• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

mokje dziecko spadło z łóżka pomóżcie prosze!!!!!! Dodaj do ulubionych

• 27.11.06, 22:14
    witam dzisiaj dzień zaczoł się nam nie ciekawie to znaczy moj mały spadł z
    łuzka ponieważ nie chce spać w łuzeczku zawsze usypiałam go na naszym wielkim
    łożu i dzisiaj było tak samo. Połozyłam go spać o 9 rano i co 10 minut do
    nego zaglądałam i tak też zrobiłam, zobaczyłam ,ze spi i wymknełam sie
    pocichu do kuchni pozmywać naczynia niezdązyłam nawet umyć szklanki kiedy
    rozległ sie przeraźliwy krzyk dziecka kiedy przybiegłam do pokoju a powiem,
    że nie mineło nawet minuty jak wtedy do niego zaglądałam mały już leżał na
    podłodze i płakał podniosłam go szybko przytuliłam i uspokaja lam ale on nie
    przestawał i kiedy posadziłam go u siebie na kolanach dopiero zobaczyłam że z
    buzi leci mu krew tak sie przestraszyłam że aż zamarłam nie wiedziałam co mam
    robić czy jechac do szpitala czy zostac w domu sama bez samochodu bo mąz
    zabrał go do roboty . ale kwitując przestraszyłam sięże mały wybiła sobie
    zabki bo gdysietroche uspokoił i otwożyłam mu buzie to sie pzeraziłam gurne
    dziąsło było całe sine i nie widziałam zabków myslalam że sobie powybijał ale
    potem dałam mu wody do popicia ze by przepłukac usta bo mniał sporo krwi i
    zobaczylam ze ma wszystkie 4 ząbki ale dalej lecała mu krew wtedy nie wiele
    myśląc zamówiłam taxi i szybko pojechalismy na Nikłańską do szpitala
    dziecięcegona OD do hirurga powiedziała ze zabki ma całe ale jakieś
    wędzidełko ia guże pomiedzt warga a dziąsłem jest prerwane i kawałek wargi
    do środka a co było najlepsze to to że w jego gabinecie kiedy siedzialam z
    moją kruszyną na kolanach siedziałayjakieś pielęgniarki i śmiały sie i piły
    kawke chyba przyszły do pana doktora na pogauszki i ploteczki (pan doktor
    dodam ze był całkiem przystojny i dosyc młody). Zbadał mojego syna pobierznie
    i kiedyspytałam sie co mam zrobić żeby szyciej sie mu to zagoiło tonawet nie
    wiedziała co powiedzieć (lekarz) tylko na dodatek spytał sie tych śiustr i
    one mu podpowiedziałay żeby przepłukiwać rumiankiem ale nie wiem czy to dobry
    pomysł BŁAGAM JEŻELI KTÓRAŚ Z WAS MNIAŁA PODOBNE ZDARZENIE NIECH OPISZE CO
    SIĘ STAŁO I CO ROBIŁA ? I CZY TO DOBRY SPOSÓB PRZEPŁUKIWANIE RUMIANKIEM jakoś
    ten lekarz nie wzbudził mojego zaufania a na dodatek powiedział że bym nie
    karmiła dziecka butelką tylko łyzeczką ale dla czego pomóżcie bo zwariuje to
    sie zdażyło pierwszy raz mam wyrzuty sumienia a najleprze ze w nocy małypije
    mleko i jak mam mu podawaćlyżeczką nie wiem
    --
    MOJE SŁONECZKO JEST JUŻ NA ŚWIECIE tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10704;31/st/20060206/n/DOMINIK/dt/7/k/c4c5/age.png
    Zaawansowany formularz
    • 27.11.06, 22:20
      Z góry pzepraszam za błedy już padam na ryj to z niewyspania dzisiaj przespałam
      tylko 1,5 godz w nocy bo rwał mnie ząb i już nie widze na oczy a w dzien sie
      nie położyłam jescze raz przepraszam
      --
      MOJE SŁONECZKO JEST JUŻ NA ŚWIECIE tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10704;31/st/20060206/n/DOMINIK/dt/7/k/c4c5/age.png
    • 27.11.06, 22:22
      przede wszystkim musisz sie uspokoic. skoro pojechalas do szpitala i obejrzeli
      malego to napewno nic mu nie bedzie. mozesz plukac rumiankiem bo ma wlasciwosci
      odkazajace. spokojnie, wszystko sie zagoi. no i oczywiscie obserwuj malca.
      pozdrawiamsmile
      • 27.11.06, 22:26
        Dziwne mojej córce , a wypadła z wuzka, zrobili usg główki i przez ciemiączko
        ale naszczęście nic się nie stało. Syn zaś jak był mały też spadał z łóżka, ale
        naszczęście wraz z poduszką
        • 27.11.06, 22:30
          no widzisz a tu nic nie zbadali oprucz obejżenia wnętrzna ust a mowiłam że mnie
          przy tym nie było jak spadł i nie wiem tak naprawde czym udeżył moim zdawniem
          powinni obejżeć główke czy coś już nie wiem co mam robić chyba nie jestem dobra
          matką ale moje dziecko jest tak żywe że czasami modle się żeby usneło chociaż
          na 30 minut bo nie wyrabiam
          --
          • 27.11.06, 22:55
            moja córa spadła kilka razy z łóżka-raz polała sie krew-pękło wedzidełko właśnie
            lekarz ją tylko obejrzał i te zaleciił plukaie rumiankiem
            jeśli dziecku nic się nie stało(a nie tak trudno to stwierdzić szczególnie
            lekarzowi) to nie widzę sensu robić dodatkowe badania
            oczywiście jeśli konował tylko luknął na dziecko i nawet go nie obejrzał
            dokładnie to bym poszła do innego lekarza
            nie martw się-mojej małej po kilku dniach wszystko się zagoiłosmile
            --
            Lenka
            i Lenkasmile
            • 27.11.06, 22:56
              przepraszamz a stylistykę-ja też zmęczona jestemsmile
              --
              Lenka
              i Lenkasmile
              • 27.11.06, 23:28
                dziękuje ci kochana za podtrzymane na duchu bo świra można dostać mam nadzieje
                że będzie wszystko dobrze bo zwariowała bym jakby coś poważniejszego się stało
                tyle czekałam na to dziecko tyle wycierpiałam żeby je mnieć że nie wiem jak bym
                to zniosła
                --
                • 27.11.06, 23:53
                  nastepnym razem(tfu tfu zeby sie nie zdarzył-ale gdyby coś)-obserwuj dziecko czy
                  nie jest senne,czy nie śpi za dużo,czy nie jest "osłabione"-jesli cokolwiek jest
                  nie tak to wtedy do lekarza
                  jeśli dziecko ma dobre samopoczucie to na 99% nic mu nie jestsmile
                  --
                  Lenka
                  i Lenkasmile
            • 28.11.06, 08:30
              > moja córa spadła kilka razy z łóżka-raz polała sie krew-pękło wedzidełko
              właśni

