09.07.18, 20:56
Moje dziecko piecze psitka.Ma 3 lata.Do tego zachowuje się dziwnie.Wkłada palec w psitkę i go...Oblizuje!Pomocy
Edytor zaawansowany
  • camel_3d 10.07.18, 00:43
    ....
    jak ja swedzi to znaczy, ze cos nie tak jest i jezeli nei ma zaczerwieniania..itd to idz do dermatologa..
  • mamisiagosia 10.07.18, 09:27
    A jak to będzie wyglądało(w sensie wizyta)
  • rulsanka 10.07.18, 11:28
    Przede wszystkim dziecko trzeba odrobaczyć, teraz pyrantelum jest ponoć bez recepty. Dawkowanie ulotkowe.
    Poza tym używałabym do podmywania kwaśnego mleka, to powinno poprawić florę bakteryjną i ph tego obszaru.
    Jeżeli powyższe nie pomogą, to wizyta u lekarza pediatry.

--
    Pomoc dla Zuzi
  • camel_3d 10.07.18, 19:23
    sama si eodrobacz.. a skad ma wiedziec, ze dziecko ma robaki?
    wlasnie po to do dermatologa czy pediatry ma isc...
  • rulsanka 10.07.18, 20:49
    Jeżeli się drapie, to robaki są bardzo prawdopodobne. Zlecenie badań, które często daje wyniki fałszywie negatywne, nie przyniesie efektu leczniczego. Dermatolog nie zna się na takich rzeczach.

--
    Pomoc dla Zuzi
  • camel_3d 11.07.18, 10:47
    jesli sie drapie to ja moze skora swedziec bo moze miec podrazneinie, albo cos innego...

jezu... jak nie integracja sensoryczna to robaki.. big_grin

• rulsanka 10.07.18, 11:26
    Widać, że dawno z waginą nie miałeś do czynienia. Wagina jest elastyczną rurą, która znajduje się wewnątrz ciała, inaczej zwana jest pochwą. Tylko poważne problemy medyczne oznaczają obecność pochwy na zewnątrz ciała.
    Narządy zewnętrzne nazywają się fachowo srom, a ponieważ nazwa ta jest ewidentnie brzydka, używane są inne słowa, np. cipka. W przypadku małej dziewczynki psitka, siuśka - są słowami całkowicie na miejscu, w odróżnieniu od twojego komentarza.

--
    Pomoc dla Zuzi
  • camel_3d 10.07.18, 19:25
    wcale nie sa na miejscu, bo potem ludzie nie potrafia norlamnie mowic, tylko uwzywaj jakichs takich infantylizmow, bo im normalne, bilologiczne slowa przez usta nie przechodza.

• rulsanka 10.07.18, 20:47
    Jeżeli używać słów, to prawidłowych. Wagina nie jest prawidłowym określeniem na zewnętrzne narządy płciowe u kobiety.

--
    Pomoc dla Zuzi
  • camel_3d 10.07.18, 21:12
    a psitka juz wogole smile
  • rulsanka 10.07.18, 22:08
    Nie, w przypadku dziecka przedszkolnego słowo psitka jak najbardziej pasuje.

--
    Pomoc dla Zuzi
  • camel_3d 11.07.18, 10:46
    tak, tylko to napisala dorosla osoba.. . wiec ma problemy z uzywaniem normalnych okreslen.
  • rulsanka 11.07.18, 12:02
    Powinna napisać srom, czy cipka? Bo, że nie wagina, to już ustaliliśmy.

--
    Pomoc dla Zuzi
  • camel_3d 11.07.18, 17:58
    Od biedy mogla napisac pochwa big_grin

--
    Dziecko w podrozy. Grupa na Facebooku.

www.facebook.com/groups/129829233757830
  • milva24 12.07.18, 00:00
    Ale pochwa to nadal nie srom.
  • krypteia 13.07.18, 10:05
    camel_3d napisał:

> Od biedy mogla napisac pochwa big_grin

przecież ją nie swedzi wagina na litość boską tylko srom! mówiąc obrazowo to co ma na zewnątrz a nie w środku!
    człowieku wstyd że w takim wieku mając jeszcze dziecko nie masz najmniejszego pojęcia o budowie kobiecych narządów płciowych, wejdźże choćby na wikipedię poczytaj artykuł i popatrz na obrazek, może dotrze
  • mama_kotula 10.07.18, 11:51
    Wakacje, jak widać, w pełni rozkwitu, dzieci na obozy nie wyjechały, mimo 500+, tylko trollują na forach.
  • jematkajakichmalo 10.07.18, 20:33
    Z jednej strony brzmi moze dziwnie, ale corka kolezanki miala tak dokladnie w tym wieku. Okazalo sie, ze to cukrzyca typu I.
    Od dlugo utrzymujacego sie bardzo wysokiego poziomu cukru dziecko dostalo silnej grzybicy w miejscach intymnych co wywolalo swiad i pieczenie.

--
    "Bosze, dziewczyno to tylko wszy!!!! Mogłabyś mieć raka trzustki to był by problem!" by zefirkowapola
  • sanrio 13.07.18, 11:06
    i też ze smakiem ten cukier z PSITKI zlizywała? wink

--
    Z pozostałych pamiętam do dziś temat o bydłu, miałam wymienić negatywne skutki hodowli bydła na świecie. (...)Naprawdę jesteś aż tak głupia, że nie umiesz deklinacji?
    Zawsze miałam szóstki z gramatyki akurat, więc na mojej pasji mnie nie zagniesz ? tol8 big_grin
  • jematkajakichmalo 13.07.18, 16:49
    Az takich szczegolow nie znam, ale pewnie nie. Wiem tylo, ze dlugo ja tam wszystko pieklo i swedzialo, a jak poszli do lekarza to okazalo sie, ze to grzybica. Szybko okazalo sie od czego.

--
    "Bosze, dziewczyno to tylko wszy!!!! Mogłabyś mieć raka trzustki to był by problem!" by zefirkowapola
  • mama-ola 11.07.18, 10:02
    Idź z nią do lekarza.
  • sanrio 13.07.18, 11:04
    Psitka big_grin padłam

--
    Mój mi nigdy nie zabronił, ale za każdym razem jak sie umalowałam (a maluję wyłącznie rzęsy) to pytał, czy się pod latarnię wybieram. - andaba

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.