nie mam siły... Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • mały skończył 2 opakowania fromilidu, tydzień przerwy, 14 zastrzyków, wczoraj
    wieczorem ostatni a dziś od południa katar i gorączka, proszę poradźcie coś
    bo nie daję rady, jest tak od kwietnia, ciągle chory, rano dziś był u
    kontroli wszystko w porządku a od południa od nowa, czy ktoś też tak ma? mały
    ma 3 lata.
    • Wlasnie dzisiaj tez juz pisalam o tym problemie, mam ten sam problem, moj syn ma 3 lata i jak skonczyl
      roczek to zaczal chorowac raz w miesiacu od paru miesiecy to juz moze byl zdrowy moze przez tydzien, a
      ostatnio ledwo skonczyl w jednym dniu katar to juz dostal goraczki i ma katar i kaszle. Ja juz tez opadam
      z sil, nie wiem co mam robic, juz boje sie z nim wychodzic gdziekolwiek, boje sie isc do lekarza ze tam
      znowu spotka kogos chorego. Najdziwniejsze dla mnie jest tez to ze chorowal cale lato.
      • może wasze dzieci są alergikami ????

A badałyście obecność pasożytów?
        • Jak rozmawiam z lekarzami o tym to mowia ze sie nic nie da zrobic, ze niektore dzieci tak choruja przez
          cale zycie. Dzisiaj ide do innego lekarza, to znowu sprobuje z nim porozmawiac, zobaczymy co wymysli,
          moze cos doradzi.
          • a może warto spróbować i przyjrzeć się diecie dziecka. Moje córki były od
            urodzienia na dietach (a raczej ja, miały taki typ nietolerancji z której się
            wyrasta). Jednak mojej koleżanki córka także ciągle chorowała - non stop -
            jedną infekcję kończyła a na drugi dzień pojawiała się kolejna, zapalenia
            oskrzeli i płuc. W końcu znalazł się odpowiedni pediatra, który stwierdził iż
            dziecko jest alergiczne, a alergia u niego właśnie się objawia w ten sposób.
            Sama pamiętam jak podałam swojej córce przez tydzień serek - po piątym dniu
            dostała bardzo silnego kataru i kaszlu.

Owy pediatra nakazał wyłączyć z diety dziecka: rygorystycznie nabiał i jego
            pochodne (a więc jogurty, lody z mlekem, czekolady), cytrusy, ryby, orzechy,
            miód itp silnie uczulające rzeczy - no i dziecko po pewnym czasie od
            wprowadzenia owej diety przestało chorować tak często. Oczywiście zapewne miewa
            zwykłe dziecięce infekcje.
    • dziewczyny, te objawy, w ostatnim czasie, choc nieraz trudno w to uwierzyc, to
      objawy alergii wziewnej. Warto udac sie do alergologa. Zwlaszcza, ze wiosna i
      lato to pylenie drzew, potem traw, potem chwasty w lecie i zboza, a jesienia
      grzyby plesniowe.
      • dostał skierowanie do pulmonologa, umówiłam się na poniedziałek, a wczoraj
        wylądowaliśmy o 21 u lekarza w domu-wirusowe zapalenie krtani, leciał przez
        ręce, gorączka nie spadała, horror! Stwierdził, że "musiał gdzieś kupić
        jakiegoś wirusa" tylko, że on kupuje wirusy bez przerwy. A tak wogóle to
        robiliśmy zimą Ige, wyszło bardzo niskie-6.74, więc lekarz stwierdził, że za
        mało objawów, żeby się przyczepić alergii, na szczęście zmienił zdanie,
        zobaczymy co nam powiedzą w poradni chorób płuc.
    • no i stało się, wylądowaliśmy w szpitalu-pneumokokowe zapalenie płuc! wyszło
      dopiero na zdjęciu

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.