Anulaaa, jestem w szoku! Dziecko spadło Ci KILKA razy? Chyba po pierwszym razie
              powinnaś nie dopuscić, żeby były następne. Dziewczyno uważaj.
              • 28.11.06, 10:15
                kochana-wierz mi,że po pierwszym razie robiłam wszystko żeby nie dopuścić do
                kolejnego
                niestety mała od początku była i jest tak ruchliwym dzieckiem,zę potrafi nabić
                guza jak jestem metr od niej-ma takie tempo,że poprostu nie nadążąm
                raz spadła tak,zę się wystraszyłam
                2 inne razy były inne bo spadał na miękkieuncertain
                cholera jak to głupo brzmiuncertain

--
                Lenka
                i Lenkasmile
    • 28.11.06, 01:35
      gurne luzko otwożyłam
      matko boska nie zwalaj na dyscostam! a fe!
      --
      Zaczynam się tam gdzie inni się kończą....
      • 28.11.06, 07:14
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • 28.11.06, 10:16
          dziewczyny-spokojjnie

każdemu się zdarza popełnić błądsmile
          a ty Kwiatku nie karm trola i nie odpowiadaj na zaczepkismile
          --
          Lenka
          i Lenkasmile
          • 28.11.06, 10:23
            ok anulaaa tylko wiesz krew mnie zalewa bo kiedyś jak jeszcze byłam na forum o
            niepłodności to też takie mądre były i naprawde potrafiły dokopać i w tedy
            myslałam sobie że ciekawe jak one by się zachowały w sytuacji w jakiej ja byłam
            nikomu nie życze a te moje błedy to poprostu zmęczenie nerwy i wszystko na raz
            ale widać że one tylko na to czekaja masz racje postaram się opanować
            pozdrawiam serdecznie
            --
            • 28.11.06, 10:35
              bo taie właśnie są trolesmile
              nie daj się wyprowadzić z równowagi!

