Dodaj do ulubionych

Bactrim-po podaniu goraczka?:(

18.02.10, 15:55
Synek przechodzi właśnie zapalnie gardła i ucha.
Dostaje Vercef i Bactrim.
Po podaniu 1 raz Bactrimu po ok 1 godz. dostał gorączki 38,4.
Nie wiem co robić?Lekarz nie odbiera?

Edytor zaawansowany
  • 18.02.10, 17:33
    Odstaw ten Bactrim,sprawdziłam,nie jest na gardło i uszy,tylko ten
    Vercef. A skutki niepożądane Bactrimu to min.wysoka goraczka,nawet
    halucynacje. Następnym razem przed choroba zrob dziecku wymaz z
    antybiogramem.
  • 18.02.10, 17:34
    I pamietaj o ochronie-Lacidofil,jogurt.
  • 18.02.10, 17:37
    Mojej po bactrimie nic nie bylo zadzwon moze na pogotowie lub do
    innego lekarza. Duzo na necie pisze o Bactrimie.

    Pozdrawiam.
  • 18.02.10, 20:02
    Właśnie sprawdziłam dokładnie ulotkę:
    matko!
    działania niepożądane:
    Reakcje nadwrażliwości: gorączka!
    Chyba jest UCZULONY!?
  • 18.02.10, 20:38
    Nie wyrzucaj ulotek,zbieraj,pisz uwagi na nich,najlepiej załóż
    zeszyt zdrowia dziecka,notuj daty,leki,jakie brało,jak się
    zachowywało,czy miało temp,itd... Bedziesz wiedziała,jakie leki może
    brać,a jakie mu szkodzą. Patrz na skład.
  • 18.02.10, 22:01
    Podaj wapno.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.