Przerost miesnia sercowego. Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Wszystko w tytule.Wczoraj dowiedzialam sie. ze jest to problem mojego synka. Czy ktoras z Was mia la tez ten klopot ? Maglena
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 14.09.01, 08:23
    A czy on czasem nie chorował na anginę? Albo przechodził rzut gorączki reumatycznej? Byłaś z tym u lekarza? Tyska
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 14.09.01, 19:20
    Maciuś ma dopiero jeden miesiąc. Ja w ciąży przechodziłam ospę wietrzną, on miał ciężką żółtaczkę fizjologiczną. Najgorsze jest to, że nie wiem, z czym się "to je". Za każdą informację będę wdzięczna. Maglena
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 15.09.01, 09:16
    Magduś, spróbuj wejść na stronę Centrum Zdrowia Dziecka, poszukaj tam adresu mailowego do Pani doktor Joanny Dangiel, jest ona specjalistką od chorób serca. Korespondowałam z nią swego czasu, ale niestety już chyba nie mam adresu. Bardzo miła i sympatyczna, jeżeli nie będzie Ci w stanie pomóc to napewno poda Ci namiary na kogoś kto może i wyjaśni jak postępować z Twoim maluszkiem i jego serduszkiem. Trzymam kciuki, a tak na wszelki wypadek to idz jeszcze do innego lekarza niech potwierdzi lub zaprzeczy pierwotnej diagnozie.
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 16.09.01, 21:02
    Dr Dangiel jest podobno najlepszym specjalistą od diagnozowania za pomoca usg - wiem, że przyjmuje takze prywatnie w al. Solidarności 113.A m.1, tel. zapisy po 12 - 620-23-33.
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 18.09.01, 22:28
    Dziękuję za wszystkie słowa otuchy. Teraz czekają Maciusia porządne badania - ale to w przyszłym tygodniu. Pozdrawiam - Maglena.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.