Dodaj do ulubionych

aerozol do nosa i gardła

12.04.11, 10:49
jakie psikacze do nosa stosujecie u swoich dzieci przy katarze i jak długo?
ja używam Naso drill lub marimera teraz chciałabym zmienić na coś innego.
co już sprawdziliście?
Edytor zaawansowany
  • alfa36 18.04.11, 12:11
    Ostatnio kupilam sol morską z dodatkiem propolisu (kiedys widzialam wątek, w ktorym byla zachwalana). Co prawda u mojego dziecka nie widzialam roznicy (stosowalam wczesniej najtanszą z mozliwych w aerozolu), ale mlody juz tak ma, że jak katar to na maxa.
  • dorek3 18.04.11, 12:55
    Kupuję najwięcej za najmniej bo u nas stosowane jest na bieżąco. Stosujemy Tonimer.
    W czasie kataru dodatkowo płuczemy hipertonicznym roztworem soli.
    --
    pozdrawiam
    Dorota i Kuba&Bartek
  • mamka30 18.04.11, 13:04
    ja dla mojego 5-latka zawsze kupowałam Marimer (sol morksą), ostatnio alergolog przepisała nam Ringosol-bardzo dobry , no i standardowo Otrvin lub Nasivin i Buderin(ale to podobno juz taki steryd)-lecz tez uzywamy w momencie ostrego kataru..Do gardła jesli jest kaszel suchy i zeby nawilzyc sluzówke to spray GLOSAL-tez super sprawa...smile
  • agacia80 20.04.11, 21:22
    U nas sprawdza się euphorbium (ale w sprayu, kropelek nie próbowałam), oczywiście woda morska, albo roztwór soli fizjologicznej. Po nasivinie córka zaczęła mi się dusić i musieliśmy wzywać pogotowie, dlatego te kropelki i wszystkie pokrewne wyrzuciłam.
    --
    Dla wszystkich rodziców
  • solaris31 20.04.11, 22:49
    ja jestem wierna marimerowi, stosuję tez euphorbium. sterydy / czyli flixonase na przykład/ stosuję tylko na zalecenie lekarza.

teraz uzywam roztworu hypertonicznego - jest mocniejszy i lepszy. dobry jest też quixx - ale marimer hyper wychodzi taniej.
  • marghe_72 20.04.11, 23:48
    Najzwyklejsza sól fizjologiczna w malutkich ampułkach sprzedawana.
    A na prawdziwy wink katar Nasivin dla dzieci
    --
    miszmasz-marghe.blogspot.com/
    i
    malutki-kuchcik.blogspot.com/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka