Re: Długotrwały kaszel, podkrązone oczy Dodaj do ulubionych

no i jesteśmy po wizycie u laryngologa. I znów jesteśmy w punkcie wyjścia- to nie trzeci migdał!. Ponoć mała ma typowy alergiczny obrzęk śluzówki nosa, stąd częściowa niedrożność, specyficzny wygląd gardła jak na alergika. Nie wykluczam, żetak jest, choć niestety testy mamy ujemne. Cera na buzi od początku prawie z drobną kaszką.
Doszedł znowu suchy męczący kaszel, dziś w nocy prawie nie spaliśmy. W dzień kaszle non stop.
Jedyne co wyłapałam oserwacją to kakao.
Zalecenia mamy takie: nadal płukać nos Sinus Rinse, dodatkowo Ketotifen 2x5ml, i jakiś nowy syrop Levopront-przeciwkaszlowo. Opórcz tego baczna obserwacja pod kątem alergenów!

Co do Sinus Rinse, małą ma 4 latka (4 i 4m-ce) i chodzi 2 rok do p-kola. A miało juz być lżej z chorobami, ehhhh.
Nie mam z kim dziecka zostawiać w domu, na czas choroby, chodzi do p-kola dopóki nie dostaje gorączki, bądź smarka i kaszle na mokro obrzydliwie. Inaczej musiałabym jej w ogóle nie posyłać. Jestem psychicznie już wykończona. Myślę, żeby jeszcze jej zrobić badanie na krztuśca i mykoplazmę, to co i Tobie podpowiadałąm. Trzymaj się!
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.