Dodaj do ulubionych

POZNAŃ - 25-26 listopada - spotkanie rodziców

08.11.06, 09:12
nie ma wiecej Poznaniaków ??????????????????????????
może nie widąa wątku (u góry)
Edytor zaawansowany
  • anfido 08.11.06, 14:36
    No właśnie z listy Kto jest kim na forum naliczyłm co najmniej 10 osób z
    Poznania. Ludzie nie dajcie się prosić. Jak juz nie możecie przyjść to chociaż
    dajcie sygnał, że czytaliście informacje.
    --
    Pozdrawiam, Ania - mama Filipka i Adasia www.sercedziecka.org.pl/06-1-15-adas.htm
  • msamel 08.11.06, 15:08
    podbiajmy

• tasiunia2 08.11.06, 22:03
    Witam, jestem mamą niespełna czteromiesięcznego Szymonka leczonego właśnie w
    Poznaniu. Chciałabym bardzo spotkać się z Wami, ale raczej nie uda mi sie
    dojechac w tych dniach do Poznania. Żałuję, ale będę o Was cieplutko myślała.
    Mam tez nadzieję, że jeszcze będę miała okazję poznać Was osobiściesmile
    No i oczywiście juz teraz proszę o jakąś krótką relację ze spotkania i życzę
    mile spędzonego czasu. Pozdrawiam Kasia z rodzinka
  • ewelina1122 08.11.06, 15:50
    no to gdzie? smile) i o ktorej?
    pozdrawiam ewelina
  • aska762 08.11.06, 17:50
    Już się nie mogę doczekać na spotkanie z Wami smile

--
    Asia z Marysią (blok przedsionkowo-komorowy III st, wszczepiony rozrusznik serca VVI, niedomykalność zastawki trójdzielnej i mitralnej, drożny otwór owalny, nietolerancja glutenu, niedoczynność tarczycy)
  • anfido 08.11.06, 18:55
    Magda, jak tam sala w twojej firmie czy da się ją dla nas wynająć???
    Ja przyjeżdżam w piątek o 19:32. Odbierze mnie Asia(aska762), w sobotę ok.13-
    tej muszę być na konferencji w Poznaniu-Kiekrzu ( towarzystwo mile widziane i
    pomoc w rozdawaniu ulotek, rozwieszeniu plakatów, będzie można porozmawiac z
    lekarzami, a napewno z panią dr Iwoną Fryze z Akademii medycznej w Gdańsku,
    któa opiekuje sie moim Adasiem itp). Pewnie gdzieś o 15-tej będę wolna, aż do
    18:36 w niedzielę, kiedy to będę miała pociąg powrotny do Gdańska.
    Proszę wszystkich chętnych na spotkanie o podanie mi nr telefonów, bo nie mam
    do wszystkich.
    --
    Pozdrawiam, Ania - mama Filipka i Adasia www.sercedziecka.org.pl/06-1-15-adas.htm
  • klago 08.11.06, 23:03
    Witam wszystkich! Aż dziw, że taki słaby odzew na możliwość spotkania! Będziemy z Markiem na 100%, a ja spróbuję przyjechać do Kiekrza. Aniu, masz może plan konferencji? Dajcie znać proszę na forum jak uda się znaleźć salę, albo będziemy myśleć nad inną opcją. Jeśli dobrze pamiętam Magda wspominała, że będzie coś wiedzieć jutro. Myślę, że do początku tygodnia uda się coś uzgodnić, żeby chętnym na spotkanie łatwiej było się dopasować. Pozdrawiam Gosia
  • omega771 08.11.06, 20:22
    mama szymonka spod poznania. bardzo chętnie spotkałabym się z wami tylko
    potrzebuję więcej szegółów. jak mogę się dowiedzieć czegoś więcej?

magda - mama sześciomiesięcznego szymonka, który ma całkowity bkol
    przedsionokwo-komorowy III stopnia i wszepiony stymulator serca oraz ASD II.
  • mamamaksia1 08.11.06, 23:11
    Witam, jesteśmy z Poznania. Kiedy planujecie spotkanie, napiszcie coś bliżej
    proszę... Pozdrawiam.
    --
    Magdalena, mama Maksia (HLHS) 22 mies. Poznań
  • aska762 09.11.06, 09:39
    O której się spotykamy?

--
    Asia z Marysią (blok przedsionkowo-komorowy III st, wszczepiony rozrusznik serca VVI, niedomykalność zastawki trójdzielnej i mitralnej, drożny otwór owalny, nietolerancja glutenu, niedoczynność tarczycy)
  • jukilop 09.11.06, 14:16
    jeszcze dzis nic nie wiem - szef owszem wrócił, ale jest posiedzenie Zarządu ,
    nie moge przeszkadzać , jutro z kolei mam urlop (imieniny Marcina zawsze
    szumnie wyprawiam dla całej mojej Rodziny ale w tym roku podwójnie mam za co
    dziękiować RODZINIE - pomagali mi w najcięższym momencie mego życia )
    ale do rzeczy , myślę że w poniedziałek będę wiedziała na 100 % - NA 99%
    załatwione - mam dobrego szefa (notabene ma też dziecko z wada serca - obecnie
    zdrów )
    cały czas myślę o Valerii a właściwie o jej bracie ARKU , dlatego mnie przez
    chwile nie było , nie miałam siły na to wszystko , zajrzyjcie proszę na Forum
    Conni i zapalcie dla niego (*)

o salę sie nie martwcie coś załatwię !!!!!!!!

• jumi2 09.11.06, 20:56
    mój synuś po zabiegu balonikowania w wieku noworodkowym, byl pod kontrolą
    Poznania na ul szpitalnej do 2 i pol roku,ze względu na to iz nic sie nie
    zmienia w tej chwili jestesmy pod opieką poradni w Pile tam gdzie mieszkamy.
    zyczymy udanego spotkania i pozdrawiamy Justyna z Synkiem
  • jukilop 10.11.06, 00:11
    z Piły do Poznania niedaleko - zapraszamy !!!!!!!!!!!!!!
  • jumi2 10.11.06, 21:51
    dzieki- ale niestety nie bedziemy mogli przyjechac ale za to bardzo serdecznie
    Was pozdrawiamy Justyna i Mikołaj

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.