Dodaj do ulubionych

Lampa Solux

23.01.05, 14:48
Dziewczyny, czy naświetlałyście zatoki Waszych dzieciaczków lampą Solux? Jak
długo trzeba stosować takie zabiegi, ile trwa jedno naświetlanie? Czy były
dobre efekty. Czekam na Wasze opinie i pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • 24.01.05, 11:56
    Swego czasu, po dłuuugim leczeniu zatok naświetlałam zatoki maemu lampą Bio-V -
    działa podobnie jak Solux. I... chyba niespecjalnie pomogła, może powinno się
    to robić dłużej lub stale (ja robiłam 10 dni), albo lampę kupić. W każdym razie
    jakoś niespecjalne efekty widzę.
    Pytałam też naszego laryngologa, czy warto taką lampę (w tym przypadku pytałam
    własnie o solux) kupić i małemu naświetlać, stwierdził, że nalezy byc
    ostrożnym, bo lampa generalnie wysusza i jeśli dziecko ma katar to ona
    spowoduje jego zgęstnienie, co pogarsza sprawę...
    więc odpuściłam.
    --
    Przychodzi ksiądz na kolędę. Daje Mimkowi obrazek na pamiątkę. "-A z kretem to
    nie masz???" - pyta oburzony (Mimko, lat 4,5)
  • 03.11.15, 21:58
    ja mam tego typu 150w i na zatoki to max. taniej kopić niż skubią za zabiegi
    www.lampa-solux.pl
  • 06.11.15, 10:58
    zdecydowanie najlepsze na zatoki i chore uszy sa lasery biostymulacyjne ..czas terapii zależy od stanu zaawansowania choroby, wiec czasami jedna seria
    (10 zabiegów) nie wystarczy..ale efekt jest smile)
  • 16.02.17, 09:25
    Oczywiście, że lepiej wyposażyć się w swoją. Cena jest przystępna. Ja polecam taką www.elmedico.pl/product-pol-7220-Lampa-solux-Beurer-IL-35.html

--
    http://www.suwaczki.com/tickers/zrz62n0ahdzekkc4.png

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.