• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Skuteczna maść aby odkleić napletek Dodaj do ulubionych

• 15.02.11, 19:49
    Dziewczyny napiszcie proszę jaka maść sprawdziła się u waszych synów. Moja pani doktor sugeruje Hydrocortyzon czy któraś z was to stosowała i czy pomogło? Pozdrawiam
    Edytor zaawansowany
    • 15.02.11, 21:07
      My stosowalismy Diprolene u 5 latka - zadziałało idealnie smile
      • 15.02.11, 22:21
        u mojego syna zadziałała Detromycyna
    • 16.02.11, 09:21
      Czy tu chodzi o stulejke, mój syn miał robione zabiegowo u pani chirurg ale niestety te blaszki jak ona to nazywa przykleiły mu sie spowrotem po długim czasie, potem pani doktor stwierdziła że to przez to ze w trakcie zabiegu nie zostały te blaszki odklejone do końca. Nie chciałabym syna narażać na kolejny stres. Czy taka maść pomoże mu?
    • 16.02.11, 10:42
      Diprogenta
    • 17.02.11, 10:37
      zdecydowanie diprogenta.Hydrokortyzon jest slaby.
      --
      ♥♥♥Zbyszko♥♥♥
      Katar na Poddaszu...
    • 17.02.11, 11:57
      u nas syn dostał Kuterid, zadziałało
      --
      Julia,Maksiu i Tatiankasmile
      "Te książki miały prawdziwą szkołę życia" - moja pociecha o podręcznikach z poprzedniego roku
      • 17.02.11, 13:11
        oczywiście że maść pomożę, ja nie zgodziłam sie na takie zabieg u moich synów i maść rozwiązała problem w ciagu 2 tygodni i to zupełnie bezboleśnie, po co narażac dziecko na ból i stres zwłaszcza ze takie odklejanie na siłę nic nie daje
        • 18.02.11, 20:59
          Czy te maści o których piszecie są na receptę? Jak często smarowałyście i jak się smaruje i gdzie dokładnie?Sorki za pytania, ale wybieram się do dr (mam 3 latka) i chcę coś więcej wiedzieć ,aby skończyło się tylko na maściach. Czy smaruje się po lekkim odciągnięciu tylko na brzegach i trzeba omijać ujście cewki?Czy smaruje się bez odciągnięcia?
          • 21.02.11, 23:11
            odciągasz ile się da i stosujesz kropeczkę maści - koniecznie 2 razy dziennie przez co najmniej 3 miesiące, nawet jeśli się odklei, nie wolno przerywać kuracji, bo zrośnie się na nowo

właśnie wysłuchałam wykładu pana dokora, który ktoś gdzieś zalinkował
    • 22.02.11, 07:51
      tu masz fajny wykład Pana doktora na ten temat uronef.pl/forum/forum.php/8123.ht
      --
      "Te książki miały prawdziwą szkołę życia" - moja pociecha o podręcznikach z poprzedniego roku
      • 22.02.11, 07:54
        www.mp.pl/wideo01/?id=453&l=1019&u=23217553
        uronef.pl/forum/forum.php/8123.htm
        --
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.