Dodaj do ulubionych

Cinnabaris Dagomed 3

10.09.13, 15:07
znacie? czy to można stosować u 2,5 letniego dziecka (13 kg) na katar spływający na tylną ścianę gardła podczas snu? pomoże?

--
http://lb3m.lilypie.com/aNjrp2.png
Edytor zaawansowany
  • rulsanka 10.09.13, 15:18
    Spróbować można.
    Mój syn ma krzywą przegrodę i katary u niego trudno się leczą. Pewnego razu na wyjazd nie wzięłam praktycznie żadnych leków, młody dostał kataru, który nie chciał przejść, zrobił się ciemnozielony, dziecko wyraźnie się źle czuło. Jedynie co miałam, to cinnabaris, nawet kropli wtedy nie miałam ze sobą. Dawałam młodemu dosłownie co pół godziny po kilka granulek. Do wieczora była ogromna poprawa a nazajutrz przeszło.
    Zawsze należałam do grona prześmiewców homeopatii, ale od kiedy sama się wyleczyłam biorąc przypadkiem tego typu lek - zaczęłam niektóre specyfiki kupować i działają.
    Z klasycznych leków na głęboki katar sprawdza się mucofluid, może być też flegamina.

Jak dziecko współpracujące to przy katarze spływającym do gardła można spróbować sinus rinse, do płukania nosa. Mój syn płucze od wieku 3,5 ale widziałam, że mógłby wcześniej zacząć. Można spóbować nebulizacji solą fizjologiczną.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka