Dodaj do ulubionych

Probiotyki w kroplach

24.02.11, 14:07
Stosowałam Biogaja i Lactiv baby, w zasadzie nie wiem które lepsze. S ą jeszcze jakieś inne dla niemowląt?
Edytor zaawansowany
  • kwietniowka2011 14.11.11, 12:28
    jeszcze jest dicoflor w kroplach, jeszcze droższy niż dwa wyzej wymienione uncertain
  • mamapoli3 22.11.11, 11:46
    napewno dla niemowląt nadaje się Lactoral tylko że do 6m-ca jest bezsmakowy a po 6 mozna podawać smakowy. Nie kojarzę wersji w kroplach, ale ja bez problemu mieszałam z wodą albo mleczkiem albo kaszką, ma b.delikatny smak, więc dziecko(przynajmniej moje) nie wie nawet że cos dostaje.pozd
  • otylka_net 24.11.11, 11:17
    słyszałam tylko o biogaja w kroplach. sama podawałam córce latopic ze względu na alergię, bo nie zawiera białka krowiego, ale latopic jest w saszetkach i trzeba go rozpuszczać.
  • ekarolna84 09.11.18, 10:05
    Krople probiotyczne BioGaia są świetne. Moja żona podawała je naszej córce od pierwszych dni po narodzinach. Rodziła przez cesarskie cięcie więc probiotyki były wręcz konieczne od samego początku. Z probiotyków w postaci kropli masz jeszcze preparat Estabiom Baby – również bardzo solidny produkt, ponieważ zawiera szczepów bakterii jelitowych - Lactobacillus rhamnosus GG oraz dawkę witaminy D3.
    ---
    Karol Antkowiak

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.