Bądź świadoma i bezpieczna w ciąży! Moja Ciąża z eDziecko.pl

     

Katar w trakcie antybiotykoterapii u 4-latka. Dodaj do ulubionych


Syn 4-latek w 3-ej dobie leczenia antybiotykiem anginy dostał katar. Nic innego mu nie dolega, temperatura od soboty nie wzrasta już, trochę się poci, ale jest ciepło i chyba z tego wszystkiego właśnie wczoraj dostał katar - przezroczysty, wirusowy. Dziecko nie jest alergikiem, więc zakładam, że to wirus. Przegrzanie chyba nie, bo chodzi lekko ubrany, a w domu mamy 23 stopnie. Kontrolę mamy dopiero w czwartek, więc nie chcę lecieć z katarem do lekarza. Jak wy sobie z tym radzicie? Czy zdarzyło się którejś z Was, że dziecko złapało infekcję wirusową w trakcie antybiotyku?
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.