jak dziecko po upadku?? bo odchodzimy od tematu lekkowink
              --
              Lenka
              i Lenkasmile
              • 28.11.06, 10:51
                juz lepiej, dzisiaj jest jak nowo narodzony dalej taki sam szatanek i łobuziak
                i na miejscu nie może usiąść mój dom wygląda jak pobojowisko po burzy już nie
                licze popsutego DVD które zwalił na podłoge juz wyglądam przez niego jak wiór
                ale to kochane szczęscie ,ale to co się stało to przeżyłam strasznie wiem, że
                nie powinnam go usypiać na łóżku wiedząc że zaczął mi raczkować ale on kąpletne
                nie toleruje lózeczka tylko w nocy zasypia w łóżeczku a ja opadam z sił a jak
                twoja mała widziałam zdiątko ŚLICZNA jest
                --
    • 28.11.06, 11:49
      Z tym zasypianiem to są czasem naprawdę różne chece, ale może spróbuj go
      przełożyć do łóżeczka jak zaśnie. Wtedy będzie bezpieczny.
      • 28.11.06, 12:06
        moja coreczka 7 msc tez spadla z lozka ale tak pechowo, ze ma peknieta kosc
        czaszki i ogromnego guza musiala po prostu bardzo mocno uderzyc glowa bylam z
        nia dobe na obserwacji w szpitalu.Samopoczucie dziecka bylo i jest ok. Nie wiem
        na co spadlo Twoje dziecko jezeli uderzylo glowa to moze warto zrobic usg
        glowki
        • 28.11.06, 15:18
          wiesz chyba tak zrobie jak mąż wróci z pracy to podjedziemy na OD i zrobie mu
          to usg niby wszystko ok ale jakiś dziwny jest pozdrawiam
          --
        • 29.11.06, 17:04
          proszę napisz jakie miała objawy Twoja córcia, chodzi mi o tą pękniętą kość
          czaszki?i o co uderzyło główką że aż doszło do takiego pęknięcia?
      • 28.11.06, 12:37
        wiesz no właśnie tak robie teraz jak zasypia to przekładam go do łużeczka już
        nie chce ryzykować boje sie o niego nie wiem co bym zrobiła jak by mu sie cos
        poważniejszego stała chyba bym sobie wszystkie włosy z głowy powyrywała.Ale
        dzięki za rade.
        --
    • 29.11.06, 18:25
      ojoj, trzymaj się.
      Mój mały 7 mies niedawno zrobił fikołka z małego fotelika sam.do 13kg bo był
      niezapięty ale fotelik stal na podłodze w kuchni tak że niziutko a ja się
      dosłownie odwróciłam na 2 sek i stałam niecały metr od niego, po prostu pochylil
      się w przód i zrobił z rozpędu przewrót lądując na pleckach i prawym uszku i
      policzku, słychać było cichutkie klap i wrzask,płakał ale króciutko i chyba był
      bardziej wystraszony, no ale nic mu się nie stalo. Teraz już bardzo uważam po
      tej historii. Na wszelki wypadek nigdy nie stawiałam leżaczka ani fotelika na
      podwyższeniu /łóżku itp/
      Mam radę, jak nie wiesz gdzie się dziecko uderzyło to po szybkim skontrolowaniu
      okiem, że z grubsza jest ok, przytulić na chwilę, uspokoić a jak już trochę
      uspokojony obmacać główkę i zobaczyć czy przy dotknięciu w jakieś miejsce nie
      boli, tak samo inne miejsca a nawet nie zaszkodzi wręcz rozebrać żeby zobaczyć
      czy wszystko w porządku pod ubrankiem- bo na oko nie wszystko widać. No a jak
      coś poważnego to Pogotowie lub czasem szybciej samemu do szpitala. Pozdrawiamy
      • 29.11.06, 20:57
        bardzo dziękuje za rade a tak na marginesie strasznie sie dzisiaj wkurzyłam bo
        jak pojechałam z małym na OD to mi lekarz gałgan powiedział że z ząbkami
        wszystko ok a co się okazuje dzisiaj mały dał sobie obejzeć buziaczka i sie
        okazało że jednak ma sporo uszczerbioną jedynke górną i tak naprawde nie wiem
        co mam robić to górna jedynka po lewej stronie dziecka bo ząbek ukruszony na
        skosa czy powinnam iść z nim do dętysty albo gdzie kolwiek bo ją zgłupiałam
        kąpletnie
        --
        • 29.11.06, 21:02
          uspokój sie !!!!
          Moja rada: z tego co się oreintuje mały ma ponad 9 miesiecy, naucz go schodzić
          z łózka tyłem. Po drugie jeżeli jest juz taka sytuacja to zastaw łóżko jego
          łózeczkiem lub krzesłem - ja tak robilam.
          Pozdrowiani
    • 29.11.06, 21:42
      Twoj synek będzie prawdopodobnie w przyszłości akrobatąsmile)) Nie obraz się , to
      tylko żart!
      • 30.11.06, 09:41
        wiesz co o tym samym pomyślałam aż sie boje jak to będzie jak mały zacznie
        samodzielnie chodzić wrrrr
        --
        • 30.11.06, 09:47
          A jak tak czytam i nie moge sie nadziwić. Jak można kilkumiesieczne dziecko
          które wiadomo że sie umie przemieszczac zostawiać na łóżku? Co z tego że co
          chwilke zaglądacie - jak widac własnie w czasie tej chwilki dzieci najczęsciej
          spadają. A już najlepsza była laska która stwierdziła że jej dziecko kilka razy
          spadło - to po pierwszym razie dziewczyno nie dało Ci do myślenia że może niech
          lepiej dzieciak śpi w łozeczku? To już lepiej zostawiajcie na podłodze,
          przynajmniej sobie głowy nie rozbije.
          • 30.11.06, 09:56
            wiesz łatwo powiedzieć to była chwila a twoim zdaniem co mniałam robic jak mi
            dzieciak nie chce spac w łuzeczku jak go przekładm to się budzi i wrzeszczy a
            obowiązki w domu są i same sie nie zrobią niestety fakt moja wina ale co sie
            stałao to sie nie odstanie
            --
    • 30.11.06, 10:15
      • 30.11.06, 11:32
        wiem ze przepraszacie za bledy ale nie moge na to patrzec sad
        LózKO, LóZECZKO i WóZEK!
        --
        fotoforum.gazeta.pl/photo/9/rh/jc/0gn3/Qemfv4aiDJ2yc0af2X.jpg"" MILESIA
        • 30.11.06, 12:13
          to ja mówie błagam przestańcie sie czepiac byków a jak np ktoś ma dysleksje i
          nie panuje nad błędami to co ma w ogule nie pisac na forum z kąd tyle
          zgryźlwośći, to z tego wynika ze powinno sie siedzieć ze słownikiem
          ortograficznym no beznadzieja dla mnie najważniejsze jest to co mam komuś do
          przekazania a to że zrobie pare błedów to za specjalnie mnie to nie wzrusza i
          tyle pisze jak chce a jak się to komus nie podoba to jego problem nie musi
          czytać takie jest moje zdanie i tylko moje bez urazy

