Czym smarować Ospe

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • moja coreczka (8 m-cy) ma ospe ,czym ją smarowac zeby złagodzic swedzenie,,ja smaruje ja fioletem i pudrem w płynie ,dodam ze tych krost jest bardzo dużo i wszedzie dosłownie, no i nie wiem czy ją moge kąpać, zaczęło sie mniej wiecej od czwartku.
    • 12.02.06, 21:30 Odpowiedz

Mój mały miał ospe w wieku 4m-cy, smarowałam pudrem, pupe-fioletem i co 2-gi zień kąpałam w nadmanganianie potasu, ładnie wsuszało i łagodziło swedzenie, lekarka nam kazała
      --
      www.wenta.bobasy.pl/
      Wspólne zabawy
    • 12.02.06, 22:03 Odpowiedz
      Ja smarowałam mojego maluszka purodermem i gencjaną, ale tym ostatnim tylko
      tam, gdzie pieluszka ... strasznie brudzi...
      Polecam tez clemastin. On troszkę wycisza dziecko.
      Pozdrawiam
    • 13.02.06, 07:55 Odpowiedz
      my mamy od środy... tanno lotion u nas. kapiemy od sobpty, tzn 2 dni nie
      kapalismy. kąpiemy na razie w cienkim nadmamganianie potasu i mocnym rumianku,
      na zmianę. dzis albo jutroidziemy juz na niedługoi spacer, krostki zasadniczo
      juz przyschły.
      • 13.02.06, 13:07 Odpowiedz
        mała ma krosty od piatku ale tych krost jest coraz wiecej tworza sie jakies pecherze i ona sie drapie ma bardzo duzo na twarzy i klatce piersiowej dzis ja wykapie ,telefonicznie rozm. z lekarzem i on powiedzial zeby ja cała wysmarowac najpierw fioletem a na to puder ,na buzie taka masc zovirax .Czy ktoras z was tak moze smarowała?

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.