• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Co oznacza ,,białko seroaktywne w krwi" ????? Dodaj do ulubionych

• 10.11.05, 11:50
    mam wielką prośbe, czy ktoś spotkał się z tym określeniem.moje siostrzenica
    (4 doba zycia) ma to stwierdzone.Proszę powiedzcie co to ozanacza u noworodka?
    Lekarz jeszcze nie wypowiedział się.Jesteśmy wszyscy zdruzgotani...

Edytor zaawansowany
    • 10.11.05, 15:06
      cos chyba nie tak uslyszalas, sprobuj jeszcze raz sie dowiedziec.
      • 10.11.05, 15:18
        Tak, wiem.chodzi o białko CRP.
        • 10.11.05, 15:19
          aaa to co innego to jest tzw. bialko ostrej fazy - pokazuje, czy organizm nie ma
          stanu zapalnego wywolanego bakteriami.
    • 10.11.05, 15:20
      Czy moze oznaczac ze z dzieckiem dziej esię coś bardzo niedobrego?jakieś
      zakażenia, choroby, nie wiem co jeszcze...?
      • 10.11.05, 15:21
        a co mowia lekarze? Moze maly ma jakies zakazenie po porodzie? czy nie mowia nic
        rodzicom?
      • 10.11.05, 15:23
        no włłśnie od rana nie było lekarza.ma być dopiero wieczorem a my jestesmy
        załamane....Mała ma żółtaczkę (poziom16), jakiś nieżyt w nosku, jakies
        zaczerwienie koło oczka...to napewno coś strasznego...
        • 10.11.05, 15:25
          nie, nic strasznego, pewno dostanie antybiotyk, glowa do gory, czasami tak jest,
          ze malenkie zachoruje, moj synek tez tak mial, dostal antybiotyk prze kroplowke.
          Naprwde nie zamartwiajcie sie, bedzie dobrze.
          • 10.11.05, 15:28
            Boże, tak się martwimy...Siostra płacze bez przerwy, ja też i nasza mam
            ateż.Dzieciątko i tak jest pokrzywdzone przez los bo tatuś zostawił je jak
            mamusia była w 3-cim miesiącu ciąży...cąłłą ciążę się stresowała, pod koniec
            ciązy kilk razy był zawezony zapis KTG, potem był już do końca dobry.Moze to ma
            związek??? Modlilismy sie już tylko o zdrowie dziecka, jeżeli już życie mojej
            siostry tak się ułożyło, a tu...taka tragedia...
    • 10.11.05, 15:54
      Hej, nie martwcie się. Moja córeczka miała w 3 dniu życia podwyższone CRP,
      podawali jej antybiotyk przez 4 dni, przez wenflon. Kiedy spadło, wypuścili nas
      do domu i jest wszystko w porządku. Mała ma 2,5 roku.
      • 10.11.05, 16:38
        dużo to by było gdyby było 100, a takie też sie zdażają, natomiast tak jak
        piszesz 16 to żadna tragedia. Dziecko dostanie antybiotyk i po sprawie. Moja
        mała miała też powyżej normy i dziś ma parwie 2 latka i rozwija sie super. Mówi
        lepiej od 3 letnich dzieci.pozdr.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.