--
    • 02.12.06, 18:57
      myślę, ze jak ma ukruszony ząbek to spróbuj do dentysty jakoś umówić, bo taki
      ukruszony to się chyba błyskawicznie popsuje? A następna stała jedynka do piero
      za kilka lat
    • 02.12.06, 19:25
      Odnośnie karmienia - łyżeczką, bo przy ssaniu może malucha boleć warga. Mój jak
      sobie tak rozwalił to przestał na jakiś czas butlę ciągnąć. Odnośnie byków - u
      góry jest sprawdzanie pisownismile
      --
      Lubię pisać chaotycznie, literówki mnie kochają...
      A oto moje SKARBY: fotoforum.gazeta.pl/photo/5/cd/bc/kzfx/JAeLBNSQabu5iATgYB.jpg

forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=42478
      • 02.12.06, 21:37
        czepiacie sie błedów ortograficznych bez sensownie.mnie tez to razi i
        przeszkadza w czytaniu ale...moze kyos ma dysleksje,pochodzi z innego kraju i
        pisanie w języku polskim mu nie wychodzi...Najwazniejsze jaka tresc
        przekazuje!!!Odnośnie tego upadku, moze jesli dziecko bedzie zachowywało sie
        dziwnie zrób dodatkowe badania!moja córcia tez spadła z łozka!to była chwilka.
        nic jej nie jest.Mam nadzieje ze w waszym przypadku tez tak bedzie.pozdrawiam
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.