Dodaj do ulubionych

Zmiany na stopach 6-cio latka

29.05.12, 10:31
Mój syn od paru dni ma zmiany na podeszwach stóp, szczególnie to uwidacznia się po kąpieli, są to takie wypryski białe chyba bez żadnego płynu, rano natomiast podeszwy stóp wyglądają normalnie, co to może być bo pojęcia nie mam?
Obserwuj wątek
    • easyblue Re: Zmiany na stopach 6-cio latka 29.05.12, 19:36
      A nie jest to łuszcząca sie skóra? Pierw powstają bąbelki, w środku nie ma żadnego płynu. Potem bąbelki pękają i skóra zaczyna sie łuszczyć.
      --
      Najtrudniej przyznać, że nosi się w sobie diabła i umieć chwycić go za gardło w momencie, gdy tylko się ruszy.
      Ryszard Kapuściński
    • jolisia-misia Re: Zmiany na stopach 6-cio latka 05.06.12, 13:35
      Byłam z dzieckiem u dermatologa i Pani dr powiedziała, że nie jest to żadna grzybica tylko wyprysk potnicowy co może być związane z alergia i może wyskoczyć również na dłoniach od wewnętrznej strony. Zaleciła chodzenie na bosaka. Na szczęście to nie żadna zaraźliwa franca. Pozdrawiam
      • joasia_s77 Re: Zmiany na stopach 6-cio latka 05.06.12, 18:29
        Mój syn ma dwa lata i dziewięć miesięcy. Miesiąc temu przebywaliśmy w Berlinie. Zaczął tam gorączkować, kaszleć i wyszły mu na twarzy, dłoniach i nogach bąble. Były one wypełnione wodą. Pojawiały się w 5 minut a znikały w 2 minuty. Lekarz z Berlina podał mu dawkę uderzeniową przeciwalergiczną. Stwierdził też wodę w płucach. Na drugi dzień byliśmy już w Polsce. A po dwóch dniach w szpitalu. Małemu spuchła cała buzia i szyja. Diagnoza - zapalenie płuc, jakiś wirus, alergia. Miesiąc był leczony. 4 rodzaje antybiotyków w tym jeden rodzaj dwie serie. Kosmos. Podawałam mu Lacidofil. Nikt nie przepisał Nestatyny. Niestety te bąble nadal się pojawiają tyle, że na dłoniach i stopach. Nie widzę tylko w nich płynu. Pozostaje tylko pęknięty. Jak po odcisku. Lekarz rodzinny nie wie co mu jest. Dermatolog również. Następną wizytę mam w sierpniu do jakiegoś wojewódzkiego specjalisty. Czy mógłby ktoś mi coś podpowiedzieć czy spotkał się z takim przypadkiem?

Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka