14-letnia córka i czopki Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Jestem ojcem 14-letniej córki i mam taki trochę dziwny problem. Moja córka poszła ostatnio do lekarza który powiedział jej , że musi brać czopki do pupy. I tutaj zaczyna się problem ponieważ Magda bo tak ma na imię moja córka ma straszliwą awersje do czopków i powiedziała że ona żadnego czopka sobie w pupe wkładać nie będzie. Co mam zrobić i co powiedzieć aby Magda włożyła sobie tego czopka.
    Wiem , że to troche dziwne że pisze to ojciec ale mama Magdy i moja żona zmarła kilka lat temu.
    • zadzwon do lekarza o zmiane recepty na lek doustny. Jesli nie ma zamiennika, to kaz corce czubek czopka zwilzyc woda, albo jeszcze lepiej olejem spozywczym, wsunie sie duzo latwiej. W sumie sie dziewczynie nie dziwie, bo czopki nie sa przyjemne ( do momentu, az sie rozpuszcza), ale czasem nie ma innego wyjscia. Chyba, ze to kwestia tylko miejsca, to zawsze mozesz stwierdzic, ze jak sama nie wlozy, to jej chetnie pomozesz, tylko z lobuzerskim usmiechem, zeby nie wziela propozycji zbyt powazniesmile Sprobowalabym jednak z telefonem do lekarza.
      --
      autystyczne-tygryskowo.blogspot.com/
    • Jeśli lekarz przepisał czopki i pozwoliła na to wiedząc, że ich sobie nie zapoda-znaczy wstydziła się-może powinieneś zadziałać osobiście-(u lekarza)-w końcu ma dopiero 14 lat. Sprawdź co to za czopki-być może jest alternatywa doustna, albo w zastrzykach.

• --
      http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/h/hrle12pb7.png

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.