afty po antybiotyku Dodaj do ulubionych


Mój 17-sto miesięszny synek już trzeci raz w tym miesiącu dostaje antybiotyk.
najpierw na zapalenie ucha, następnie na krtań, a teraz znów na uszy. Leki
wyjałowiły jego organizm z witamin i na skutek tego na dziąsłach i końcu
języka pojawiły mu się ogromne afty. Teraz jedzenie sprawia mu ból, więc nic
nie je, wynikiem tego słabnie w oczach. Już nie moge partze jak cierpi. Co
mam zrobic? POMOCY!!!!
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.