Dodaj do ulubionych

schodząca skóra na stopach to grzybica?

05.02.13, 21:05

-- J.w

czy schodząca skóra na stopach może być objawem grzybicy syn ma 12 lat .....paznokcie bez zmian nic go nie swędzi ,nie chorował już długo ...skóra schodzi na palcach i od spodu stóp......czym to leczyć?

"dziecko powinno wiedzieć, kiedy mama z aniola przeistacza się w normalną matkę, a z normalnej matki w ziejącą ogniem bestię"....to najpiękniejsze zdanie jakie znalazłam na tym forumsmile)))
Edytor zaawansowany
  • dorotakatarzyna 08.02.13, 00:48
    Prawie na pewno grzybica. Można iść do lekarza. Można też iść do apteki. Nie wiem, czy w tym wieku już mozna stosować Lamisillat 1 - to najprostsze, bo raz się smaruje, i po tygodniu zdrowe. Jest też masa innych maści i żelów, trzeba smarować 1-2 tygodnie co wieczór. Nazw już nie pamiętam, zapytaj w aptece.
  • unhappy 08.02.13, 13:44
    gosc123qw napisał(a):

> Ja proponuje w takim przypadku odrazu wybrac sie do instytutu Volla, bo na leka
    > rza nie ma co liczyc. Trzeba sie prosic o kazde badanie. A w Instytucie Volla m
    > ozna odrazu sprawdzic wszystkie pasozyty, grzyby, wirusy itp jakie mamy w organ
    > izmie, a wyniki sa odrazu. Dodatkowo mozna tez sprawdzic stan narzadow pod wzgl
    > edem nadczynnosci i niedoczynnosci. Naprawde polecam wybrac sie tam na badanie.
    > Dla kazdego pozniej tez dobieraja odpowiednia terapie jezeli jest ktos zainter
    > esowany.

A ja proponuję sprawdzać co do powiedzienia masz w innych postach. Bo wszystkie jakie zamieściłaś na forach dotyczą reklamy tej szemranej terapii, która nic nie sprawdza i niczego po niej pacjent się nie dowie. No, poza ceną jaką musi zapłacić big_grin

--
    Z przemyśleń forumowych intelektualistów:
    douglasmclloyd: Teraz czekam na artykuł, o seksie z nieboszczykiem. Na przód gazeto!
    (w komentarzu do artykułu o seksie niepełnosprawnych)
  • monikar26 08.02.13, 18:03
    Jeżeli synowi bardzo intensywnie pocą się stopy, to może niekoniecznie być grzybica. Najlepiej, żeby obejrzał to lekarz.
  • majuszka77 08.02.13, 19:20
    chyba po prostu wpadniemy do lekarza ..syn mi to dopiero niedawno pokazał nie wygląda groźnie ale leczyć trzeba ......stopy mu się mocno nie pocą ,skarpety też nie śmierdzą jak do prania wyrzuci .....dzięki za pomoc
    --
    "dziecko powinno wiedzieć, kiedy mama z aniola przeistacza się w normalną matkę, a z normalnej matki w ziejącą ogniem bestię"....to najpiękniejsze zdanie jakie znalazłam na tym forumsmile)))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka