy tam ostatnio kilka razy z 2 oraz 3,5 latkiem, ale starsze dzieci pewnie więcej skorzystają.
    Nasza fotorelacja tutaj: ohanablog.pl/index.php/jedziemy/40-lem
    --
    www.ohanablog.pl
  • dudexxx 28.10.14, 13:29
    Ja na weekend polecam jedno z moich ulubionych miejsc - Beskid Mały, jednen z piękniejszych rejonów Małopolski, szczególnie urokliwy jest o tej porze roku. W okolicy jest hotel Łysoń (Inwałd). Hotel ma piękny widok na okoliczne góry, a oprócz tego świetną strefę spa i wspaniałe jedzenie ? po całym dniu w górach można nie marzy się o niczym innym jek o relaksie w SPA ? POLECAM gorąco, szczególnie teraz w chłodne wieczorysmile
  • 79karina 04.05.15, 19:31
    Jeźdzcie do Wieliczki zdecydowanie, tam jest jak w bajce, dzieci będą zachwycone
  • annija90 20.05.15, 10:43
    Polecam Dobczyce. Nawet z półtora rocznym dzieckiem można się tam wybrać. tygrysiaki.pl/zamek-dobczyce-wycieczka-krakow-i-okolice/
  • annija90 20.05.15, 10:49
    A może Dobczyce? tygrysiaki.pl/zamek-dobczyce-wycieczka-krakow-i-okolice/
  • sredniowiecznykrakow 07.07.15, 21:17
    Chcesz być "Super Rodzicem" i zrobić "super" niespodziankę swoim dzieciom?

Zabierz ich na niezapomnianą wycieczkę po średniowiecznym Krakowie, w trakcie której na dzieci czeka wiele atrakcji: przebieranie w stroje średniowieczne, udział w scenkach średniowiecznych, bitwa na piankowe miecze, udział w grach i zabawach średniowiecznych, dyplomy na zakończenie wycieczki.

Nasze interaktywne wycieczki to dla dzieci świetna zabawa. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: www.SredniowiecznyKrakow.pl.
  • hottbitt 07.04.19, 22:14
    Dolinki oczywiście! Polecam stronę spacerymaleiduze.pl/co-robic/krakowskie-dolinki albo Zarabie całkiem się tam ostatnio zmieniło jest dużo atrakcji dla dzieci spacerymaleiduze.pl/miejsce/zarabie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka